' INFOLEX.LT > Diskusijos > Vel keliu policija: bandymas uzregistruoti autoivyki neiskvietus KP...
INFOLEX.LT
07:51 Pirmadienis, 2016 vasario 8 d. English English Lietuviškai Lietuviškai
Pradžia Teisės aktai Teismų praktika Studentai Visuomenė Mano
Šiandien portale
 • Naujienos
 • Renginiai
 • Diskusijos
 • Kas ką veikia
 • Darbo birža
 • Infolex formos
 • WWW nuorodos
 • Apie mus
 • Teisės aktai
 • Kodeksai
 • Populiariausi įstatymai
 • Naujausi aktai
 • Savivaldybių dokumentai
 • Teismų praktika
 • Dažniausiai cituojamos bylos
 • Populiariausios bylos
 • Naujausios santraukos
 • Susipažinkite
  Teisės mokymai NTA Teismai Advokatų kontoros Antstolių kontoros Notarų biurai Policijos komisariatai Teismai Teisės mokymai ERPF
   

  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
  Paieška:   
  Diskusijos teksto dydis:  A  A  A  A  A 
   

  Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Vel keliu policija: bandyma...


      


  MRonny 2005.04.07 09:42
  Sveiki,
  mano giminaite susidure su "neidomia" situacija:
  kaimynas kieme vaziuodamas uzkliude jos masina (nedidele tech. avarija: nubrauktas bamperis, truputi ilenktas sparnas). Kadangi skubejo ryte i mokykla (veze 10 metu vaika, tas ziauriai susinervavo del avarijos, verke ir t.t.), kaimynas pripazino savo kalte, nekviete policijos(va cia ir buvo ju klaida).
  Sekancia diena abu ivykio dalyviai nusprende, kad vis delto reiketo uzregistruoti autoivyki, kad draudimas atlygintu remonto islaidas. Ir cia as ikisau savo "trigrasi".:( Perskaites pries kelias savaites L.Ryte straipsni (kuriame kazkas is oficialiu asmenu komentavo) apie tai, kad del smulkiu avariju, jei nekyla abejoniu del kaltininko, "rekomendavau" nusibraizyti schema, pasirasyti abiem pusem ir nuvezti i Giraites g. (cia Vilniuje,jei ka). Ta jie ir padare. Gal tik "blogai" padare, kad uzsimine, kad autoivykis ivyko ryte, o jie KPolicijoje buvo per pietus.
  Dabartine situacija: atimtos teises!, pasake, kad uz pabegima is ivykio vietos bauda bus nuo 4000 lt ! (kiek ziurejau, baudos uz toki pazeidima 3-4 t.lt), pirmadieni (balandzio 11 d. paskirtas laikas komisijoje), paminejo lengvinancia aplinkybe - masinoje buvo vaikas, kuris nervavosi ar pan.

  Klausimas: ar galima/imanoma kazkaip argumentuoti komisijos posedyje, kad KP nedarytu tokiu "nesamoniu"?
  Suprantu, kad bus galima (ir butinai tai darysime) toki sprendima skusti teismui, taciau, gal galima to isvengti?

  Zinau,kad negalima pasitiketi ziniasklaida, bet kiek tekdavo kviesti KP del tokiu smulkiu tech. avariju,pastarieji budavo nepatenkinti, kad del"smulmenu" trukdomi. Pagalvojau,gal kas pasikeite... Ir istumiau zmogu i beda...

  Perskaiciau Keliu eismo taisykles. Vienintelis punktas, kuris buvo "pazeistas", yra "nedelsiant pranesti apie autoivyki". Taciau vaikas (kuris is tikruju labai stresavo) - juk lengvinanti aplinkybe...

  Any ideas welcome...


  1. Praeivis 2005.04.22 22:01
  Situacija tikrai ne kokia: Jei eismo įvikio dalyviai sutinka dėl eismo įvikio aplinkybėmis, nusibraižo įvikio schemą pasirašo, tada galima atvykti į policija prieš tai informavus policijos įstaigą. Atvykimas pačiam galimas siekiant paspartinti procesa ir pan; kai tai suderinta su policija. Tačiau sugalvojus apie tai pranešti po keletos dienų ir gauti draudimą iškyla tam tikrų kėblumų: Kita diena galima pakeisti įvikio aplinkybes sukeisti vairavusį asmenį išsiblaivyti ir pan., be to apie įvikio aplinkybes informuojama draudimo bendrovė kuri kaip žinia ne visada linkusi iššiskirti su savo pinigėliais. Paskambinus į policija tą pačią dieną policijos būdėtojas šuo atveju BPC būdėtojas gali pasiūlyti atvykti pačiam, nors tai labai mažai kada praktikuojama dėl aukščiau išvardintų priežasčių. Jei būtume susitarę ir išsiskirstę tyliai manau niekas daugiau ir nežinotų o dabar Jūs nusprendžiat kad padarę pažeidimą (avarijos kaltininkas ir asmuo kuris nepranešė apie įviki) kreipiatės į policijos ir patys rašote paaiškinima ir informuojate kad nepranešėte apie avariją. Manau šuo atveju jei vis dėl to sprendimas kaltininkui (-ams) bus priimtas ne pagal 127.2 kaip paprastas eismo įvikis galima kreiptis į teismą kad tarkim bauda 4000 būtu pakeista mažesne negu įstatymas numato bet tai turi sankcionuoti teisėjas.
  P.S Spaudos straipsnius linkčiau ne visada vertinti kaip teisybę nes žiniasklaidos atstovai dažnai išgirstą fraze interpretuoja savip ir gaunasi ne visada tiesa deja.

  Sekmės

  Jūsų komentaras/atsakymas
  DĖMESIO: Jūs galite rašyti žinutę ir neprisiregistravęs sistemoje. Jei nesate užsiregistravęs ir norite tai padaryti nemokamai - spauskite čia.

  Prieš rašydami-perskaitykite  Privatumas
  Vardas (Nick)* Rodyti nuorodą į mano asmens kortelę portale
  El. paštas Rodyti mano el. paštą
  Atsakymas į Atsakymas privatus (matys tik gavėjas ir autorius)
  P.S. Rašyti privačiai galima tik pažymėtiems žvaigždute
  Komentaras*
  Saugos kodas*
     Įrašykite saugos kodą, kurį matote piešinėlyje


  PASTABOS:
  1. Neįžeidinėkite diskusijų dalyvių;
  2. Neįžeidinėkite teisininkų bei teisinės sistemos.
  3. Nekurstykite rasinės ar tautinės diskriminacijos.
  4. Mes tikimės, kad diskusijose dalyvauja išsilavinę ir kultūringi žmonės.
  5. Reklaminiai skelbimai bus šalinami be įspėjimo.
   
   
  © UAB Lexnet
  tel. (8-5) 277 9832, faks. (8-5) 277 9831
  el. paštas: portalas@lexnet.lt