' INFOLEX.LT > Diskusijos > CMEK Išvada
INFOLEX.LT
11:36 Penktadienis, 2016 vasario 12 d. English English Lietuviškai Lietuviškai
Pradžia Teisės aktai Teismų praktika Studentai Visuomenė Mano
Šiandien portale
 • Naujienos
 • Renginiai
 • Diskusijos
 • Kas ką veikia
 • Darbo birža
 • Infolex formos
 • WWW nuorodos
 • Apie mus
 • Teisės aktai
 • Kodeksai
 • Populiariausi įstatymai
 • Naujausi aktai
 • Savivaldybių dokumentai
 • Teismų praktika
 • Dažniausiai cituojamos bylos
 • Populiariausios bylos
 • Naujausios santraukos
 • Susipažinkite
  Teisės mokymai NTA Teismai Advokatų kontoros Antstolių kontoros Notarų biurai Policijos komisariatai Teismai Teisės mokymai ERPF
   

  Hey.lt - Interneto reitingai, lankomumo statistika, lankytojų skaitliukai
  Paieška:   
  Diskusijos teksto dydis:  A  A  A  A  A 
   

  Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > CMEK Išvada


      


  Ričardas 2012.08.03 11:47
  Sveiki, gal galite patarti atsidūrus tokioje situacijoje ar verta kreiptis į teismą. Šiandien ėjau Cmek ir man konstantavo, kad esu pilnapadis, nors kiti gydytojai tiek ir ankstesnėse medicininėse komisijose dėl to neturėjau jokių problemų. Ar verta apskųsti šį komisijos sprendimą, kadangi žinau kaip atrodo žmogaus kojos kurie yra pilnapadžiai, be to jau esu netinkamas dirbti statutinėje tarnyboje.

  1. ... 2012.08.03 11:56
  pirmiausiai siūlyčiau dabar (po CMEK išvados) pasitikrinti pas kitus tretinio lygio specialistus, kurių išvados paneigtų CMEK išvadą. tik turėdamas kažkokių priešingų nei CMEK išvada įrodymų galėsi imtis teisių gynybos. Aišku reikia nepamiršti, kad apskundimo terminas yra mėnuo.

  2. Ričardas 2012.08.03 12:30
  Ačiū, taip bandysiu ir daryti, be to turiu praeitais metais Lietuvos kariuomenės Dr. Jono Basanavičiaus karo medicinos tarnybos komisijos išvadas, kad esu visiškai sveikas ir galiu dirbti. Tikiuosi, kad bus galima atgauti ir visas su jais patirtas išlaidas.

  3. abrams 2012.08.04 20:09
  CMEK pateikia išvadą dėl atitikties tam tikrai skilčiai, remdamasi patvirtintu ligų sąrašu. Todėl kas tinka kariuomenei ne visada tinka tarnybai pagal tam tikrą skiltį (kurių yra 3). Be to, reikėtų įdėmiai pasižiūrėti CMEK išvadą, nes ten gali būti ir daugiau nustatytų ligų (norodomi tarptautiniai ligų kodai TLK).

  4. ... 2012.08.06 09:12
  pritariu abrams - jūsų Ričardai praėjusių metų karo med tarnybos komisijos išvada jau veikiausiai yra neaktuali nei laiko, nei tinkamumo požiūriu.

  5. galdisana 2012.08.16 15:13
  Sveiki . as irgi del pirmininko cirku nepraejau medicinines CMEK'e. Sakykit, kur galima apskusti ju sprendima?

  6. . 5. galdisana 2012.08.16 18:24
  Kuo gi tas pirmininkas cirkinasi?

  7. galdisana 2012.08.20 10:27
  ne cirkinimesi esme. As klausiu, kur galima apskusti sprendima.

  8. . 7. galdisana 2012.08.20 11:39
  CMEK išvada gali pakenkti asmens tolimesniam gyvenimui,jo karjerai ir t.t.,todėl CMEK išvadas galima skusti teisme.

  9. Victrix 2012.09.27 15:53
  Laba diena,
  visų pirma, analizuojant teismų praktika ar/ir studijuojant teisę galima padaryti vieną esminę išvadą: CMEK sprendimai, kaip patys savaime NESKUNDŽIAMI! Jų sprendimas teisinių pasekmių Jums nesukels tol, kol nenueis į instituciją, kuri siuntė Jus tikrintis, reiškia skųsti reikia galutinės institucijos sprendimą remiantis tuo, jog CMEK išvada padayta neteisinga. Visais tokiais ir panašiais atvejai siūlau kreiptis į teisininką užsiimanti administracinėmis bylomis, nes kol Jūs eisite pas kitus gydytojus, bandysite užginčyti CMEK sprendimą, Jūs praleisite realų apskundimo terminą. Jei norėsite sužinoti daugiau, kreipkitės.

  10. Ričardas 2012.09.27 17:35
  Ačiū už atsakymą, kaip ir sakote besiaiškindamas priėjau prie tos išvados kaip Jūs ir sakote. Jau žinau, kad tikrai nesu pilnapadis tai ir pačiam ramiau:) Tai nebuvo tas darbas kurio aš labai norėjau, nes manau, kad galiu dirbti ir kitose įstaigose ar instancijose. Paprasčiausiai baigęs teisės studijas pamaniau kodėl gi nepadirbėjus muitinėje tada ir susidūriau su tokia absurdiška situacija. Gaila tik tų žmonių, kuriuos mačiau eidamas komisiją ir norinčius stoti mokytis policijos mokyklose, pasieniečių ir t.t.. lakstančius ir nieko nesuprantančius kas ten vyksta. Gydytojas kuris nustatė man pilnapadiškumą buvo maždaug 65-70 metų. Man pasiteiravus ar galiu gauti invalidumą, nes pripažino visišką pilnapadį, jis sakė, kad galiu eiti mokytis dirbti vairuotoju, prekybininku ar pan. nors pačiame pirmame lape aiškiomis raidėmis buvo parašyta, kad mano išsilavinimas universitetinis specialybė Teisė ir bandau ne stoti mokytis, o darbintis muitinėje.

  11. . 2012.09.27 18:22
  CMEK ekspertiniai sprendimai gali būti skundžiami teismui LR Administr. bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.Tai pat,dar iki teismo yra administr.ginčų komisija.

  12. i 2012.12.04 09:39
  Tas gydytojas pilnapadydte mato visiems kas pas ji uzsuka . Jam beje apie 80 metu ,ir pats nelebai tinkamas eiti tokias pareigas " nes bet kuriuo momentu prie to stalo ir pamirs .

  13. Ričardas 2012.12.13 19:39
  Dabar jau džiaugiuosi, kad jis pripažino man pilnapadystę, nes pagaliau laimėjau konkursą ir dirbu teisinį darbą pagal specialybę, patarimas tiems kas nori skųsti tokius gydytojų taip vadinamų ekspertų veiksmus, reikia teismui skųsti ne šią įstaigą, bet tą kurioje dalyvauji konkurse ar bandai darbintis, ar nori mokytis, tik tad gali teismas pasikviesti ekspertus, kad įrodytų tų kurie nustatė gydytojų tikrą kompetenciją. Pats asmeniškai neskundžiau, bet tai tikrai verta, nes ateityje tokia įstaiga turi keistis nuo pagrindų.

  14. tg 2013.01.07 09:19
  galiu tik tiek pasakyti, labai nemandagus ir piktas yra vidaus ligu gydytojas.Kyla klausimas, kaip toks jaunas gali buti ekspertu, jei jo patirtis apgailetinai maza.
  Pikta yra psichiatre.
  Dar traumotologas yra zmogelis nesiprauses, nes iejus i kabineta, nera kur nosies sukti.
  Sita visa komisija susireiksminusi, jie galvoja, kad amzinai uzims tas pareigas.Ispudis ne koks, jie uzmirsta, kad deka tokiu kurie eina komisija jie turi si darba.Jie neturi paprastumo,tolerancijos,kazkokie keisti gydytojai.Isbrokuoja nesveikai daug zmoniu.Kyla klausimas ar LT jauni zmones jau tokie paliege?????Tos atliktos komisijos rezultatai negali buti tikri, nes kaip vertinti, jei zmogus nakti turi vykti is kitos LT puses ir dar ten prisisistatyti 7 val ryto.Isvada zmogus buna pavarges, jo spaudimas gali sokineti............
  Taip besielgianciu gydytoju deja neteko sutikti poliklinikose........

  15. Net 2013.01.07 12:44
  Jūsų pamastymai daugiau tiktu sveikatos ministerijai,o ne teisės diskusijų portale.Per dieną pereina ne vienas dešimtis pacientų,todėl kiekvienam neitiksi.

  16. Robertas 2013.05.17 14:38
  Sveiki, parašiau skundą į teismą dėl pirmininko išvados kad aš esu NARKOMANAS, nors prieš ekspertizę (nežinodamas) išgėriau valerijonų. Dabar nenusileisiu ir eisiu kryžių kelius. Kam idomu kaip sekėsi man mestelkit sms ar pasukit.
  862485403

  17. edaS 2013.05.20 10:29
  Kas praejo siais metai ar dar bandys parasykit i fb: Edmund Moroz. As eisiu birzelio 13, idomu butu si bei ta paklausynet.

  18. rimute 2013.06.09 15:03
  Labas. As eisiu CMEKa greit paga I skilti,nesu ligu maisas,bet vistiek pergyvenu, nes turiu tatto. Siaip jos zadu nerodyti ir nesakyti kad turiu ( ji ant kojos). Ar labai ten apziurineja?
  Ir dar idomu, o jeigu nepraeini pagal I skilti, bet sakykim atitinki III skilti ar uzraso jie tai, ar vel per nauja reikia eiti ir registruotis po 6 men

  19. As 2013.07.05 21:15
  Rimute, o pas tave siuntime (kurį tau davė siunčianti įstaiga), siunčia tik pagal I skiltį? Pvz as ėjau pagal I, II III tai man net keliuose kabinetuose reikėjo nusirengti iki apatinių ir tikrai klausinėjo, ar neturiu tatoo. Jeigu reikės ir tau nusirengti - būsi pamelavusi, pamatys, bus dar blogiau..Siūlyčiau nemeluoti, nes pvz man pasitaikė per CMEK'ą tokių atvejų, kaip bando tave prigauti meluojant (atsiverčia kortelę, klausia apie kokią ligą, sirgai ar ne, o kortelėj sviecia israsas..) Vieną merginą "pragynė" būtent dėl melavimo - įrašė prie psichologo išvados: stojančioji linkusi meluoti. Taigi, arba turi rizikuoti, arba pasisakyti..

  20. evi 2013.09.10 14:00
  Sveiki, gal zinote varda ir pavarde senyvo chirurgo cmek vilnius?

  21. Romas 2014.02.13 18:05
  Sweiki,gal zinot tu daktariu varda ir pavarde kurios dirba KMEK 223 kb antrame aukste? cia kaune

  22. Jxjv 2015.07.24 12:09
  Sveiki gal zinot chirurgo pavarde kuris sedi cmek ir visus pilnapadzisis padaro?

  Jūsų komentaras/atsakymas
  DĖMESIO: Jūs galite rašyti žinutę ir neprisiregistravęs sistemoje. Jei nesate užsiregistravęs ir norite tai padaryti nemokamai - spauskite čia.

  Prieš rašydami-perskaitykite  Privatumas
  Vardas (Nick)* Rodyti nuorodą į mano asmens kortelę portale
  El. paštas Rodyti mano el. paštą
  Atsakymas į Atsakymas privatus (matys tik gavėjas ir autorius)
  P.S. Rašyti privačiai galima tik pažymėtiems žvaigždute
  Komentaras*
  Saugos kodas*
     Įrašykite saugos kodą, kurį matote piešinėlyje


  PASTABOS:
  1. Neįžeidinėkite diskusijų dalyvių;
  2. Neįžeidinėkite teisininkų bei teisinės sistemos.
  3. Nekurstykite rasinės ar tautinės diskriminacijos.
  4. Mes tikimės, kad diskusijose dalyvauja išsilavinę ir kultūringi žmonės.
  5. Reklaminiai skelbimai bus šalinami be įspėjimo.
   
   
  © UAB Lexnet
  tel. (8-5) 277 9832, faks. (8-5) 277 9831
  el. paštas: portalas@lexnet.lt