INFOLEX.LT
Pradžia Teisės aktai Teismų praktika Studentai Visuomenė Mano LT EN
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

Karjeros naujienos
2017.07.25, Karolina Šilingienė, Plėtros ir rinkodaros vadovė
„Sorainen“ Lietuvos biuro Viešųjų pirkimų praktikos vadovas Laurynas Lukošiūnas tapo dvyliktuoju „Sorainen“ partneriu Lietuvoje ir dvidešimt devintuoju partneriu regione.
Visas straipsnis >>

Aktualijos
2017.07.26, Lietuvos teisės institutas
Vaikinų ir merginų delinkventiniam elgesiui turi poveikį skirtingi veiksniai. Vaikinų atveju reikšmingesnė savikontrolė, o merginų – ryšiai su tėvais ir tėvų priežiūra.
Visas straipsnis >>

2017.07.26, Lietuvos Respublikos socialinės apsaugos ir darbo ministerija
Įgyvendindama naujojo Darbo kodekso nuostatas, Socialinės apsaugos ir darbo ministerija kviečia įstaigas, institucijas ar organizacijas bei asmenis teikti kandidatus į tarpininkus, kurie dalyvaus sprendžiant kolektyvinius darbo ginčus. Kandidatūrų laukiama iki 2017 m. spalio 1 d.
Visas straipsnis >>

2017.07.26, Lietuvos Respublikos Teisingumo ministerija
Liepos 17-21 d. Teisingumo ministerijoje antrą kartą viešėjusi Albanijos Vartotojų apsaugos komisijos ir Albanijos Ekonominio vystymosi, turizmo, prekybos ir verslo ministerijos delegacija toliau sėmėsi patirties vartotojų teisių srityje. Pirmasis toks vizitas vyko gegužės mėnesį.
Visas straipsnis >>

2017.07.26, Lietuvos Respublikos prokuratūra
Generalinėje prokuratūroje lankysis Gruzijos prokurorų delegacija. 10 val. Lietuvos Respublikos generalinis prokuroras Evaldas Pašilis ir Gruzijos generalinis prokuroras Irakli Shotadze pasirašys Bendradarbiavimo memorandumą. Tikimasi, kad dvišalio Bendradarbiavimo memorandumo pasirašymas sustiprins Lietuvos ir Gruzijos prokuratūrų ryšius, paspartins nusikalstamų veikų, kurios peržengia valstybių sienas, išaiškinimą.
Visas straipsnis >>

2017.07.26, Goda Bacenskienė, Lietuvos Respublikos Prezidento kanceliarija
Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė, vadovaudamasi Konstitucija, Teismų įstatymu bei atsižvelgdama į generalinio prokuroro Evaldo Pašilio teikimą, pasirašė dekretą, kuriuo leido Kauno apygardos teismo teisėją Ramūną Antanavičių patraukti baudžiamojon atsakomybėn, suimti ar kitaip suvaržyti jo laisvę.
Visas straipsnis >>

2017.07.26, Žmogaus teisių stebėjimo institutas
Žmogaus teisių stebėjimo institutas prisijungė prie daugiau nei 50 nevyriausybinių organizacijų pasirašyto kreipimosi į Lenkijos prezidentą Andrzej Duda su prašymu vetuoti tris įstatymus, keliančius grėsmę teismų sistemos funkcionavimui šalyje.
Visas straipsnis >>
Teisininkų komentarai
2017.07.25, Verslo teisės Advokatų profesinės bendrijos „STRATEGUM Dargis ir partneriai“ teisininko padėjėjas Tomas Musteikis
Apygardos teismai kaip pirmosios instancijos teismai nuo 2017 m. liepos 1 d. nagrinėja civilines bylas, kuriose ieškinio suma didesnė kaip 40 000 EUR (anksčiau buvo 43 500 EUR).
Visas straipsnis >>

2017.07.24, Lietuvos Teismai
„Jei paaugliai plėšia, tai plėšia. Ne kartą. Ir jų plėšimai su metais tampa vis profesionalesni“, – teigia Kauno apylinkės teismo teisėja Aušra Vingilė.
Visas straipsnis >>

2017.07.24, Prof. habil. dr. Vytautas Nekrošius,
Tiesą pasakius, gana ilgai galvojau, ar verta rašyti šį straipsnį.
Visas straipsnis >>

2017.07.24, Advokatų profesinės bendrijos „TRINITI LT“ partneris Linas Sabaliauskas
Nors šiemet vasara ir nelepina gerais orais, tačiau įpusėjus liepos mėnesiui apie atostogas pradeda galvoti net užkietėję darboholikai.
Visas straipsnis >>

2017.07.24, Sigita Meškauskienė, Kauno apylinkės teismo teisėja,
Viešoje erdvėje apie smurto atvejus prieš gyvūnus daugėja. Viena iš priežasčių, kodėl taip yra, galima laikyti, visuomenės požiūrio permainas bei augantį suvokimą. Vis dažniau pasigirsta nuomonių dėl bausmių griežtinimo.
Visas straipsnis >>

2017.07.14, Erika Tamošaitienė, Klaipėdos miesto apylinkės teismo teisėja
Dalis žmonių, pirmą kartą su teismu susiduria prireikus teismo leidimo. Dažniausiai teismuose nagrinėjami prašymai išduoti teismo leidimą parduoti ar įkeisti nekilnojamąjį turtą, prašymai dėl leidimų paveldėjimo procedūroms taikyti ir kt. Pateikiame atsakymus į 6 dažniausiai užduodamus klausimus, su kuriais suduria į teismą dėl leidimų išdavimo besikreipiantys asmenys
Visas straipsnis >>
Žiniasklaidos apžvalga
2017.07.26, Dainius Sinkevičius, Delfi.lt
Tauragėje gyvenanti verslininkė Daina Levčenkovienė negali patikėti, kad jos vyrą nušovęs buvęs „Aro“ kovotojas Algirdas Dėringis, be tėvo palikęs du vaikus, jau mėgaujasi laisve. „Dvylika metų kovojau, kol pasiekiau teisingumą, o jis pataisos namuose praleido vos trejus metus“, – prisipažįsta moteris.
Visas straipsnis >>

2017.07.25, Lietuvos žinios,
Kupiškio rajono apylinkės teismas dėl prekybos poveikiu pripažino kaltu buvusį bendrovės „Kupiškio vandenys“ direktorių A. A.
Visas straipsnis >>

2017.07.25, Dainius Sinkevičius, Delfi.lt
Skubos tvarka įstatymą, kuriuo už ištisinės linijos kirtimą vairuotojams yra numatytas vairuotojo pažymėjimo atėmimas nuo trejų iki šešių mėnesių, pakeisti norėjęs Seimo narys Petras Gražulis galėtų pasimokyti iš tautiečių – yra ir kitų būdų, kaip galima išsaugoti teisę vairuoti net ir pažeidus nuo sausio 1 d. įsigaliojusį įstatymą.
Visas straipsnis >>

2017.07.24, Dainius Sinkevičius, Delfi.lt
Mažame Prienų rajono kaime gyvenančios mažametės mergaitės, kurios tėvai žuvo tragiškoje avarijoje, gyvenimo istoriją netrukus sužinos visa Europa – mergytę įsivaikinti norėjusi jos tėvo pusbrolio šeima Lietuvą apskundė Europos Žmogaus Teisių Teismui (EŽTT).
Visas straipsnis >>

Teismų informacija
2017.07.26, Vilma Budėnienė Lietuvos apeliacinio teismo atstovė spaudai
Lietuvos apeliacinis teismas, išnagrinėjęs civilinę bylą pagal atsakovės UAB „Žibosa“ atskirąjį skundą ir atsakovės R. M. prisidėjimą prie atskirojo skundo, nutarė, kad Klaipėdos apygardos teismas pagrįstai nusprendė atlikti juridinio asmens – UAB „Žibosa“ – veiklos tyrimą.
Visas straipsnis >>

2017.07.25, Lietuvos Teismai
2017 m. liepos 28 d. 11.00 val. Nacionalinėje teismų administracijoje (I posėdžių salėje, L. Sapiegos g. 15, Vilnius) vyks neeilinis Teisėjų tarybos posėdis.
Visas straipsnis >>

2017.07.25, Gabija Vaičeliūnaitė Nacionalinės teismų administracijos Komunikacijos skyriaus vedėja
Europos Komisijos pristatytoje Europos Sąjungos teisingumo rezultatų suvestinėje Lietuvos teismai nurodomi kaip vieni iš pirmaujančių Europoje pagal diegiamas informacines technologijas – šiandien visas teismo procesas mūsų šalyje jau yra elektronizuotas.
Visas straipsnis >>

Lietuvos advokatūros naujienos
2017.07.26, Lietuvos Advokatūra
Advokatūros įstatymas numato advokatų teisę pasirinkti teisės sritį, kurioje jie teikia teisines paslaugas – advokato specializaciją.
Visas straipsnis >>


Pastaba:

Teisės portalas INFOLEX Naujienų skyrelyje skelbiamos informacijos požiūriu yra tik informacijos perdavėjas, bet ne jos autorius, todėl INFOLEX Naujienose pateikiama informacija ir jos pobūdis nepriklauso nuo INFOLEX valios ir šiame skyriuje skelbiami straipsniai nebūtinai sutampa ar išreiškia mūsų poziciją.

INFOLEX kūrybinė grupė
Naujausios diskusijos
21:38
19:21
19:20
19:18
19:16
Naujausi darbo pasiūlymai
rodyti viską >>
įkelti naują "siūlo darbą" skelbimą >>
įkelti naują "ieško darbo" skelbimą >>
 
© UAB Lexnet - Visos teisės saugomosPrivatumo politika