' INFOLEX.LT > Diskusijos > Teisės vairuoti grąžinimas anksčiau laiko
INFOLEX.LT
02:26 Trečiadienis, 2016 vasario 10 d. English English Lietuviškai Lietuviškai
Pradžia Teisės aktai Teismų praktika Studentai Visuomenė Mano
Šiandien portale
 • Naujienos
 • Renginiai
 • Diskusijos
 • Kas ką veikia
 • Darbo birža
 • Infolex formos
 • WWW nuorodos
 • Apie mus
 • Teisės aktai
 • Kodeksai
 • Populiariausi įstatymai
 • Naujausi aktai
 • Savivaldybių dokumentai
 • Teismų praktika
 • Dažniausiai cituojamos bylos
 • Populiariausios bylos
 • Naujausios santraukos
 • Susipažinkite
  Teisės mokymai NTA Teismai Advokatų kontoros Antstolių kontoros Notarų biurai Policijos komisariatai Teismai Teisės mokymai ERPF
   

  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
  Paieška:   
  Diskusijos teksto dydis:  A  A  A  A  A 
   

  Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Teisės vairuoti grąžinimas ...


      


  Tonis 2008.06.04 11:41
  Sveiki,

  vaikinas virsijo geiti tarp 40 ir 50 km/h. Labai skubejo i darba. Zodziu ATPK 124 str. 5 d. Teismas administracineje byloje siu metu vasario 20 d. skyre pinigine bauda ir ateme teise vairuoti transporto priemones 6 menesiams. Pinigine bauda susimokejo tvarkingai. Teismo nutarimo neskunde. Siuo metu jau praejo daugiau nei puse termino kai atimtos teises vairuoti.
  Dabar darbe zmogui labai reikalingos teises. Pasikeite darbo funkcijos. Be to, neseniai suzinojo, kad suzadetine laukiasi. Darbdavys pasiruoses padeti atgauti teises. Zmogus pasirase prasyma, kad sutrumpintu tesiu atemimo termina ir grazintu teises. Taigi, prasymo tekstas beveik parasytas, taciau neradau kam turetu buti adresuotas toks prasymas. Mano supratimu tam paciam teismui, kuris prieme nutarima, juolab, kad administracine nuobauda dar vykdoma. Anksciau t.y. iki 2008.01.01 norint atgauti teises galejai per dardavi prasyti Vyriausiojo policijos komisariatui nurodant, kad reikia darbui ir dazniausiai grazindavo. Siuo metu situacija kitokia. Gal kam teko susidurti su nauja tvarka? Kur ir kam bandyti rasyti prasyma? Gal jau yra kokiu papildomu reikalavimu?

  P.S. As isties vertinu visu nuomones, bet buciau labai dekingas, jei pakomentuotu su nauja tvarka susidures zmogus.

  1. argumentai ir faktai 2008.06.04 12:48
  Aprobuota Lietuvos vyriausiojo
  administracinio teismo teisėjų
  2007 m. spalio 17 d. pasitarime  TEISMŲ PRAKTIKOS ADMINISTRACINIŲ TEISĖS PAŽEIDIMŲ BYLOSE, IŠKELTOSE PAGAL LIETUVOS RESPUBLIKOS ADMINISTRACINIŲ TEISĖS PAŽEIDIMŲ KODEKSO 126 STRAIPSNIO 1, 2 IR 3 DALĮ, APIBENDRINIMAS( Nors klausimas yra keliamas dėl nuobaudos sutrumpinimo, kuri pasirta pagal kitą kodekso straipsnį, tačiau mutatis mutandis puikiai tinka ir šiai situacijai. Nuomonė yra pateikta)


  2. Administracinių teisės pažeidimų kodekso 329 straipsnyje nustatyta, kad jeigu asmuo, kuriam atimta teisė vairuoti transporto priemonę, vidaus vandenų transporto priemonę arba teisė medžioti ar užsiimti žvejyba, teisės atėmimo laikotarpiu nepadarė teisės pažeidimo, nuobaudą paskyręs organas (pareigūnas) gali, praėjus ne mažiau kaip pusei paskirtojo laiko, pagal visuomeninės organizacijos, darbdavio tarpininkavimą, o kai tokia teisė atimta už tai, kad asmuo padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, – ir pagal Vyriausybės įgaliotų atlikti medicininę ir švietėjišką atestaciją institucijų pažymą sutrumpinti nurodytos teisės atėmimo terminą. Iš apibendrintų bylų matyti, kad teismams ne kartą teko spręsti ginčus dėl teisės vairuoti transporto priemones atėmimo, paskirto dėl vairavimo esant neblaiviu, sutrumpinimo.
  Administracinių teisės pažeidimų kodekso 329 straipsnio tekstas leidžia išskirti šias formaliąsias teisės vairuoti transporto priemones atėmimo termino sutrumpinimo sąlygas:
  i. asmuo, kuriam atimta teisė vairuoti transporto priemonę, teisės atėmimo laikotarpiu nepadarė teisės pažeidimo;
  ii. turi būti praėję ne mažiau kaip pusė paskirtojo teisės atėmimo laiko;
  iii. turi būti pateiktas visuomeninės organizacijos arba darbdavio tarpininkavimas sutrumpinti nurodytos teisės atėmimo terminą;
  iv. kai teisė vairuoti transporto priemones atimta už tai, kad asmuo padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, turi būti pateikta ir Vyriausybės įgaliotų atlikti medicininę ir švietėjišką atestaciją institucijų pažyma.
  Tačiau apibendrinta teismų praktika patvirtina, kad teismai, spręsdami dėl teisės vairuoti transporto priemones atėmimo termino sutrumpinimo, tiria ne tik tai, ar egzistuoja paminėtos formalios sąlygos, bet vertina visumą byloje nustatytų aplinkybių ir tuo remdamiesi sprendžia, ar yra pagrindas konstatuoti, kad buvo pasiekti paskirtos nuobaudos tikslai. Būtent įvertinimas, ar paskirtos nuobaudos tikslai jau gali būti laikomi pasiektais, paprastai yra pagrindinis materialusis kriterijus, sprendžiant dėl teisės vairuoti transporto priemones atėmimo termino sutrumpinimo.

  2. Tonis 1. argumentai ir faktai 2008.06.04 13:56
  Labai dekoju uz informacija.
  Dar noreciau pasitikslinti ar tokio pobudzio prasymas paduodamas teismui, kuris prieme nutarima
  administraciniu teises pazeidimu byloje ar aukstesniam teismui (tiesiog neradau kur butu tai aprasyta). Mano supratimu prasymas turtu buti duodamas tam, kuris prieme nutarima kadangi nuobauda dar vykdoma ir teismas turetu ivertinti ar paskirtos nuobaudos tikslai jau pasiekti. Be to - tai ne skundas, o prasymas.

  3. argumentai 2008.06.04 14:13
  "Nuobaudą paskyręs organas (pareigūnas) gali, praėjus ne mažiau kaip pusei paskirtojo laiko..."

  Taigi, prašymas paduodamas tam organui/pareigūnui/institucijai/teismui, kuris priėmė nutarimą atimti teisę vairuoti, plaukti laiveliu, žvejoti ar medžioti. Toks dokumentas skundu nevadintinas.

  Organo/pareigūno/institucijos atsisakymas sutrumpinti terminą skundžiamas apygardos administracinam teismui. Šie teismai patys gali sutrumpinti terminą.

  Sirtingai nei organo/pareigūno/institucijos atsisakymas, apylinkės teismo atsisakymas skundžiamas Vyriausiajam administraciniam teismui. Kadangi LVAT'as skundus nagrinėja po metų/pusantrų nuo jų pateikimo, teisės atėmimas per tą laiką savaime pasibaigia, todėl praktiškai daugeliu atvėju teismo sprendimas yra galutinis.

  Jei prašymas sutrumpinti terminą bus neišsamus ir prastai paruoštas, toks turi didesnes galimybes būti atmestas.


  4. Linas 2008.07.31 20:55
  labas vakaras,
  pas man tokia situacija iskylus yra: praradau teise 4 metams, poto teismas susvelnino nuosprendi iki puse metu. diena, kada turi grazint teises - sestadienis. Ar as galeciau pasiimt jas penktadieni, ar privalau laukt iki pirmadienio?
  Aciu.

  5. argumentai 2008.08.01 16:03

  ATPK 330 str. 2 dalies redakcija nuo 2008 m. liepos 1 d.:

  Pasibaigus paskirtajam specialiosios teisės atėmimo terminui, taip pat jį sutrumpinus vadovaujantis šio kodekso 329 straipsniu, asmeniui, kuriam specialioji teisė atimta trumpesniam negu vienerių metų terminui, nustatyta tvarka grąžinami iš jo paimti dokumentai. Jei specialioji teisė atimta vieneriems metams ar ilgesniam laikui, iš asmens paimti dokumentai grąžinami tada, kai jis Vyriausybės ar jos įgaliotų institucijų nustatyta tvarka užbaigia papildomus vairuotojų mokymus ir išlaiko kvalifikacinius egzaminus.

  Manau, kad dokumentus turi gražinti ne vėliau ir ne anksčiau nei baigėsi teisių atėmimo terminas. Taigi, jei šeštadienis tai kodėl gi ne? Policijos įstaigos turi ir budėtojų dalis, kurios dirba savaitgaliais. Tikslinga prašymą gražinti vairuotojo pažymėjimą pateikti kiek anksčiau, kad vykdanti teisės atėmimą institucija spėtų tinkamai pasiruošti. Prašymas pateikiamas su priedais, tokio prašymo forma, pateikimo tvarka ir priedai nurodyti VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMŲ GRĄŽINIMO ASMENIMS, KURIEMS BUVO ATIMTA TEISĖ VAIRUOTI TRANSPORTO PRIEMONES, PASIBAIGUS ŠIOS TEISĖS ATĖMIMO TERMINUI, TVARKOS APRAŠE.

  Apraše yra baigtinis aplinkybių, dėl kuriu atsisakoma gražinti pažymėjimą sarašas. Nei šeštadienis nei švenčių dienos tokiomis aplinkybėmis nelaikytinos.


  6. re2se 2008.09.19 12:09
  Laba diena. Mano situacija tokia: uz lengva girtumo laipsny atimtos teises metams. Teismo sprendina apskundziau administraciniam teismui. Bet kolkas negavau jokio atsakymo. Praejo jau puse laikotarpio,ar galiu prasyti teismo grazinti teises anksciau jei negavau atsakymo is admnistracinio teismo?

  7. argumentai 2008.09.19 12:50
  Geras klausimas.

  Teoriškai prašyti teismo galima. Kaip teismas praktiškai tą klausimą spręstų sunku pasakyti, mat visą byla yra išvažiavusi į vyriausiąjį administracinį teismą, kur kantriai dar kokius metus lauks savo eilės, mat ten bylos užsibūna apie pusantrų metų.

  Taigi prašykite, o kaip teismai dalinsis byla ar spęs tik pagal skundą kaip ir ne jūsų biznis.

  Jei atsisakys sutrumpinti, galėsite vėl apskųsti vyriausiajam administraciniam teismui.

  8. SeNJoR 7. argumentai 2008.09.19 13:08
  Jeigu teismo nutarimą apskundėte, tai remiantis ATPK sustabdomas šio nutarimo vykdymas.
  Neprivalėjote atiduoti vairuotojo pažymėjimo.

  9. SeNJoR 2008.09.19 13:42
  Atsiprašau, 8 komentaras skirtas 6 komentatoriui.

  10. re2se 2008.09.23 15:54
  Atsiemiau skunda. Juokinga kai atemimas yra metams o skunda nagrineja po pusantru metu. Bandysiu atsiimti po puses termino. Aciu

  11. re2se 2008.09.23 16:13
  Gal galit dar truputuka padeti,kaip turi atsispindeti darbdavio tarpininkavimas atsiimant teise,kokio dokumento is ju reikia?

  12. argumentai 8. SeNJoR 2008.09.23 16:26
  Visiškai teisingai, skundas sustabdo nutarimo vykdymą išskyrus 1 išimtį - kada pažeidimas padaromas padauginus alkocholio - tada laikoma kad asmuo prarado teisę vairuoti nuo nutarimo PRIėmimo dienos.

  Tarpininkavimo raštas
  Darbdavys pagiria darbuotoją, nurodo kad anam reikia vairuoti auto ir prašo teismo gražinti jam teisę vairuoti. Parašas, antspaudas

  13. re2se 2008.09.23 16:43
  Labai jums aciu uz pagalba

  14. webasss 2008.09.28 20:01
  Noreciau paklausti, jai esu studentas, kaip man reiketu paprasyti teismo kad susvelnintu teisiu atimima?

  15. brangute 2008.11.09 17:00
  laba diena. Mano draugui atimtas vairavimo pazymejimas vieniems metams. Ar pagal naujas taisykles reiks jam perlaikyti? Kokiam laikui atimamos teises, kad nereiketu perlaikyt?

  16. Rokis 2008.11.11 11:55
  laba diena. Kaip aš supratau, norint kad grazintų teises anksčiau laiko reikia pateikti Tarpininkavimo raštą (jį turi parašyti darbdavys) ir Prašymą (kuri reikia rašyti pačiam). Prašymas kurį rašo darbdavys taip ir vadinasi TARPININKAVIMO RAŠTAS?

  17. argumentai 2008.11.11 12:08
  Nebūtinai. Gali vadintis "dėl tarpininkavimo" arba "prašymas dėl tarpininkavimo" arba "prašymas dėl teisės vairuoti gražinimo anksčiau laiko" arba tiesiog "prašymas" ir dar gali būti 30 pavadinimo variantų.

  Beje, gali būti ir be pavadinimo, o tik su numeriu pvz Nr. 2008/11-11 PR.  18. re2se 2008.11.12 15:00
  As taip pat kaip ir "brangute" noriu paklaust jei vieniem metam atimtos teises ar reikia perlaikyt,kaikas aiskino kad reikia perlaikyt kai buna metam ir vienai dienai bei daugia tada reikia,o kai lygiai metam - ne. O man ateme metams,ar ruostis perlaikymui?

  19. Andrius 10. re2se 2009.01.06 12:43
  Laba diena!

  Pas mane ateme teises metams birzelio 18 d. Jau praejo puse termino. Jokiu pazeidimu po atemimo neturejau. Pripuciau 0,9 prm. Gal galit kas nors patart: ar verta rasyti prasyma kad grazintu teises anksciau laiko?
  Kokius reikia pateikti dokumentus, kad teismui butu lengviau priimti sprendima apie termino sumazinima ( pazyma is darbo, is narkologinio ar dar is kazkur)? Jeigu atsisakys grazinti ar reikes perlaikyti?

  P.S. gal kas is praktikos zino ar grazina teises ir kokiais atvejais?
  Labai dekingas uz atsakymus

  20. domimes 2009.02.23 18:42
  tai jei teises atiduos lygiai po metu,tai ar reikes jas perlaikyti?

  21. minde 2009.03.08 00:26
  Sveiki!

  Ar praejus po prarastu teisiu metams ir daugiau, issilaikius papildomai, lieka stazas ir ar grazinamas tas pats dokumentas? Aciu!

  22. deliuxas 2009.03.16 18:57
  Sveiki,praejus pusei laikotarpio reikia kad darbdavys parasytu tarpininkavimo rasta,tai va o galit pasakyti kaip ji reiki prasyti?

  23. DOMAS 2009.05.14 00:26
  LABA NOREJAU PAKLAUSTI KAIP RASYTI PRASYMA DEL PRARASTU TEISIU PRARADAU METAMS IR PRAEJUS PUSEI BAUDOS LAIKUJ ZINAU KAD GALIMA RASYTI TIK NEZINAU KAIP IR JAI SUPRATAU TAI REIK RASYT TAM TEISEJUJ KURIS NUTEISE

  24. bolius 2009.05.21 09:03
  Sveiki.Praėjus pusei termino po teisių atėmimo,kad jas atgauti reikalingi atitinkami dokumentai.Gal kas žinote kur būtu galima rasti realius jų pavyzdžius(tarpininkavimo raštas;prašymas teismui;charakteristika iš darbovietės)Dėkoju atsiliepusiems.Viso.

  25. 515 24. bolius 2009.05.21 09:09
  pas advokata ar teisininka

  26. tomelis 2009.05.27 00:06
  sveiki.praradau teise vairuoti trejiems metams.padariau avarija budamas neblaivus.nukentejusiiu nebuvo.nustate lengva girtuno laipsni.bauda susimokejau.ka galit man patarti,kad galeciau greiciau atsiimti pazymejima ir po kiek laiko man butu galima kreiptis?beja ar man teisme padetu pazyma kad esu uzsikodaves nuo alkoholio?beto ar turi buti butinai praeje pusia laikotarpio nuo atemimo datos ar ymanoma ir anksciau

  27. beu 2009.05.28 22:20
  na tai ar parasys kas nors kaip ten su tuo perlaikimu jei teises atimtos lugiai vieniems metams.... negi vel reiks ait y kursus laikytis mokyklinius o po to ir regitros egzaminus?

  28. jolka 19. Andrius 2009.06.12 11:48
  reikia visokiu daug dokumentu, geriausia kreiptis i advokata, o bandyti tikrai verta, mano vyrui taip pat yra nutike jis irgi tiek ipute, advokate pasake kad grazins o ir perlaikyti nereikes.

  29. Alex777 1. argumentai ir faktai 2009.06.22 13:41
  koks turi buti detalus darbdavio prasymas?

  30. nekaltas 2009.06.25 20:01
  laba. sustabde policija,pripucau 0.52. atvikau i narkologini,pridaveu kraja ir kraujija alkholio visiskai nebuvo.bet nesuspejau laiku atvikti i narkologini ,no putimo uztrukau 1valanda 36 minutes. teismas ateme teises 1 metams ir bauda 1000lt. pres isvaziodamas is namu pripurskeu vaistu i gerkle.po kuriu negalima gerti 2 valandos. liktais ir nekaltas. bet neturiu teisiu.ir dar skolingas 1000lt. gal gali kas nors ka pasiuliti ka man dariti. o vireusejo teismo reikes laukti ape 14 menesiu.

  31. aleks 2009.06.25 23:52
  man atie teises 2 metam. rudieni bus puse laikotarpio. ar bus galima atgaut teises vairuoti.ir kuo tam reikia.

  32. Gedas 2009.06.26 12:14
  Sveiki,
  teises atimtos uz lengva girtumo laipsni, beveik praejo puse metu, ir kaip siandien girdejau pakeista tvarka. Gal kas galetu pasakyti kokiu dokumentu ir aplamai ko reikia prie to prasymo?
  Dekui

  33. drrasele 2009.07.01 19:24 Reitingas: 2 ( 1 ) 
  Laba diena. Dėl vairavimo neblaiviai man metams buvo atimtas vairuotojo pažymėjimas. Praėjus pusei paskirtojo laiko, kreipiausi į teismą ir jis priėmė nutartį, pažymėjimą grąžinti anksčiau laiko. Žinau, kad policija turi teisę per 10 dienų nutartį skųsti aukštesniam teismui, jei to nepadaro, teismo nutartis įsigalioja ir tampa nebeskundžiama. Noriu pasiteirauti, ar tas dešimties dienų terminas pradedamas skaičiuoti nuo teismo posėdžio, kurio metu nutartis buvo paskelbta, dienos ar nuo tos dienos, kada teismas išsiuntė pranešimą policijai apie priimtą sprendimą? Ir jei policija sprendimą apskundė "netilpdama" į nurodytą terminą, ar galiu teismo reikalauti pažymėjimą grąžinti, ar turiu skundą ginčyti administracine tvarka kokiam kitam teismui? Iš anksto dėkoju.

  34. lokys 2009.08.19 18:47
  sveiki. norejau paklausti. man ateme vairuotojo pazimejima 2004.12.29 15men. terminas jau senai pasibaige. ar as galetau atgauti savo vairuotojo pazimejima be perlaikimo egzaminu.
  ir gal kas zinot kada isejo istatimas jai teise vairuoti atimama metam ar ilgiau reikia perlaikiti
  aciu. laukiu teigiamu atsakimu;)

  35. Dainiusss 2009.09.07 15:52
  Norejau paklausti man ateme teises uz girtuma ateme 1metam jau praejo puse metu ar butu imanoma atgauti teises jai pries tai buvau baustas?

  36. Povilas 35. Dainiusss 2009.09.21 19:26
  kaip tau ten baiges su tom teisem parasyk i el pasta..man panasi situoacija kaip ir tau buvo,ateme teises puse metu jau praejo,bet pries tai ir buvau ne karta paciuptas,per 2008m teises man buvo atimtos 1karta paskui paciupo neblaivu idomu ar verta rasyt ta prasyma,ir ar yra kokia to prasymo forma?ar reikia praeit kokius blaivumo kursus? ar nereik perlaikyt teisiu .. bagze@delfi.lt..aciu ..

  37. Tadux 2009.09.23 12:05
  sveiki... man teises buvo ateme metam laiko uz greiti, ju terminas jau baigesi, as issilaikiau egzaminus regitroje ir ryt einu laikytis tuos kursus papildomus... na tarkim as juos praeinu ryt ir turiu baigimo popieriu... buvau nuejas y policija, tenai pasake jog reix rasyt kazkoki tai prasyma, tai noriu paklauskt, ar as parases ta prasyma iskart teises atgausiu, ar dar tex kazkiek laukt, jej taip tai kiek mazdaug gali tekt laukt? aciu uz ats :)

  38. Tadux 21. minde 2009.09.23 12:09
  taip, tau grazins tas pacias senas teises...

  39. Nelinkiu_vaziuot_isgerus 2009.10.21 18:47
  Sveiki. Nezinau ar cia kam reikalinga, bet perteiksiu cia savo konkrecia patirti apie vairavima isgerus, nes kazko tokio nei vienam forume nesu rades, gal kam pravers :).

  Taigi, 2009-03-21 vaziavau is po gero baliaus ryte. Sustabde policija ir liepe papusti. Ipuciau 1.38 (nors savijauta buvo puiki ir buvau ismiegojes koki 10 valandu). Balandzio 10 jau pedinau i teisma. Ten man paskyre 1000 Lt administracine bauda ir ateme teise vairuoti automobili 1 metams.

  2009-09-22 jau stovejau prie teismo rastines duru su prasymu grazinti teise vairuoti anksciau laiko. Turejau prasyma (jei kas nezinot kaip ji rasyti, tai labai paprasta, paciame virsuje per viduri rasote savo duomenis, t.y. varda, asmens koda, kur gyvenat ir tel nr, zemiau kaireje puseje kam skirtas prasymas (pvz Kauno administraciniam teismui), vidury lapo rasote Prasymas ir data, zemiau rasote teksta, t.y. kad jus labai gailites, masinos reikia darbui, neturit pinigu ir panasiai, tada apacioje kaireje pridedamus dokumentus, o desineje savo varda, pavarde ir parasa). As jame motyvavau kad man masina reikalinga darbui, kad tevai issiskyre, kad as esu studentas ir kad anksciau nebuvau turejes nuobaudu. Del darbdavio motyvacinio laisko kaip ten yra nezinau, nes as uzsiemu indvidualia veikla ir tiesiog nunesiau pazyma is mokesciu inspekcijos. Dar pridejau pirmosios med pagalbos pazymejima, pazyma kad isklausiau kursus apie alkoholio zala, sveikatos pazymejima, israsa is narkologinio kad nesu iskaitoje, pazyma kad studijuoju, bei tevu skirybos liudijima.

  2009-10-05 gaunu laiska, kad 2009-09-29 priimtas nuosprendis sutrumpinti teises vairuoti autotransporto priemone. Su didziuliu nudziugimu skambinu i teisma ka man toliau daryt, pasako, kad lauk 10 darbo dienu, t.y. iki 2009-10-12, ar policija neapskus. Atejo dvylikta diena, skambinu vel i teisma, sako skundo nera, nuo ryt isigalioja nuosprendis, tavo teises yra ten ir ten. Kita diena stoviu prie policjos, nueinu i kabineta, o ten paaiskeja, kad reikia issilaikyti Papildomus vairavimo kursus. Uzsiregistruoju juose, 2009-10-17 juos issilaikau ir siandien 2009-10-21 nueinu i policija su papildomu kursu baigimo pazymejimu, sveikatos pazymejimu ir kursu apie alkoholio zala isklausymo pazymejimu. Ten parasau pareigunu pateikta prasyma ir atgaunu teises!

  Nezinau ar cia kam bus naudinga, bet galiu pasakyti, kad vaziuoti isgerus tikrai neapsimoka, pradziai is materialines puses, man tai kainavo 1000 Lt bauda + 380 visi kursai ir pazymos + 780 Lt uz masinos stovejima, o is kitos puses, jei buciau padares kokia avarija ar panasiai, butu kainave dar daugiau pinigu ar net laisves..

  Dar viena mintis del prasymo sutrumpinti, rasykit visi, kazkaip cia visuos forumuose rasoma kad neatiduos ir pns, bet is savo asmenines patirties, galiu pasakyti, kad pazystu tris draugus, kuriem buvo ateme teises ir visi rase prasymus, o sutrumpino vienam, tai reiskia, kad pridejus dar mane, tikimybe kad sutrumpins yra 50%. Is vienos puses gal ir mazokai, bet kitaip pazejus gan realu. O jei turite nepriekaistinga praeiti ir dar seip lengvinanciu aplinkybiu sutrumpins turetu tikrai.

  Sekmes, ir nevazinekit isgere!

  41. Kareivukss 2009.10.22 21:49
  Sveiki noreciau jusu pagalbos. 2008-05-22 Administracinis teismas ateme vairuotojo pazymejima . Vairavau neblaivus ,lengvas girtumo laipsnis ir avarine situacija. Teismo nuosprendis 3 metai ir bauda 4000lt . Zala atlyginau ir bauda sumokejau iskarto po nuosprendzio. Jau praejo puse termino noreciau pradeti tvarkytis dokumentus kad galeciau pateikti prasyma administraciniam teismui. Bet nezinau nuo ko pirmiausia pradeti , kur isklausyti ta paskaita . Kol susirinksiu visa reikiama informacija ir atnaujinsiu KET zinias praeis ir 2 metai. tad neskubedamas nuoriu pradeti tvarkytis. Isanksto aciu uz pagalba.

  P.S. Nevairuokite isgere pats pamoka turiu visam gyvenimui ir tikrai to nebekartociau . TAa girta akimirka atsiejo 22000lt taip kad susimastykit !!!

  43. scirocco 2009.11.08 12:54
  sveiki,man liepos 8 ateme teises 6 men uz vairavima isgerus,lengvas girtumo laipsinis 0.58. beda tame kad komisaras apskunde teisejos nuosprendi.jau praejo puse laiko,ar galiu eit bandyt atsiimt teises anksciau laiko,nors jokiu atsakymu is auksciausio teismo nera

  44. kasparass 2009.11.18 17:13
  geras postas;]]
  mano nuotykis panasus tik ash nusprndziau nesikankint su teismais ir lauktiki galo =]]
  tik nelabai suprantu is kur gerbiamasis sukisote beweik 400 lt i pazymas?

  45. Nelinkiu_vaziuot_isgerus 2009.11.20 16:02
  Na postas, kaip postas :)
  i pazymas tai lb paprasta. 250 papildomo vairavimo kursai, 60 alkoholio zalos kursai, 10 pazyma is narkologinio ir 40 lt nauja medicinine. kur dar 20 lt dingo nzn :D
  o tau patarimas, tikrai pasivargink, gal atgausi :) be to, tas visas pazymas reikes vis teik susisaudyti. be to, jej pralauksi metus, reikes papildomai persilaikyti viska regitroi :)

  46. mindaugas 2009.11.26 18:46
  sveiki as padariau avarija straipsnis 181str.3d. man atime teise vairuoti automobili 2 metams ir 1metai liktinai buvo baudzemoji byla. dabar praejo puse termino, ar galeciau atsiimti teisias?

  47. done 2009.12.08 17:38
  sveiki,per jonines praradau teises.vaziavau isgeres,ar gali kas nors aciusti parasimo atgauti teisias ansciau laiko pavizdi... buciau labai dekingas

  48. taikdarys 2009.12.09 15:01
  praradau teises del girtumo, 2metai, teismas sutrumpino iki 1metu ir 1 men. kaip man dabar su tais egzaminais? reikia ir teorijos ir praktikos , ar tik praktikos.?

  49. Giacomo 2009.12.12 10:02
  sveiki noreciau paklaust kada teises perlaikomos pries duodant prasyma teismui kad atiduotu anksciau laiko ar po to kai patvirtins prasyma? dekui.

  50. lesmantiene 2009.12.21 08:53
  sveiki,gal kas turi prašymo forma del anksciau laiko grąžinimo teisių ,arba pavyzdį kaip rašėt ,jei imanoma atsiuskit i elektroninį paštą

  51. Nuods 45. Nelinkiu_vaziuot_isgerus 2009.12.23 12:36
  Kodel Jusu darugam nebuvo grazinta teise vairuoti anksciau laiko? Kiek zinau salygos kada galima grazinti teises anksciau laiko yra konkrecios. Vietos demagogijom palikta nera. Skaiciau Grigaraviciaus isakyma ar kazka panasaus. Taipogi padaves teismui prasyma apie grazinima anksciau laiko jis negaletu turet kuom motyvuot savo atsisakyma patenkinti prasyma, jei visos salygos ispyldytos. Juk teisine valstybe. Rasau del to, kad nenoriu eiti pas advokata kuris sypsosi i usa ir sako galiu sutvarkyt bet kainuos...Gyvenu provincijoje.

  52. mindeee_ 2009.12.27 11:08
  o jei baudziama veikla padarai vistiek galima atgaut po puse termino?????? dekuj is anksto

  53. isgeres :D 39. Nelinkiu_vaziuot_isgerus 2009.12.27 21:43
  "Nelinkiu_vaziuot_isgerus " o kaip tu bauda mokejai? iskart ar mokejai dalim metus laiko? ir ar tas baudos mokejimo kvitas svarbus norint atsiimti teises anksciau laiko? :)

  54. isgeres :D 52. mindeee_ 2009.12.28 02:00
  kas per baudziama veikla, jei teises atima? :D k*** i vokiecius vezioji? :D

  55. isgeres :D 51. Nuods 2009.12.28 02:03
  kad tavo toks pasakymas dievui i sirdi :P nori kazka gaut, arba kaip dabar - atgaut, reikia gera liezuvi turet - nemokesi kalbet, ar verkslent , nieko siais laikais negausi :P :D

  56. isgeres :D 49. Giacomo 2009.12.28 02:09
  tai aisku kad kai patvirtins.. :D kada tu valgai mamos blynus? kai ji juos iskepa , ar ne? :D

  57. Nelinkiu_vaziuot_isgerus 2009.12.28 15:52
  na as bauda susimokejau is kart isklauses nuosprendzio teisme. dar tada buvo sistema, kad paima masina iki teismo ir negrazina kol nesusimoki, db lyg ir kitaip yra..
  o del negrazinimo, tai cia nzn, bet savom akim esu mates kai draugeliui parejo is teismo kad sutrumpinta, bet policija uzprotiestavo rasydama, kad '' mes galime, taciau neprivalome grazinti teisiu, del nepakankamos motyvacijos '' cia gal ne visai taip tiksliai, bet kazkaip taip :)

  58. isgeres :D 1. argumentai ir faktai 2009.12.28 20:47
  paima ratus iki teismo.. :DD gal anksciau ir buvo tokia paliava, dabar masina atsiimt gali kada tik nori, tiek kad ir skubedamas nemazai paliksi :P ( nutempimas mieste , uzmiesto - 200-250lt + po 20 lt uz viena para + pvm 21 % )
  draugas prarades teises surado advokata, kuris paemes 400 lt ta pacia diena jam dave lapa, kuriame bausme sutrumpinta per pus :D reikia istatymus zinot :D

  59. EgidijusM 2009.12.28 21:36
  Arba reikia žinoti su kuo kalbėti.

  60. isgeres :D 2009.12.29 16:39
  lol :D

  61. isgeres :D 1. argumentai ir faktai 2009.12.30 17:11
  gerai o kaip su perlaikymu? girdejau kad jei teises atimamos iki 1 metu, i regitras pakartotinai vaikscioti nereikia, man teises atimtos lygiai metams uz girtuma.. tai man jas perlaikyt reiks?

  62. mokslas ir gyvenimas 2009.12.30 19:44
  Draugas prarades teises surado advokata, kuris paemes 400 lt ta pacia diena jam dave lapa, kuriame bausme sutrumpinta per pus.

  Čia, ką, advokatas pats taip greitai tą lapą surašė?

  Svarbiausiai bra tai susirasti gerą advokatą.

  63. isgeres :D 1. argumentai ir faktai 2009.12.31 00:11
  tai jo kad ne jis, abu teisme buvo, uzteko kazka sukalbet ir gavo ta leidima, pries tai buvo parases prasyma del sutrumpinimo..advokatui gal tereikejo kelis zodius dadurt kad viska sutvarkytu :D
  as galvoju kad nereikia gero advokato, pats istatymus zinotum, ir moketum kalbet, susitvarkytum ir patspats pirma toki ziauru nusizengima esu padares, ir galvoju pats apsisuksiu ant minimumo :)

  64. isgeres :D 1. argumentai ir faktai 2009.12.31 00:14
  gerai o kaip su perlaikymu? girdejau kad jei teises atimamos iki 1 metu, i regitras pakartotinai vaikscioti nereikia, man teises atimtos lygiai metams uz girtuma.. tai man jas perlaikyt reiks?

  65. Kare 2009.12.31 16:49
  Sveiki.O aš norėčiau paklausti apie tokią situaciją.Teisės buvo atimtos prieš pusantrų metų, nutartį apskundė.Kol laukė Aukščiausio teismo sprendimo, teises grąžino.Dabar atėjo nutartis, kad apeliaciją atmetė, teisės atimamos 3 mėn.O vyras šiuo metu užsienyje.Šiaip tai nutartis turėtų įsigalioti nuo jos priėmimo dienos.Tai dabar taip išeina, kad jis teises turi, bet jos negalioja.Kai grįš, teisių atėmio terminas jau bus pasibaigęs.

  66. isgeres :D 57. Nelinkiu_vaziuot_isgerus 2010.01.04 20:29
  Nelinkiu_vaziuot_isgerus
  o tu tiksliai 09 - 22 ejai rasyt prasymo? ne 10 -10d, kai teismas padare nuosprendi?
  ir tuos papildomus vairavimo kursus issilaikei per 3 dienas? :)

  67. avgis999 64. isgeres :D 2010.01.04 21:27
  Teises reikia perlaikyti jei jos atimamos metams ir ilgiau. Isiskaitykit - METAMS IR ILGIAU. O tai reiskia jei teises paimamos metams, ir isbuni visa laika, reikalinga perlaikyti. Esu mates keleta atveju, kai zmogui paiimamos teises metams jis tuos metus atbuna, na pvz kokia 13 men., ir net pasibaigus atemimo laikui kreipiasi i teisma kad sutrumpintu termina, kadangi galvoja nereiks perlaikyti....... Aisku teismas is karto toki prasyma atmete, na bet ko tik nebuna :)))))) Nevairuokite isgere!!!!!!!!!!!

  68. isgeres :D 67. avgis999 2010.01.04 22:38
  nu as ta tai ponial, man teises atimtos vieniem metam.. bet jeigu as po puses metu kreipiuosi del termino sutrumpinimo, ir ji patvirtina, teisiu tada nebereikia perlaikyt? (jei as jas gaunu po puses metu?) dw padekit chebra nebestumkit, kada nors paveziosiu :D

  69. Tomas 2010.01.05 22:07
  Sveiki, teises paimtos lygiai metams, laikotarpis jau beveik baiges tai noreciau suzinot ar pries perlaikant egzaminus regitroje reikia eit kokius papildomus vairavimo kursus pas vairavimo instruktorius?

  71. Mantas 2010.01.07 15:19
  Man paskyre 1000lt bauda ir 1 ateme teises sendien, kada butu galima tvarkytis reikalingiaiusius dokumentus?

  72. arnius 2010.01.11 18:11
  sweiki....wirsijau greiti gerokai, ir gawau bauda 1000lt ir metams atemimo..teismas termina sutrumpino.gal galit pasakyt kas toliau laukia...ar teises atgausiu ar reikes laikyt is naujo egzaminus ar isklausyt kazkokius tai kursus?

  73. antoniz 2010.01.12 12:24
  laba diena.pries metus laiko buvo atimta teise vairuoti po puse metu susirinkau visas pazymas ir teismas nutare kad reikia atiduoti man teises,taciau nuejas i policija ju negavau,nes apskunde auksciausiam teismui.dabar praejo jau visas terminas nuejau i policija ogi sako tau issiskaiciavo tas tyrimo laikas kuri tyre auksciausias teismas.ar taip gali buti?juk teisiu tai atgaves nebuvau tuos du menesius kol vyko tyrimas?

  74. tomas 1. argumentai ir faktai 2010.01.18 12:53
  Laba Diena, norejau pasiteirauti, jei atemus teises metams ir sumokejus tukstancio litu bauda uz wirsijima greicio daugiau nei 50km/h.Teismas nusprende bausme sutrumpinti... gal galetumete pasakyti kokie toliau veiksmai manes laukia?

  75. mokslas ir gyvenimas 2010.01.18 14:04
  Su teismo nutartimi nuvykite į "regitra" ir užpildykite formą, reikalinga atsiimti vairuotojo pažymėjimą.
  76. help! 1. argumentai ir faktai 2010.01.18 15:33
  istatymas raso, kad praradus teises metam, ar ilgesniam laikui, jas reikia perlaikyti
  o jei as jas atgaunu po puses metu?(teismas nuosprendi sutrumpina) ar tada jas reikia perlaikyti?
  dekui

  77. MAntas 76. help! 2010.01.18 18:42
  Jei atgausi po puses metu tai nereikes perlaikyti jokiu egzaminu regitroje, o seip jei tave jau labai domina pasiskambink i regitra ir viska jie tau pateiks ka tau reikia zinoti...

  78. Okey 2010.02.01 14:07
  gal kas galetu pagelbet ir atsiust prasymo, bei tarpininkavimo rasto pavyzdziiu? jei nesunu atsiuskit i bu2lis@walla.com is anksto dekuj

  79. nerkosss 2010.03.13 08:41
  sveiki,pas mane tokia problema,vairavau isgeres ir pagavo,ateme auto ir teismas 03-22 ir neduoda pasiimt iki teismo nuosprendzio,nes pries 4metus ir buvau ikliuves,norejau paklaust jai apskusiu teismo sprendima auksciausiam teismui ar laikys auto iki jo ar atiduos?gal kas jau buvot susidure su tokia situacija?

  80. Saras 2010.03.14 13:19
  Sveiki as norejau pasidometi pas mane atsitiko tokia beda. 2009metais 08 men man buvo atimta treise vairuoti transporto priemone uz tai kad aiksteleje vos uzkabines automobili (jam ten isvis beveik nieko nera) to nepastebejes isvaziavau ramiai. Bet mate liudininkai iskunde ir man buvo atimtos teises 3 metam ir 3000 lt bauda. Bauda moku dalimis va dabar radau darba kad galeciau suimoketi bauda bet darbui reikalingos teises nes susije su transportu. Praejoa dabar 7-8 men nuo teisiu paemimo ar galima anksciau kazkaip gauti teises nepraejus pusei laikotarpio ?

  81. raguolis 2010.03.17 11:16
  sveiki pasidomejau truputi,

  LIETUVOS RESPUBLIKOS VIDAUS REIKALŲ MINISTRO Į S A K Y M A S

  DĖL MOTORINĖS TRANSPORTO PRIEMONĖS VAIRUOTOJO PAŽYMĖJIMo ATĖMIMO IR GRĄŽINIMO TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

  2009 m. liepos 29 d. Nr. 1V-418


  kaip supratau gavus kad ir minimalia bausme uz neblaivuma kai teises atima 1 m. reikes eiti i regitra ir issilaikyti teorijos ir vaziavimo egzaminus uz kuriuos aisku ir sumoketi reiks

  bet jeigu pagal ATPK 329 straipsni ivykdes puse bausmes gauni palanku teismo sprendima del bausmes sutrumpinimo nors ir vienai diena tuomet i regitra vykti nereikes

  sakyciau cia kiekvienas baustas uz lengva girtuma turetu prasyti grazinti anksciau teises nors viena diena.... :\
  kainos gal ir nera dideles 35 Lt teorija ir 107 Lt vaziavimas bet sugaistas laikas vel viska mokintis...
  geriau turbut 200 Lt advokatui ir is jo pagaba surasant prasyma...

  82. anonimas 2010.03.18 17:24
  kreipkites pas advokata ir tikrai laimesyt,aisku kalbu apie lengva girtuma.Verta as taip grazinau teises po 7 men.

  83. ROMAS 1. argumentai ir faktai 2010.03.20 10:39
  Teises ateme 2 menesems . Aplenkiau transporto priemones , sustojusias praleisti begine transporto priemone . Prasymo forma , kad grazintu po menesio ar butinai is teisininku reikia gauti . Internete nerandu . Ir ar darbdavio tarpininkavimo rastas turi buti butinai su stampu , nes jis sake ant firminio blanko nereikia. Su pagarba

  84. Marucok 2010.03.28 21:37
  Laba diena!
  Labai noreciau suzinoti kai as galeciau sugrazinti vairotojo teises. Jie buvo atemti teismo sprendimu 2.5 m. (del girtumo 2.6), buvo paskirta bauda 2800, kuri as sumokejau menesio begija. Teismas buvo 2008/06/26. Taigi jau praejo 1m. 9 men. As girdejau kad galima grazinti anksciau laiko iskart kreiptis i policijos kamisoriata, o jeigu ten atmes tai reikes kreiptis i teisma. Gal kas galetu pasakiti i koki adresa iskart reikia siusti dokumentus? Ir gal kas gales pasakiti ar tai visi dokumentai kurie reikies : 1.teismo sprendimas; 2.med. komisija; 3. alhogoliku pazima, kad isklausei visa kursa; 4. prasimas laisva forma; 5.charaktiristika is darbovietes; 6.jeigu neturiu darbo tai gal galeciau paimti pazima is birzos, kad bedarbis ir is firmos tokia pazimele kad jeigu isdos teises priims i darba.

  85. Kolian12 2010.04.01 21:21
  Sveiki,nzn gal kam pades ka cia parasysiu :)
  zodziu, 2009-06-29 sustabde policija, pripuciau 0.82 promiles, teisejas dave minimalia bauda 1000 lt ir teisiu atemimas 1 metams.Praejus pusei laikotarpio parasiau prasyma i teisma kad grazintu anksciau laiko.Kartu su prasymu padaviau siuos dok.:
  1.Darbdavio charakteristika
  2.Pazyma kad isklausiau kursus apie narkotiku ir alkoholio zala(kauno g. Vilnius, centro poliklinika)
  3.Medicine pazyma(kuria reikejo pereit is naujo centro poliklinikoj)
  4.Pazyma is narkologijos skyriaus (gerosios vilties 3, Vilnius)
  Praejus savaitej gavau laiska, kuriam buvo parasyta kad teisejas sutrumpino teisiu atemima 6 m.
  praejus 10 dienu paskambinau i teisma, man pasake kad skundo is policijos nera tai gi teises galiu atsiimt keliu policijoj (Girajtes g.)
  I keliu policija atsiimant vairuotojo pazymejima reikejo siu dok.:
  1.Medicine pazyma
  2.Pazyma kad isklausiau kursus apie narkotiku ir alkoholio zala
  3.Pazymka del papildomu vairavimo kursu (Basanaviciaus g. 28, Vilnius, Vilniaus Gedimino technikos universiteto rumai )
  4.Asmens dokumento

  Zodziu zmones, nedarytkit tokiu klaidu, neseskit uz vairo isgere bei nelakstykit, nes alkoholis is organizmo isejna tik po 20 val. Be to, tai brangokas dalykas, 1000 lt baudos, papildomi vairavimo kursai 250 lt, kursai del narkotiku ir alkoholio zalos apie 50 lt ir seip daug sugaisto ir brangaus laiko.
  Sekmes visiem !!!!!!!!!!!!! :)
  P.S. Jei kilo kokiu klausimu rasykit i e-mail'a, kuom galesiu tuom patarsiu, iki ;)

  86. 1.19 2010.04.06 19:43
  sveiki, gal kas zino kuriam laikiu atima teisies uz 1.19 promiles, ir kokia bauda dali buti?

  87. Saras 2010.04.07 00:56
  Sveiki as norejau pasidometi pas mane atsitiko tokia beda. 2009metais 08 men man buvo atimta treise vairuoti transporto priemone uz tai kad aiksteleje vos uzkabines automobili (jam ten isvis beveik nieko nera) to nepastebejes isvaziavau ramiai. Bet mate liudininkai iskunde ir man buvo atimtos teises 3 metam ir 3000 lt bauda. Bauda moku dalimis va dabar radau darba kad galeciau suimoketi bauda bet darbui reikalingos teises nes susije su transportu. Praejoa dabar 7-8 men nuo teisiu paemimo ar galima anksciau kazkaip gauti teises nepraejus pusei laikotarpio ?

  88. Mantas 2010.04.12 16:23
  Laba diena.Aš buvau išsilaikes B kategorija ir praradau 1metam. Ar galima važinėti su šeimos nariu kol vairuotojo pažymėjimas yra sulaikytas su mokyklinio baigimo liudijimu kuris vis dar galioja?

  89. be teisiu 86. 1.19 2010.04.25 01:09
  Pripuciau 1.21 tai lengvas girtumas, ateme metam ir 1000lt. nors buvau kazkada seniai baustas, o ta karta kai pripuciau padariau ir avarija, del kurios kaip veliau paaiskejo kaltas ne as.

  90. be teisiu 86. 1.19 2010.04.25 01:11
  beja, maksimali bausme uz lengva girtuma kiek zinau 1000-1500lt ir 12-18men. vairuotojo pazymejimo atemimas. Man praejo jau 3menesiai, lauksiu dar 3 ir surinkes visas pazymas kurias teiseja sake nesiu i teisma, teiseja zadejo prasyma patenkint, bet kaip bus su policija neaisku :)

  91. nelaimingas 2010.05.22 12:56
  Sveiki. Praradau teises vieneriems metams, jau praejo daugiau kaip puse termino ( beveik 8men ), rasiau prasyma i teisma del vairuotojo pazymejimo grazinimo anskciau laiko, prasymo netenkino. Motyvavau tuo, kad esu vienintelis vairuotojas seimoje (taip ir yra), kad keliems artimiesiais reikia prieziuros nuolatines, pateikiau pazyma is policijos, pazymas apie artimuju sveikata, pazyma apie isklausytus kursus apie alkoholizmo zala. Teismas netenkino prasymo, nes nebuvo ivykdytas 3 reikalavimas ( visuomenines organizacijos arba darbdavio tarpininkavimas ). Esu abiturientas, jau greit pabaigsiu mokykla, turbut darbo nerasiu, bauda moku dalimas. Man labai reikia vairuotojo pazymejimo. Nutartyje buvo parasyta, kad kai bus ivykdytas 3 salyga sutrumpinimo, galesiu kreiptis dar karta. Gal kas galit ka patarti? Aciu

  92. Alkoholikas 2010.06.03 11:06
  Sveiki ipuciau 2.27 ateme 2 mietam , ar apsimoka eiti bandyti atsiimti teises ?

  93. bang 92. Alkoholikas 2010.06.03 11:38
  Na taip, jeigu žinote, kur jas saugo.

  94. Lawless 92. Alkoholikas 2010.06.03 18:48
  Gerai pastebėta - eiti :D

  95. anonimas 91. nelaimingas 2010.06.08 14:41
  lieka įstojimas į visuomeninę organizaciją, jeigu negalima susirasti darbo. Jų yra įvairių, galima įstoti ir į kelias, ir prašyti tarpininkavimo

  96. nesvarbu 2010.06.23 16:39
  sveiki,

  teises ateme 3 men ir paskyre 400 lt bauda nes virsijau greiti virs 30 km ir neturejau 2m stazo. keliu policijos nutarima apskundziau administraciniam teismui iskart. gavau laikinas teises. norejau paklasuti jei teismo sprendimas bus neigiamas, nuo kada skaiciuojamas teisiu atemimo terminas..... ar nuo keliu policijoje priimto nutarimo sulaikyti teises ar nuo skundo atmetimo teisme datos?

  97. Nerka22 6. re2se 2010.07.02 10:54
  Jeigu teises atimtos lygiai vieniems metams teises reikes perlaikyti tik regitroje! vaziavimas, teorija ir pries tai dar i ukmerge jei vaziavai neblaivus

  98. dainoras 2010.10.16 14:03
  laba diena padariau avarija buvau blaivas bet zmogus zuvo gimines atleido bet teismas skire nuobauda ir ateme teises 2 metam.,jau daugiau ne puse laiko praejo kaip galiu atsiimti teises,ar teismas atiduos kai bus raejas tas laikas.

  99. Kaltas 2010.11.08 21:44
  Sveiki. Zodziu pas mane situacija tokia. Isgeres padariau avarija, bet likau nekaltas, teismas ateme teises metams ir paskyre 1000lt bauda, kuria iskart sumokejau. Praejus ~9men. pateikiau prasyma teismui del atemimo sutrumpinimo, kartu aisku pazyma is priklausomybes ligu centro, pazyma apie isklausyta alk ir narkotiku zalos kursa, darbdavio tarpininkavimo rasta, na ir uz savaites gavau teismo nutarti, mano prasyma patenkino, sutrumpino atemima iki 10men. ir nutare grazinti 2010-11-15. Niekas sprendimo neapskunde kaip suprantu, tad liko vienas klausimas, gal kas atsakys? Ar man pasiemus sena, bet dar galiojancia medicinine pazyma tiesiog nueiti ta diena i policija ir atiduos ar reikes papildomo vairavimo kursu ir naujos med. pazymos?

  100. ramusik75 2010.11.14 19:42
  labas vakaras.teises praradau 2metam.islaikiau exzamenus.susirinkiau visus popildomus dokumentus.teises atsiimsiu tos pacios>?ar reikes naujus dariti regitroje?teisiu galiojimas iki 2016m

  102. Dalius 2010.11.19 22:52
  Sveiki.turiu idomu klausima jums ,gal kazkas galesite padeti.teises buwo atimtos 50men.jau praejo 40 men.per ta laika man yra pradetas ikiteismynis tyrimas kitoje byloje.Su darbdavio tarpininkavimu parasiau prasyma,bet atmete.apskundziau bet vel atmete skunda motyvuodami kad ikiteisminis tyrimas yra teises pazeidimas.Bet juk dar mano kalte neirodyta.ar skusti ta nutarima i auksciausiaji administracini teisma?

  103. Domas 2010.11.30 20:13
  Sveiki, norejau suzinoti, kokiu atveju policija gali apskusti teismo sprendima? Jei praejo puse laikotarpio ir nepadaryta administraciniu teises pazeidimu?

  104. airis 100. ramusik75 2010.12.11 19:02
  nereikes nauju darytis, duos tas pacias, reiks eit pasiimt i policija, kur issiemei pazyma, kad nepadarei nusizengimu per laikotarpi, na jei islaukei visa laika tai i keliu policija nueik ir atiduos. domas, gali apskust bet kokiu atveju, nereikia pagrindo apskust keliu policijai.

  105. Neringa 2011.01.07 20:17
  Sveiki. situacija tokia. uz vairavima isgerus teismas ateme teise vairuoti 2-iems metams ir paskyre 2000 lt bauda. siuo metu jau yra praeje metai po nutarties. tad nusprendziau rasyti prasyma del teises perlaikyti teises praejus pusei termino. visa bauda sumoketa iki galo. noreciau zinoti kaip tiksliai prasymas turetu buti parasytas, ar uztenka argumento kad del prarastu teisiu negaliu dirbti siulomo darbo. parupinciau pazyma is vienos firmos kad mane nori idarbinti, tik viena kliutis neturiu vairuotojo pazymejimo kuris yra butinas siam darbui ir kad siuo metu stoviu darbo birzoje tad finansine padetis yra tikrai sunki, o teises vairuoti atgavimas viska pakeistu. patarkit prasau. lauksiu jusu atsakymo. galite ir i elektronini pasta parasysi jei nesunku.

  106. mokslas ir gyvenimas 2011.01.08 10:37
  Sveiki,

  Administracinių teisės pažeidimų kodekso 329 straipsnio tekstas leidžia išskirti šias formaliąsias teisės vairuoti transporto priemones atėmimo termino sutrumpinimo sąlygas:
  i. asmuo, kuriam atimta teisė vairuoti transporto priemonę, teisės atėmimo laikotarpiu nepadarė teisės pažeidimo;
  ii. turi būti praėję ne mažiau kaip pusė paskirtojo teisės atėmimo laiko;
  iii. turi būti pateiktas visuomeninės organizacijos arba darbdavio tarpininkavimas sutrumpinti nurodytos teisės atėmimo terminą;
  iv. kai teisė vairuoti transporto priemones atimta už tai, kad asmuo padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, turi būti pateikta ir Vyriausybės įgaliotų atlikti medicininę ir švietėjišką atestaciją institucijų pažyma.

  Taigi, pazyma is vienos firmos kad mane nori idarbinti, tik viena kliutis neturiu vairuotojo pazymejimo kuris yra butinas siam darbui ir kad siuo metu stoviu darbo birzoje tad finansine padetis yra tikrai sunki, o teises vairuoti atgavimas viska pakeistu - visa tai nereiksminga ir netinka.

  107. coco chanel 62. mokslas ir gyvenimas 2011.01.08 12:09
  nepasimaukite ant darbdavio rašto, kuris dar Jūsų neįdarbino. LVAT-as jo nevertina kaip tinkamo, nes anas darbdavys negali vertinti Jūsų pasitaisymo per teisės atėmimo laikotarpį, nes dar nepažinojo. turite būti dirbęs tuo laikotarpiu realiai pas tą darbdavį. alternatyva - tarpininkauja visuomeninė organizacija: partija, gyvūnėlių mylėtojų sąjunga ar skautų sambrūzdis, kurių nariu esate jau seniai.:)

  108. mokslas ir gyvenimas 107. coco chanel 2011.01.08 17:43
  Jo. Be to neišsidurkite ir dėl tų visuomeniniu organizaciju.

  Asociacijų ir visuomeninių organizacijų, įsteigtų iki šio AI įsigaliojimo, įstatai galioja tiek, kiek jie neprieštarauja Civiliniam kodeksui, šiam ir kitiems įstatymams.

  Iki Asociaciju Įstatymo įsigaliojimo įregistruotos asociacijos ir visuomeninės organizacijos yra laikomos juridiniais asmenimis, kurių teisinė forma yra asociacija, be atskiro perregistravimo.

  Visuomeninių organizacijų padaliniai, iki šio AI įsigaliojimo įsteigti kaip juridiniai asmenys, nuo asociaciju Įstatymo įsigaliojimo yra laikomi juridiniais asmenimis, kurių teisinė forma yra asociacija, be atskiro perregistravimo.

  Taigi, visuomeninė organizacija, sajunga ar kitas darinys, (ATPK 329 str. prasme) veikiantis pagal asociacijų įstatymą, turi būti nustatyta tvarka registruotas juridiniu asmenu registre.

  VLKJS(lietuvos komjaunimas), LGL(geju lyga), Jedinstvo(vienybė), Šeimos judėjimas „Stop šeimos genocidui“(kaltinamu mamu ir tevu neva pasisavinusiu VSDF lesas samburis), ivairus golfu, fordu ir bmw klubai , kitu organizaciju neregistruotu nustatyta tvarka tarpininkavimo rastai galimai sekmes siekiant susigrazinti issvajotaji vairuotojo pazymejima neatnestu.
  Cia svarbiausiai nepasimaukite.

  109. Giedrius 2011.01.18 16:06
  Noreciau paklausi papraso klausimo, man atimta teise vairuoti metam laiko uz 0,58 promiles. ar as turiu didele galimybe jas adgauti po puse metu rasydamas koki tai nors prasima?

  110. donyzazzz 2011.01.28 20:40
  Sveiki. Visur ieskojau ir niekur neradau tokio dalyko. Ar galima atsiimti teises ismokejus bauda ir nepraejus pusei termino nuo atemimo teisiu. Nors jau praeja 10 menesiu :) ar visas tas pacias pazymas surinkti reikia ar kokia papildoma dar reik mano atveju? laukiu atsakymo :)

  113. ji 2011.02.07 20:31
  Labas vakaras, noreciau paklausti... man buvo atimtos teises uz greiti metams, dabar turiu apie 2.5 metu stazo ir padariau avarija(as kalta) buvau blaiva, greicio nevirsijau ir suzeistu nebuvo, tai tiesiog ivyko del blogu oro salygu, buvo slidus kelias(isslidau i pagrindini) ar man gali del to atimti teises ir ar reikes jas persilaikyti ? dekui uz atsakyma

  114. sambuca 2011.02.16 12:11 Reitingas: 2 ( 1 ) 
  Sveiki, situacija tokia, virsijau greiti 48km/h, ateme teises pusei metu ir 650lt bauda (neturiu stazo). Darbui reikalingos teises, darbdavys padetu kaip galetu. Klausimas, ar imanoma atsiimt teises bausmes neatlikus tik sumoket bauda? isigalios kovo 2d sprendimas, turiu iki tol laiko apskust spendima.

  115. giedriux0002 2011.03.14 14:32
  sveiki ar norint anksciau teises atsimti reikia kreiptis i palicija ar teises i teisma prasima nest?

  116. ramaske 2011.04.16 20:20
  sveiki,norejau pasiteirauti man atimtos teises 3 metam puse laiko baigiasi gruodi,gal yra galimybe atiimti anksciau?

  117. Diana 2011.05.05 10:55
  O aÅ” noriu paklausti, kaip turi atrodyti tas darbdavio tarpininkavimas? Ar yra nustatyta forma, ar laisvu stiliumi? Nes man darbdavys liepe paciai parasyti, o jis tik anspauda ir paraŔą padės.....

  118. raimis 2011.07.13 22:48
  jei kas atgavot teises po pusantru metu nors buvo atimtos trim metams tai parasykit kokia procedura buvo

  119. Marija 2011.08.11 18:11
  Laba diena.Mano teti pagavo girta 3.22 promile dar teismo nebuvo bet pagal istatyma jam duos turbut bauda 2000-3000 lt. ir nuo 2-3 metu vairavimo teisiu atemimas .Labai prasau padekite !Ka daryti kau kreiptis kad sumazintu teisiu atemima? Jo darbas susieja su vairavimo be ju jis NIEKAS .Taip atsitiko ,kad mire mama ir jis pasileido taip ,bet tai pirminis ir aisku paskutinis kartas padekite ka daryti?

  120. leon 2011.09.14 11:30
  Sveiki, norečiau paklausti, gal kas žino, praėjus pusei termino noriu grąžinti teisės, bet nenoriu kreiptis pas darbdavi dėl charakteristikos, ar būtinai reikia jos?

  121. saniac 2012.02.06 14:44
  laba diena.senden man israse bauda.greicio virsinimas virs 50 km/val. bauda nuo 1000-1500 ir iki 6 men teises atemimas. teismas bus uz 2 savaites. teises labai reikalingi darbui.ka geriau daryti?jeigu i teisma atnesiu popieriuka is imones,kad man reikalinge teises darbui? pades man,ar ne?ar jau per velu bus kla nors nesti?galiu moketi bet be teisiu nelabai galiu.laukiu atsakymo.aciu.

  122. as 121. saniac 2012.02.06 15:02
  Teises bus atimtos. Galesite praejus pusei termino prasyti grazinti teises.

  123. WM 91. nelaimingas 2012.02.06 16:52
  Pasiimkite charkteristiką - tarpininkavimą iš bažnyčios choro vadovo arba dubkasių susivienijimo pirmininko.

  124. Skramos 2012.03.08 17:41
  Laba diena praradau teises vieneriems metam buvo lengvas girtumo laipsnis pripuciau 0.89
  ateme metams ir gavau 1000lt bauda praejo 7menesiai uzmokejau visa bauda kaip grazint teises busiu dekingas skype sane151 email saneg@one.lt

  125. Skramos 2012.03.08 17:44
  UZ pateikta informacija atsiliginsiu

  126. playy 2012.03.13 20:24
  Sveiki. lapkričio 18d atimtos teisės 6mėn. už greičio viršijimą 49km/h., stažo neturiu., šiandien jau pusė laiko po nutarimo įsigalėjimo. Ar verta mėginti atgauti teises? Esu abiturientas, iš kaimo. Autobusų grafikas žiaurus, turiu vaikščiot apie 7km. kiekvieną rytą, po papildomų pamokų tranzuoju namo. Charakteristika paimsiu iš mokyklos, nuobaudų daugiau neturiu. Kaip reiktų rašyti prašymą? Kam jį skirt? Pareigūnui, kuris atėmė? Iš anksto didelis dėkui.

  127. . 2012.03.13 20:44
  Jeigu pilnai sumokėjote baudą,gal ir yra galimybė.O rašykite laisva forma,savo miesto kelių policijos viršininko vardu.

  128. . 2012.03.13 20:45
  Jeigu pilnai sumokėjote baudą,ir daugiau esate nepažeidinėjas įstatymų,gal ir yra galimybė.O rašykite laisva forma,savo miesto kelių policijos viršininko vardu.

  129. mokslas ir gyvenimas 2012.03.15 23:51
  Ir tik su salyga, jei nuo lapkricio 18 nebuvo kitu administraciniu pazeidimu.

  Be to mokyklos raste gerai butu, kad but atzymeta, jog ''Esu abiturientas, iš kaimo. Autobusų grafikas žiaurus, turiu vaikščiot apie 7km. kiekvieną rytą ir mokykla tarpininkauja, kad abiturientui butu grazintos teises.''

  130. Disidentas 2012.03.16 11:33
  Trumpas pavizdys playy
  VILNIAUS MIESTO x-AJAM APYLINKĖS TEISMUI
  Laisves pr. 79a, LT-06144 Vilnius

  Pareiskejas:
  Vardas Pavarde
  a.k
  gyv. adresas

  PRASYMAS
  Del specialiosio teises atemimo termino sutrumpinimo
  Data
  Miestas

  Man. Vardenis pavardenis a.k , Vilniaus miesto 3ias ap. teismas. data kada atimtos teises, Nr. nutarimo, paskirta bauda,. Cia jau rasome kad LR ATPK 329 straipsnis (susiraskit googlei ir nukopijuokit ta straipsni). Straipsnio sąlygas atitinku. Argumentuoju šiais dokumentais:
  1. Nuobaudu per paskirta puses metu termina nepadariau ( pridedama PK pazyma apie asmens baustuma).
  2. Paskirta bauda sumokejes ( nurodyti data ir pridedamas kvitas, cekis).
  3. Cia galit parasyt kaip jus verkiate del teisiu ir pan, kokios buvo jusu pastangos per nubaudimo laikotarpi. ( Pridedama pazyma apie alkoholio ir narkotikų zala zmogaus sveikatai ir bagiau papildoma vairuotoju mokyma nuo alkoholio , narkotiku vaistu ir kitu svaigiuju medziagu ligomis.
  4. Cia rasote apie darbdavio iniciatyva jums atgauti teises. ( Pridedama tarpininkavimo pazyma).
  5. Teisiniai argumentai (Cia jau turite pasiskaityti ATPK ir patys susirasti sau straipsnius ir juos cituoti, bei argumentuoti kodel jie atitinka jusu reikalavimus, be to pasiskaitykit teisine praktika, ir nepamirskit jei yra seneliu ar giminiu ar neigaliuju ar is minimumo pragyvenate - VISAS originalias pazymas siuskite i teisma, o kopijas teismo byloje atsineskite ).
  Remdamasis siais argumentais ir irodymais, prasau teismo :
  1) sumazinti administracines nuobaudos - teises vairuoti transporto priemone - sankcijos termina.
  2) isnagrinejus mano prasyma, grazinti dokumentu originalus.
  PRIDEDAMA:
  1. Vilniaus m. 3 - teismo apylinkes teismo, data, nutarimas NR. ( teismo nutarimas)
  2.Pazyma apie baustuma
  3.4,5,6,7,8,9 Visos kitos pazymos ir t,t.

  Tik susirinkit priedus-originalus ar patvirtintas kopijas, ypač kad matytusi, jog iš tiesų automobilis reikalingas-issimkit pažymą seniūnijoje dėl gyvenamos vietos deklaracijos ir pažymą iš mokyklos (adresas ir atstumas iki Jūsų namų)  131. 131 2012.03.22 05:05
  Sveiki
  Noreciau suzinoti ar 100 lt bauda uz smulku chuliganizma, skaitosi kaip teises pazeidimas ir butu kliutis atgauti teises praejus pusei termino?
  Ir antras klausimas, ar imanoma atgauti teises anksciau nei praejus pusei laikotarpio? Man teises atimtos 3 metams, ar imanoma jas atgauti po 1 metu?

  132. Skramos 124. Skramos 2012.03.25 17:20
  Noreciau suzinoti kaip atsiimti vairuotojo pazimejima praejus puse laikotarpio vairavau neblaivus lengvo girtumo laipsis 0.89promile ateme 1metams 1000lt skire baudos bauda sumokejau praejo 8 menesiai beveik ateme per teisma kokiu poperiu ir dokumentu reike kur praeiti kursa del alkoholio ? busiu dekingas kiek man tai apsiais kokia kaina t kursu ir kokiu popieriu reik kur kreiptis

  Skype- sane151
  tel- 860307897
  saneg@one.lt

  Aleksandr padekit labai reikalingos teises . atsiliginsiu

  133. Acman 2012.03.26 15:23
  Pas mane ateme vairuotojo teises 3 men, ir skyre bauda 1000lt, man teises reikalingos darbui. ar as galiu po men prasyti jas atgauti? Ir ar reikia poto perlaikyti teises, kad jas atgauti? Ar pakanka tik med pazymos?

  134. Kestas 133. Acman 2012.03.26 18:15
  Uz ka esi prasizenges?

  135. Edita 2012.03.28 16:31
  Laba diena,

  Asmuo prarado teises už lengvą girtumo laipsnį vieneriems metams ir gavo tūkstančio litų baudą. Baudą sumokėjo. Praėjo puse termino po teismo sprendimo įsigaliojimo. Asmuo nori rašyti prašymą teismui dėl teisės vairuoti gražinimo anksčiau laiko. Kokius dokumentus reikia pateikti teismui kartu su prašymu? Ar reikia perlaikyti teises? Bei kokia medicininė pažyma turi būti gaunama? Ar visa tai pateikiama prieš teikiant prašymą teismui? Ačiū

  137. . 2012.04.02 12:52
  Paskaitykite visą diskusija.

  138. sarunys3 2012.04.09 15:50
  sweiki. papasakosiu kaip man buvo. ipuciau lengva girtuma 0,65. pries tai daugiau kaip metus nebuvau baustas. y teisma nusineshiau harakteristika is bendruomenes pirmininkes. darbo. ir mamos paprasiau kad parasytu koks as geras, ir kiek mums reikalingos teises. Ir shitos pazymos mane isgelbejo. skyre 1000lt bauda. ir teises ateme 6menesems. todel y teisma vaziuodami butinaj pasirinkit harakteristiku apie save. o aisku geriause nesest uz vairo net buteliuko isgerus. sekmes

  139. . 2012.04.09 16:40
  Tos jūsų pažymos kaip mamos pvz.vertos nuliui.Pagal tokį girtumo laipsnį,jus maždaug ir turėjo nubausti.

  140. Goleo 2012.04.15 18:13
  Sveiki, buvau iputes 0,89 (lengvas girtumas) teisemas skyre 1000 lt bauda ir 1-eriems metams ateme teise vairuoti. Bauda susimokejau laiku, per ta laika neturejau jokiu reikalu su policija ir t.t Ar turiu sansu atgauti anksciau laiko be darbdavio tarpininkavimo ? Nes as dirbu palei verlso liudijima ir teises labai reikalingos nes kiekviena diena reikia vaziuoti i skirtingas vietas. Po to kai praradau vairuotojo pazymejima teko apstabdyti veikla ir tik karts nuo karto sawaitgaliais uzsiimti.

  Labai prasau duokit kas kokios info kokius dokumentu reikia Skype goleo15

  141. inturbo 2012.04.18 11:52
  Sveiki, praradau teisę vairuoti vieneriems metams, jau praėjo pusė termino, turiu beveik visus reikalingus dokumentus, liko naują mediciną praeit. Bet turėjau konfliktą su kaimynu, parašė pareiškimą, kad triukšmauju, iš kažkur gavo parašų (su visais kaimynais išskyrus juo sutariu puikiai), sulaukiau skambučio iš policijos, po savaitės eisiu aiškintis. Mano klausimas būtų toks: ar šis pareiškimas man trukdo atsiimti vairuotojo pažymėjimą anksčiau laiko? Ir ar yra koks būdas išvengti atsakomybės už šį pareiškimą? Policija buvo atvažiavusi tik vieną kartą, tuo metu pažeidimo neužfiksavo, nes kaimynas buvo sugadinęs elektros saugiklius.

  142. gile 141. inturbo 2012.04.18 13:58
  Kol nesate nubaustas už triukšmavimą, tol tai neturės jokios įtakos teisės vairuoti atgavimui. Jei nubaustų, dar galėsite skųsti nutarimą.

  143. IMB 2012.04.18 14:07
  2011 liepos 14 d. G.M. buvo paskirta dviejų tūkstančių litų bauda už padarytą administracinį teisės pažeidimą, t.y. kontrabandą (galima sankcija nuo vieno tūkstančio iki trijų tūkstančių litų bauda). Atsižvelgiant į administracinėn atsakomybėn patraukto asmens prašymą paskirtos baudos mokėjimas buvo išdėstytas dalimis. 2012 m. sausio 1 d. , G.M. sumokėjus tūkstantį litų paskirtos baudos, įsigaliojo nauja įstatymo (Lietuvos Respublikos administracinių teisės pažeidimų kodekso) redakcija, pagal kurią už kontrabandą buvo nustatyta nuo vieno tūkstančio iki dviejų tūkstančių penkių šimtų litų bauda. Ar turės įtakos G.M. šie įstatymo pakeitimai ir kodėl?

  144. as 143. IMB 2012.04.18 15:32
  Mieli studentai, kokie iš jūsų bus teisininkai, jei net tokių paprastų uždavinių negalite patys išspręsti?
  Atsiverskite įstatymą ir žiūrėkite kokiais atvejais gali būti mažinama nuobauda.


  145. rimvydas 2012.04.24 08:50
  sveiki.teises buvo atimtos metams.kovo 31d. suejo puse metu kaip teisiu neturiu.teismas nutare balandzio 16d. kad jau galima grazinte teisias.ar reik laukt 20dienu kol nutartis isigalios.ar jau dabar galima eiti i policija ir grazintis teisias? aciu.

  146. Martynas 2012.04.25 16:29
  Atimtos teisės 1 metam uz lengva girtuma, skirta 1000lt bauda ar imanoma atgauti teisias praėjus 6 mėnsiasiams bet nesumokėjus baudos ir dar noreciau paklausti ar yra koks protokolas kuriuo būtų galima remtis pateikiant toki prasyma ?

  147. as 146. Martynas 2012.04.25 16:45
  Teisiu, kurias ateme del vairavimo neblaiviam, anksciau laiko negrazina. Be to, bauda turi buti sumoketa.

  148. Kestas 147. as 2012.04.25 17:08
  Negrazina jai bauda nesumoketa? Ar baudos mokejimas itakos neturi? T.y. negrazina tuo atveju kad ir bauda buvo sumoketa ta pacia diena po teismo?

  149. . 2012.04.25 18:58
  Paskaitykite kas rašoma visuose komentaruose ir gausite atsakymą.

  150. Martynas 2012.04.26 09:30
  Kaip tai negrazina ? parasai prasyma praejus pusei laiko po atėmimo ir beveik visiem grazina.

  151. sCr 2012.04.29 09:10
  Sveiki, tai kokiu tikslei reikia tu dokumentu atsiimant po puses metu ? nes vieni ta kalba, kiti kita , nieko ir neisgauni kas kaip. ;/

  152. . 2012.04.29 10:39
  Na žmogau,ar jūs lietuviškai nemok.skaityti? Tiek parašyta komentarų infolexe,apie tą tvarką,paskaitykite ir rasite. Nejaugi kiekvienam reikia tą patį rašinėti?

  153. ZILVINAS 2012.04.29 14:43
  Sveiki,
  Gal kas žinot ar reiks teisias perlaikyti jai jos man atimtos 1 m del girtumo prie vairo?

  154. . 2012.04.29 14:59
  Jau reiks.

  155. Titas 1. argumentai ir faktai 2012.05.01 10:10
  Sveiki,pas mane tokia situacija yra,zodziu: man atimtos teises buwo 3 metams,jau praejo 1.5 metu,rasysiu prasyma i teisma del teisiu grazinimu ir t.t. ,jei teismo sprendimas bus teigiamas tai ar man reikes is naujo i vairavimo mokykla eit ar tiesiog tik egzaminus persilaikyti?

  156. . 2012.05.01 10:46
  Tik perlaikyti

  157. vycka14 2012.05.08 11:07
  sveiki gal galite padeti su charakteriskita darbdavio nes nuejau pas sekretore o ji nerasius ne karto tokio dalyko uz girtuma buvo atimta teise vairuoti, jau praejo puse metu truksta tik sitos vienos pazymos

  158. vycka14 2012.05.08 19:12
  ir dar prie charakteristikos reikia laidavimo kaskokio kaip sita suprasti ?

  159. Kestas 158. vycka14 2012.05.09 10:45
  Charakteristika atitinka tavo vadinama laidavima

  160. Teisininkas 2012.05.12 02:19
  Dėl vairuotojo pažymėjimo grąžinimo anksčiau laiko
  Dažnam kyla klausimas kaip tai padaryti? Kartais neužtenka vien surinkti reikiamus dokumentus ir pristatyti ten kur reikia. Reikia žinoti ir įstatymų subtilybes, kad sprendimas būtų palankus Jums. Dirbkite tai ką mokate, o šią problemą patikėkite mums, nes mes profesionalai šioje srityje. Argi važinėjimas be teisių ne per daug streso ir pinigų…? www.emerita.lt. Dirbame ir savaitgaliais. Tel. 8602 18565; 8 659 50005; 8 5 2736949. Ateikite pas mus, skambinkite arba rašykite emeritospaslaugos@yahoo.com

  161. kiek galima tersti 160. Teisininkas 2012.05.12 12:38
  Mielas teisininke, uzgerei nakti ir skelbimus pradejai rasineti? Saiko jausmas tamstai nepazistamas??

  162. Edgaras 2012.05.16 17:15
  Sveiki praradau teises uz chuliganiska vairavima ateme 1 metam ir bauda 1000lt bauda sumokejau per 10 dienu nuo nutarimo taigi praejo puse metu turiu argumentu kodel man reikia teisiu ir man ju negrazina ka man daryt sako duoti skunda apiliaciniam teismui, bet kaip ji man rasyt prasau padekit man i emaila kaip ka daryt Kaunaitis@yahoo.com

  163. alkoholizmas 2012.05.23 12:21
  sveiki , praradau teises 4metams gavau 5000lt bauda uz 0.58% neturiu stazo.Bet ar tai normalu ?

  164. Kastytis 2012.05.31 14:51
  Sveiki,gal kas galite atsiusti pavidzi kaip reikia rasyti prasyma,del teisiu atgavimo anksciau laiko.KASTAzzz@one.lt aciu

  166. Inga 154. . 2012.06.05 15:15
  O jei tokioje situacijoje žmogaus anksčiau laiko grąžina. t.y. paskirta bausmė 1 metai sutrumpinta iki pusės metų, tai išeina kad nereikėtų perlaikyti?

  167. svaja 5. argumentai 2012.07.29 13:31
  Man ateme teises vieneriems metams rasiau prasyma kad sutrumpintu, ir sutrumpino ar reikia pereiti papildomus vairvimo kursus

  168. . 110. donyzazzz 2012.07.29 14:03
  Iki metų nereikia.Jums reiškia nereikia.

  169. elas 2012.10.10 09:43
  Sveiki,gal kas galite atsiusti pavydzi kaip reikia rasyti prasyma teismui,del teisiu atgavimo anksciau laiko.situranas@yahoo.com aciu

  170. Vidule 2012.10.27 09:44
  Bet ar tiktai nereik tu papildomu vairavimo kursu

  171. Avant 2012.12.09 17:58
  Sveiki gal kas gali padeti? Reikia pavyzdio kaip rasyti prasyma del teisiu grazinimo anksciau laiko. Teisias ateme 3menesem jau praejio puse termino. Jei galit atsiuskit y el.pasta Mindaugas@tom.lt Arba skype ssoundmmax. Atba gal zinot kas galetu parasyti prasyma toki nebrangei. Nes emerita.lt labai brangei paprase.

  172. Net 2012.12.09 19:30
  Rašykite laisva forma,KET vadovo vardu,kam dar tie Jums pavyzdžiai.

  173. Avant 2012.12.09 19:38
  Supranti as tokiu dalyku nedares jaunas esu 19metu nesusidures man reikia tokio dalyko kaip pavyzdio.

  174. Net 2012.12.09 19:39
  Tiksliau,KP vadovo vardu,gal yra kelių policijos internetiniame portale pavyzdys.

  175. Net 2012.12.09 20:13
  Parašykite savo e-mail adresą atsiūsiu tą pavyzdį,jei toks esate nekuribingas.

  177. Net 2012.12.09 22:07
  Namie neturiu,atsiūsiu antradienį.

  178. Z-Z 2012.12.20 13:42
  sveiki,norejau paklausti ,jeigu teises yra atimtos metams uz girtuma ir vairuojanti pagauna be teisiu,kokia bauda nusimato?

  179. nera 2012.12.22 22:10
  sveiki pas mane situacija tokia,vaziavau blaivas bet neturedamas teises vairuot ir pagavo du kartus,pirma kart gavau 1000 lt bauda,antra kart gavau 30 paru,to tukstancio nesumokejau,praejo beveik metai,ar man regitra leis laikyt teises,mokyklinius jau islaikiau.

  180. Arnaz 2013.01.04 23:59
  Sveiki.man atimtos teises 3men uz greicio virsijima.reikia isklausyt kazkokius kursus kurie dar nemazai kainuoja.ar yra skirtumas kuriame mieste tai padarysiu?

  181. Amas 2013.01.15 18:58
  Sveiki, noriu pkalusti kur eiti ka daryti kad atiduotu vairuotojo pazimejima po puse termino, nesu niekada niekur baustas , jokiu paziedimu nepadares, Teises ateme 1 metams ir gavau 1000lt baudos uz Chuliganiska vairavima. Ir kokiu dokumentu reikes?

  182. Nelaimelis 2013.02.03 22:55
  Sveiki, noriu pkalusti kur eiti ka daryti kad atiduotu vairuotojo pazimejima po puse termino, nesu niekada niekur baustas , jokiu paziedimu nepadares, Teises ateme 1 metams ir gavau 1000lt baudos uz tai kad virsinau greiti 53km/h kur buvo galima 70km/h . Ir kokiu dokumentu reikes?

  183. Net 2013.02.03 23:15
  Kiek galima apie tą patį rašinėti,gal paskaitykite iš pradžių diskusijų archyvą,po to klauskite.

  184. ropke26 3. argumentai 2013.02.13 16:47
  sveiki.man teises buvo atimtos 2metams laikas pasibaige egzaminus perlaikiau,ar man grazins vairuotojo pazymejima jai paskirta bauda dar tebemoku anstoliams/

  185. tuc 2013.03.22 21:34
  sweiki norejau paklausti, ateme teises uz lengva girtuma teismas man po 2 sawaiciu...mano darbas su masina sezoninis nuo liepos iki spalio. turiu vaika 5 menesiu gyvenu kaime dirbu tik vienas ar imanoma kad neatimtu teisiu o skirtu didesne bauda?aciu

  186. savas 2013.05.01 20:41
  sveiki , man atimtos teises 2-iems metams rugpjuty bus metai , ar yra kokia galimybe atcijimt anksciau laiko neperlaikant ? aciu

  187. Emerita 186. savas 2013.05.02 01:26
  Jeigu Jūs praradote teisę vairuoti metams ir daugiau, tuomet Jums teks perlaikyti praktinį ir teorinį egzaminą.

  188. Aironas 2013.05.07 21:09
  laba vakara , praradau teises dviems metams , ar yra kokia galimybe atsijimti ju neperlaikius , jai ymanoma tai ko reikia ? Aciu

  189. linas 2013.05.10 20:42
  labas , matau cia yra klausimas kad sulaikytos teises 2 metams , ar yra koks būdas atsiimti neperlaikius

  190. AŠ 2013.07.02 13:06
  Sveiki, praradau teisę vairuoti metams. Noriu rašyt prašymą, kad grąžintu teises po pusės metų.
  Klausimas: Tuo atvėju, jai man grąžintu teises po pusės metų, ar man reikėtu perlaikyti egzaminus regitroje?
  Iš anksto Dėkui už atsakymą.

  191. Aqile 2013.10.31 15:44
  Sveiki,

  galbūt kažkas žinote, po kiek laiko galima pakartotinai kreiptis į teismą dėl spec. teisės grąžinimo anksčiau laiko?
  Praėjo pusė laiko, žmogus kreipėsi, netenkino, praleido apskundimo terminą, bet vistiek jam dar liko du metai. Taigi nori bandyti dar kartą kreiptis su prašymu grąžinti.

  Ačiū už informaciją.

  192. . 2013.10.31 17:10
  Gali vėl bandyti,įstatymai nenumato tokio termino.

  193. minde 2013.12.17 17:48
  Sveiki,
  Labai juokinga skaityti, kai zmones klausia vis to paties, patingeje perziureti visa foruma :) O mano klausimas butu toks, kurio neradau. Teises atimtos triems metams uz vairavima ir padaryma avarijos esant vidutiniam girtumo laipsnio. Siuo metu jau yra praeje puse paskirto termino ir zadu kreiptis i teisma del sutrumpinimo.Visas salygas atitinku, t.y nebaustas per ta laikotarpi esu susimokejes bauda ir t.t. Bet va , teises ateme jau antra karta.pirmaji karta uz vidutini girtuma 3 metams.per tuos trejus metus dar pagavo pora kartu uz vairo nekoki :) tai klausimas ar teismas atsizvelgs i mano praeiti. pirma karta pagavo pries kokius 6 metus. aciu uz atsakyma :)

  194. Alx 193. minde 2014.01.20 20:53
  Laba vakarą,
  Teisės atimtos 1m 1 mėn už lengvą girtumo laipsnį (0.71). Jau beveik praėjo pusė termino.
  Norėčiau pasiteirauti ar bauda už važiavimą be bilieto viešuoju transporto traktuojamas kaip teisės pažeidimas? Ar dėl to aš negalėsiu atgauti vairuotojo pažymėjimo anksčiau nustatyto termino?
  Esu girdėjas - jei neturėjai 2 metų vairavimo stažo, reiks iš naujo pereidinėt mokyklą. Ar tai teisybė? Skaičiau komentarą, kur buvo parašyta - nereikia, tačiau ten nebuvo paminėta nieko apie vairavimo stažą.
  Dėkoju iš anksto.

  195. Zigmas 2014.02.07 15:42
  Sveiki. Norejau suzinoti kada isigaliojo istatymas, kad praradus teises metams ir daugiau, jas reikia perlaikyti? Daug kur ieskojau ir kai kur rasoma, kad istatymas isigaliojo 2005 sausio menesi, kitur rasoma, kad 2004 vasari. Gal kas zinote kada is tiesu sis istatymas buvo priimtas? aciu labai.

  196. jaunas ir kvailas 2014.03.04 18:40
  sveiki.buvau sustabdytas policijos.pripuciau 0.81% .Bauda 1metai ir 1000lt.viskas sumoketa praejo puse laiko ir daviau prasima.teismas sumazino trims menesiams.policija neapskunde teismo nutarties.gal kas galit pasakyt ar reikes perlaikyti tuos kursus ir ar butina laukti kol sueis visas terminas man po sumazinimo?

  197. Aurimas 2014.04.10 08:17
  Labas. Mane pagavo vaziuojanti isgerus 1,12 promiles. Kolkas dar nieko neateme ir dar jokios baudos neskyre, kaip butu galima issiprasyti kad skirtu mazesni teisiu atemimo perioda ? bauda nesvarbu , sumokeciau nors ir 3000lt.

  198. Dziulis 2014.04.15 19:51
  Labas, noriu paklaust, jau karta buvau prarades teises uz girtuma- atgavau,, jau vazineju keleta metu, jei prarasciau ir vel ar dar butu imanoma jas atgauti, ir jei taip- kokios salygos butu.?

  199. 1 2014.04.16 10:42
  "Labas", linkėčiau antrą kartą teisės vairuoti nebeprarasti dėl tos pačios priežasties, nes jeigu pirmą kartą pavyko atgauti jas anksčiau laiko, antrą kartą teismą įtikinti, jog du kartus pagautas, pasimokėte bus sunkiau. Aišku formaliai admistracinis "baustumas" galioja 1 metus, bet teismas tikrai nepraleis pro akis kas įvykę praeityje, nes policija pateiks atsiliepime visus Jūsų KET pažeidimus, nuo pat Jūsų gimimo.

  200. 1 2014.04.16 12:20
  Be to, praėjusią vasarą pakeistas Saugaus eismo automobilių keliais įstatymas numato gana veiksmingą sankciją, kuri privers labiau susimastyti prieš sėdant neblaiviam prie vairo: 24 str. 7 d. "Asmeniui, iš kurio pagal įstatymus teisė vairuoti transporto priemones buvo atimta du kartus už tai, kad jis padarė teisės pažeidimą būdamas neblaivus arba apsvaigęs nuo narkotikų, vaistų ar kitų svaigiųjų medžiagų, teisė vairuoti transporto priemones grąžinama ne anksčiau kaip po 10 metų.“

  201. ghjk 2014.05.08 21:56
  Nuorciau paklaust < mane pagavo uz vairo neblaivu < man atime teises 1 metams ir 1000lt baudos < nepraejus 10 dienu mane vel pagavo , policininku kompiuterija nebuvo nieko kad as buvau pagautas < man uz antra karta masina viska atidave < ar imanoma teises pasiimt uz puse metu?

  202. Viktoras 2014.06.18 14:25
  Laba diena. Buvo atimtos teisės vairuoti dėl žemo neblaivumo laipsnio. Praėjo 8 mėnesiai. Surinkau visus reikamus dokumentus dėl atėmimo sutrumpinimo. Nutarimas prašymo netenkino. Teisme man pasakė jog reikia sulaukti kada pasibaigs terminas (iki spalio 25 dienos) ir kreiptis į kelių policiją dėl teisių atsiėmimo, be egzamino perlaikymo regitroje, tik ne anksčiau. O šiandien užklausęs Kelių policijoje ar tikrai taip sužinau jog teisme pateikė dezinformaciją ir turiu po metų perlaikyti regitroje tik tada grąžintų teises. Pagelbėkite prašau, padėkite gauti atsakymą kaip yra iš tikrųjų ir koks atsakymas yra tikras: teismo ar kelių policjos informacijos punktų? Iš anksto labai dėkingas.

  203. Net 202. Viktoras 2014.06.18 17:11
  Kelių policija teisi, reikės perlaikyti teoriją.

  204. Viktoras 203. Net 2014.06.19 13:44
  Dėkui. Tik teoriją? Vairavimo egzamino nereikia? Ir dar galvoju ar būtų galima perlaikyti teoriją tik praėjus metams, nes dėl atėmimo sutrumpinimo man atsisakė ar galima nelaukti lygiai iki termino pabaigos ir perlaikyti jau dabar o po metų eiti į kelių policiją jau su raštu kad perlaikiau.

  205. Vytautas 2014.08.04 13:03
  Laba diena, ar už KET taisyklių pažeidimą: "vairuodamas motrinę transporto priemonę pažeidė draudžiamojo kelio ženklo Nr. 312 (nurodyto transporto eismas draudžiamas0 reikalavimui, t.y. įvažavo į ženklo galiojimo zoną" bus reikalingas papildomas varuotojų mokymas vairuotojui neturinčiam 2m vairavimo stažo?

  206. mezonau 2014.09.16 18:39
  Sveiki ar yra galimybe atgauti teisias po puses termino jei pakartotinis girtumas buvo. Jei su rimtu prasymu butu is darbovietes? Aciu

  207. toplaw 2014.09.16 20:39
  Šansų mažai, nes teismas galvos, jog jau kartą nepasimokėte. Nors čia priklauso nuo to, kada tas pirmas kartas buvo, kokio laipsnio girtumas, ar šiaip dažnai buvote baustas ir pažeidinėjote teisę (ne tik KET) ir kitų Jus charakterizuojančių faktorių.

  208. mezonau-toplow 2014.09.17 19:26
  Ne. Vairavau 7 met be jokiu pazeidimu. Birzelio 1d. Pagavo ipuciau 0.78 promiles. Tada gavosi taip, kad kaiministeja vagyste buco ir as vaziavavau paziuret kas vyksta vel pagavo. Aisku masina konfiskavo ir bauda uzdejo 4000lt. Tai sakau ar yra kokia galimybe prasyt.

  209. Oskis 206. mezonau 2014.10.08 11:14
  Už pakartotiną grtumą šansų mažai, bet niekada nesakyk niekada. Šiaip aišku reikia vėl viską iš naujo praklausyti alkoholio žalą ( pas šiuos buvau, viską labai greitai padaro http://www.svarbuszingsnis.lt/?alkoholio-zalos-kursai,33) medicininę (siulau beveik betkurioje mokykloje vairavimo) ir siulau iškart papildoma mokymą pasidaryti, kad klausimų nekiltų.
  Beto kas mėnesį gali vėl duoti prašymą, tai jei ant piktos teisėjos užsirovei, gal kita bus geresnė ir sutrumpins. Sėkmės!!!

  210. VIDAS 2014.10.16 20:24
  NA KAGI - BAUDĄ DABAR PAGAL SEIMŪNŲ PRIIMTĄ ĮSTATYMĄ UŽ GREIČIO VIRŠIJIMĄ REIKĖS SUMOKĖTI 1000-1500 LTŲ,KURIŲ NEGANA ,NES DAR TAPSI IR BEDARBIU NES JEI ESI VAIRUOTOJAS SU NEDIDELIU VAIRAVIMO STAŽU, TAI ATIMAMA TEISĖ VAIRUOTI NET IKI PUSANTRŲ METŲ.

  UŽ SAVO PADĖTĮ PADĖKOK SEIMŪNAMS.NET JEIGU RAJONE BEDARBYSTĖ IR NĖRA KUR ĮSIDARBINTI - SEIMŪNAMS NUSISPJAUTI - SVARBU KAD JŲ KIŠENĖS PRIKIMŠTOS-APIE KITUS JIE NEGALVOJA TAIP KAD PALIK ŠEIMĄ, VAIKUS IR TRENKIS KOKIĄ AIRIJĄ - KITAIP PASTIPSI IŠ BADO
  211. 1 210. VIDAS 2014.10.16 21:36
  O Jūs pagalvojate, kad viršydamas greitį daugiau nei 50 km/h ne tik savo saugumu rizikuojate, bet ir aplinkinių, niekuo dėtų žmonių? Apie savo šeimą pagalvojate? Čia iš viso reikėtų perkelti į baudžiamąją teisę tokius šiurkščius pažeidimus KET, kaip ir už vairavimą neblaiviam.

  212. mezonau.-Oskis 2014.10.19 13:49
  Labai aciu! Tikiuosi viskas bus gerai, teisejas geras pakliuvo kai pirma karta ikliuvau, o anta karta ziaurus pakliuvo, jokiu nuolaidu...

  213. vytukas 2014.10.19 20:06
  jai praradau teises metams isgerusi ar man jas atciduos

  214. t------k 2014.12.04 20:20
  Sveiki,
  Situacija tokia: prarastos teise del nuvaziavimo nuo kelio neblaiviam, teismo nutarimu paskirta pinigine bauda ir atimtos teise vairuoti 3 metam. Pinigine bauda sumoketa laiku, jokiu teises pazeidimu nebuvo per daugiau nei puse termino. Klausimas, ar galioja prasymas is darbdavio kuris yra uzsienyje?

  215. toplaw 2014.12.04 22:12
  Žinoma, kad galioja. Tik jeigu jis surašytas užsienio kalba, tai turite jį pateikti teismui išverstą į valstybinę - lietuvių kalbą.

  216. Audrius 2014.12.06 22:58
  As islaikiau kursus, buvau kliuves 0,58 promiles, popierius tvarkiaus ar man reikes regitroj perlaikyt. Vieni sako taip, kiti ne. Atsakymo laukiu kas turi patirties.

  217. Del girtumo be stazo 2014.12.09 18:52
  Laba diena pas mane situacija tokia kad neturedamas 2metu stazo padariau avarija budamas neblaivus, teises buvo atimtos 3metam dbr praejo beveik 6 metai. Ar man duos perlaikyti? ir ko reikia ? Ar teks isnaujo viska mokytis ir laikyti naujas teises? ar atgausiu savo senas? aciu is anksto uz atsakymus.

  218. vykintasii 2014.12.09 19:17
  Vairuot.pažymėjimai neatsiimti praėjus 1 metų nuo teisės vairuoti atėmimo termino pabaigos,ar kurių galiojimo terminas pasibaigė,siunčiami į VĮ"REGITRA"paskelbti negaliojančiais LR kelių transp.priemonių vairuot.registre.Tiems,kam Regitra vairuot.pažymėjimą paskelbė negaliojančiu,naujas vairuot.pažymėjimas išduodamas Motorinių priemonių vairuot.pažymėjimo išdavimo taisyklių nustatyta tvarka.
  Taip, teises teks laikyti iš naujo.
  Senų teisių tikrai neatgausite.
  Teises laikyti leis, juk praėjo teisės vairuoti atėmimo terminas.
  Visa info yra Regitros internetiniame puslapyje. Arba pasiskambinkit.

  219. Del girtumo be stazo 2014.12.09 19:40
  ar reikes ta alkocholiko kursa klausyti? ar tiesiog medicinine su pirma pagalba susitvarkau? Vairavimo mokykla irgi is naujo viskas? kaip suprantu viskas nuo nulio kaip ir neturejes teisiu?

  220. vykintasii 2014.12.09 21:08
  dėl tikslios informacijos, pasiskambinkite į Regtrą. Jie pakankamai draugiški įvairiems klausimams.

  221. modearbanae 2015.01.15 00:51
  sveiki , man teises atimtos 3 metam ir norejau paklausti ar galiu prasyti teisiu po puses laiko jei esu gaves protokola uz isgerima viesoj vietoj?

  222. vickabmw 2015.01.21 19:38
  man atimtos teises 3.6m puse laiko suejo ar galiu jas atgauti puse laiko jai susirinkciau visas pazimas vaiku mama kad invalide ir pan aciu

  223. vickabmw 2015.01.21 19:40
  gal kas galit ka patarti?ar buna kad gali susvelnit bausme ?

  224. Net 2015.01.22 06:55
  Bausmės jau nesušvelnins, bet teises anksčiau laiko galite atgauti.

  225. wickabmw 2015.01.27 19:34
  o tai kaip jas atgauti teismui prasima rasiti visas pazimas susirinkti?

  226. toplaw 2015.01.27 20:27
  Taip, reikia teismui prašymą rašyti. Jeigu reikai detalesnės konsultacijos, ar pagalbos rengiant prašymą, susisiekite el. paštu, paspausdamas ant vardo.

  227. Aras 2015.02.17 14:08
  Sveiki , noreciau pasiteirauti ka darbdavys turi rasyti pazymoje kuria gaunu is darbo ir nesu i policija? Nes kaip ir visas pazymas turiu , tik noriu is darbo pasimti pazymele , ir sako virsininkas duok teksta pasirasau , stampus sudedu . bet deja niekur nerandu ka rasyti? Gal kas susiderete su tokia situcija ir galetumet padeti?

  228. Vyrukas 2015.03.11 19:40
  labadiena .. turiu klausima as virsinau greiti autostradio budamas klevas 55 virsinaus bus teismas ar aina prasyti didesnes pinigines baudos o sumazinti teisiu atemima ?

  229. Vyrukas 2015.03.11 19:44
  laba diena. turiu klausima virsinau greiti budamas autostradio ir dar klevas o virsinau 55 .. ar galima prasyti teisme bauda padidinti o sumazinti teisiu atemima ?

  230. Kaltas 2015.03.23 10:15
  SVEIKI, ESU NETEKES TEISES VAIRUOTI (2M) IR JEIGU POLICIJA SUSTABDO NETURINT SIOS TEISES, AR ORGANAI GALI PRATESTI MANO TERMINA, AR TIESIOG BUSIU PRIVERSTAS SUSIMOKETI BAUDA?

  231. as 2015.03.23 12:02
  Sveiki,

  daugiau nei 4 metus dirbu su ATP bylomis. Pigiai, greitai ruošiu dokumentus. Kreipkitės el paštu : kic.vadovas@gmail.com

  232. Daivule 2015.06.01 10:12
  Laba diena, klausimas butų toks,jei teisės atimtos dviems metams dėl girtumo,ar būtų galima atsiimti jas pagal laidavimą,ar gali būti vyras ar geriau darbdavys,ar yra tokia galimybė?

  233. Nicas 232. Daivule 2015.06.01 11:10
  ATSIIMTI TEISES GALITE NE ANKŠČIAU KAIP PO METŲ NUO BYLOS IŠNAGRINĖJIMO DIENOS. DETALESNĖ INFO:WWW.ADVOKATAS-TAU.LT

  234. Vika 2015.06.18 22:55
  Sveiki,buvau virsijus 25km ir mane nufotegrafavo,atejo laiskas susimoketi,susimokejau. Baigesi mano 2 metu vairavimo laikinosios teises nuejau pasikeisti ir ten man pasako,kad is manes buvo atimta teise vairuoti,del to kad neatejau I privalomuosius isklausymo kursus,nors as jokio kvietimo negavau tame laiske. Jie pareiske,kad as pati turejau zinoti,nors kai as laikiausi teises tokio istatymo dar nebuvo ir niekas man mokyklinem nepasake. Dabar man pasake regitroi kad turiu isnaujo laikyti teorija ir pravaziavima. Ar butu imanoma isklausyti tuos kursus irodyt kad man niekas nepranese ar teks laikytis visus egzaminus?

  235. gitana 2015.06.21 10:34
  labas gal kas zinot kokios bausmes laukti iputus 66promiles anglijoja

  236. GINTARE 2015.06.21 12:37
  SVEIKI. AS PRARADAU TEISE VAIRUOTI 8 MEN.UZ GREICIO VIRSIJIMA NETURINT STAZO 2 METU, AR GALECIAU TEISES MEGINTI ATSIJIMTI PO 4 MEN? IR KUR REIKE ISKLAUSYTI PAPILDOMUS KURSUS? KUR KREIPTIS?

  237. linas 2015.07.19 23:54
  Sveiki, gal kas turite patirties tokiame forume? Ateme teises 1.82 jei gerai pamenu. Esu bedarbis, galiu tik verslo liudijima issiimti. Daugiau kaip ir nieko gero neturiu duoti teismui. Na dar per ta laika baigiau universiteta. Stazas 17 metu uz vairo. Pirmas kartas. Verta bandyti ar nelabai? Girdejau nelabai nori atidavineti sunkesniems nei lengvas.

  238. toplaw 237. linas 2015.07.23 16:27
  Bandyti visada galima. Kuriam laikui atimta teisė vairuoti ir kiek jau praėjo? Detalesnę konsultaciją galėtumėte gauti el. paštu, paspausdamas ant vardo.

  239. egidijus 238. toplaw 2015.07.28 11:25
  2004/07/26 buvo atimtos uz vidutini girtuma teises 21 menesiui,noriu paklausti ar man reike isnaujo perlaikyti? kokiu kursu dar reiktu? aciu uz info

  240. toplaw 239. egidijus 2015.07.28 13:35
  Tikriausiai turėjote omeny, kad atimtos 2014 m.?

  Kadangi nuo teisės vairuoti atėmimo jau praėjo vieneri metai, vairuotojo pažymėjimą atgausite po medicininės ir švietėjiškos atestacijos (kursų apie alkoholio žalą, be toturėsite atlikti papildomą vairuotojų mokymą ir perlaikyti vairavimo egzaminą.

  Daugiau informacijos rasite čia: http://www.vkti.gov.lt/go.php/Papildomas%20vairuotoj%C5%B3%20mokymas734

  241. Vilija 2015.08.31 20:07
  laba diena, norčiau tokios informacijos. mano vyrui 2014 m. spalį atimtos teisės už lengvą girtumą, rodos 1m ir 4 mėn atėmimo terminas. Kaip galima atsiimti teises anksčiau laiko? ar prašymas turi būt pateiktas teismui, jei teismo sprendimu atimtos? ar reikia kursų?gal galite man patarti nuo ko pradėti ? gal yra prašymo forma? Labai dėkinga, lauksiu atsakymo. p.s. jei nesunku atsakymą į e.p. dar kart ačiū.

  242. toplaw 241. Vilija 2015.08.31 23:23
  Vieningos prašymo formos nėra. Prašymo turinys priklausys nuo konkrečios situacijos ir argumentų.

  243. Sam 2015.09.03 10:53
  Laba diena,
  Situacija: 2014 m. už avariją ir girtumą (apie 1,9 prom.) teisės vairuoti atėmimas 3 m., bauda sumokėta iš karto. Darbo vietą nuo gyvenamosios vietos skiria apie 300 km. (gyvenama bendrabutyje, namo grįžtama savaitgaliais ir pan.). Nusižengimų (nuo avarijos dienos) nėra. Teisė vairuoti atimta pirmą kartą.
  Kada anksčiausiai įmanoma atguti teisę vairuoti?
  Kada galima rašyti prašymą dėl termino sutrumpinimo?
  Nuo kada galima išsilaikyti egzaminus, pereikti kursus, medicininį (prieš prašymo rašymą ar galima pvz ir dabar)?
  Dėkoju.

  244. auca 2015.09.06 12:43
  Vyras, turintis 24 m. vairuotojo stažą, įkliuvo išgėręs 0,58 promiles(važiavo namo kitą dieną po vakarėlio, tikėdamasis, kad alkoholis išsiskaidė). Tesmo sprendimas buvo 1 m ir 289 Eur. Teisme dalyvavo su advokatu, turėjo pažymą iš darbdavio(teigiama charakteristika ir tai, kad darbuotojas reikalingas tik su vairuotojo teisėmis), pažymas, kad prižiūri invalidą - pensininką uošvį, pažymą, kad moka paskolą bankui(turto paskola) ir dar keletą charakteristikų. Visa tai nepadėjo teisme tikintis švelnesnės baudos.
  Norėjau pasiteirauti, ar apskundžiant teismo sprendimą aukščiausiame teisme, galima tikėtis bausmės sušvelninimo(tarkim teisių atėmimo pusei metų)? Gal kas turėjote panašios patirties? Jei skundžiama teismo nutartis, ar baudą(jau nustatytą) reikia iš karto sumokėti? Ar galima išsiimti laikinas teises, jei apskundžiamas teismo nuosprendis(ar tiesiog iki aukščiausiojo teismo neturi teisės važinėti, nes teismas jau priėmė tokį sprendimą)?

  245. juristas 2015.09.06 13:20
  taigi teis4 vairuoti atimta minimaliam ATPK str. nustatytam terminui. Kokiu pagrindu galima terminą mažinti? Skųsti sprendimą, žinoma, teisė lieka, tačiau rezultatas greičiausiai būtų toks, kad paliktų pirmos instancijos priimtą sprendimą nepakeistą.

  246. auca 2015.09.06 18:30
  Ačiū juristas, tiesiog galima juk tikėtis, kad apygardos teismas remtųsi žmogiškaisiais principais(gailėjimasis, invalido priežiūra, darbo netektis, ko pasekoje - bankui negali mokėti paskolos už būstą, kuriame gyvena jo du nepilnamečiai vaikai ir t.t). Esame girdėję, kad kai kuriems piliečiams tokioje pat situacijoje yra paskyrę ir mažesnes nuobaudas: 6 mėn, 3 mėn(pasitaiko teismų praktikoje). Tad labai idomu ir Jūsų nuomone - ar įmanoma tikėtis, kad apygardos teismas sušvelnintų pirmos instancijos priimtą sprendimą.

  247. arturas 2015.09.23 12:24
  Sveiki, vasario 12 buvo teismo sprendimu atimtos teises del vairavimo isgerus (1.05 promiles), teises buvo atimtos metams, praejo 7 menesiai, teisejas sake jog pateikias prasyma grazint teises po puses metu, tureciau jas atgauti, tai va, gal yra tokiu kurie galetu padeti su motyvaciniu laisku?

  248. Jonas 2015.11.14 13:00
  Sveiki,ieskau pagalbos,pries metus ateme teises B kat. metams ir paskyre 1000 lt bauda,sia vasara nuejau i N.Vilnios psichiatrine ligonine uzsikoduot metams,jie pagulde mane i ligonine tipo tokia tvarka,bet svarbiausiai dabar neduoda sveikatos pazymos del to kad esu pas juos iskaitoj,buciau zinojes ar butu bent pasake tikrai i ta ligonine nebuciau ejes,tiesiog apgavo,labai prasau kas galite padekite gaut pazyma,tikrai skolingas neliksiu.Palieku tel nr 860659500.
  Dekui.

  Jūsų komentaras/atsakymas
  DĖMESIO: Jūs galite rašyti žinutę ir neprisiregistravęs sistemoje. Jei nesate užsiregistravęs ir norite tai padaryti nemokamai - spauskite čia.

  Prieš rašydami-perskaitykite  Privatumas
  Vardas (Nick)* Rodyti nuorodą į mano asmens kortelę portale
  El. paštas Rodyti mano el. paštą
  Atsakymas į Atsakymas privatus (matys tik gavėjas ir autorius)
  P.S. Rašyti privačiai galima tik pažymėtiems žvaigždute
  Komentaras*
  Saugos kodas*
     Įrašykite saugos kodą, kurį matote piešinėlyje


  PASTABOS:
  1. Neįžeidinėkite diskusijų dalyvių;
  2. Neįžeidinėkite teisininkų bei teisinės sistemos.
  3. Nekurstykite rasinės ar tautinės diskriminacijos.
  4. Mes tikimės, kad diskusijose dalyvauja išsilavinę ir kultūringi žmonės.
  5. Reklaminiai skelbimai bus šalinami be įspėjimo.
   
   
  © UAB Lexnet
  tel. (8-5) 277 9832, faks. (8-5) 277 9831
  el. paštas: portalas@lexnet.lt