Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > grasina..


    


ollga 2008-12-04 17:43

Laba diena. Noriu paklausti. Mums priklausanciam name, gyveno vyro giminaitys su nesenai sukurta seima. Del jo  nepakenciamo elgesio,mes paprasem ji atlaisvinti nama. Tomet jis pradejo grasinti, kad visems bus blogai. Tomet su didele neapikanta,jis isikrauste. Prisisavine keleta vertingu, bet mums priklasonciu daiktu. Pamanem... tegu turi. Mes ji isregistravome. Tomet to giminaicio artimeji pradejo grasinti,kad sudegins ta nama. Nekur nesikrepem. Nes ko neprisnekesi is pykcio.

Praejo 3men ir vel isgirstu jau konkrecius grasinimus su tokia ironija. Kad sito namo cia nebus. Galesim nebent medelius toi vietoi auginti.

Susirupunau.Nes turiu seima,maza vaika. Ka man daryti? Kaip ir kur konkrecei kreiptys? Ar nepaziures policija i tai pro pirstus? Juk tai jau nepirmas grasinimas.....


1. lbar 2008-12-04 19:58
jeigu yra pagrindo manyti, kad tikrai gali namus padegti, rašykit policijai pareiškimą dėl terorizavimo ( BK 145 str.2d.). Šiaip įrodyti yra gana sunku, kad Jums buvo pagrindo išsigąsti, jog įvykdys grasinimus, priklauso nuo daugelio įvairių aplinkybių, kurių aš čia nespėliosiu, bet kreiptis į policiją su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą galima. Jeigu tie giminaičiai nėra visai su protu susipykę, gal sužinoję apie bylos iškėlimą atšoks, nors ir nebus į teismą perduoti ir nuteisti.

2. ollga 2008-12-04 21:23
o jei tarkim,tureciau koki balso irasa... ,su dialogu apie grasinima.. Nes jau nepirma karta pastebeme,kad po naktes vartai praverti. Be to ir suo naktimys daznai loja.
Ir jeigu as parasysiu pareiskima,iskart uzves bila...? Nes kolkas noreciau kad ji prasvestu apie BK. Kad nevaidintu erelio,kad musu kantrybe nera gelezine. Ir dar,koke veiksmai policijos bus priimti,po mano pareiskimo del grasinimo?

3. lbar 2008-12-05 09:29
-pokalbio įrašas visada gerai, kaip įrodymas, bet reikia įrodyti ne tik patį grasinimą, bet ir baimę dėl grasinimo :)
na, šiaip, jei policija iš pareiškimo įžvelgs, kad yra pagrindas pradėti tyrimą, tai tą pačią dieną pradės ir jokių profilaktinių pokalbių su grasintojais nebus-iš karto ikiteisminio tyrimo procesiniai veiksmai.
-policija gavusi pareiškimą pradės ikiteiminį, gali dar šauktis patikslinimui, jeigu bus pakankamai pagrindų apkaltinti, po to visus šauksis apklausai, perduos bylą teismui;
-jeigu nenorit iš karto baudžiamosios bylos, galima rizikuot rašyti pareikšimą policijai dėl nedidelio chuliganizmo, kad įžūliai elgiasi, grasina, šiuo atveju gal ir pravestų profilaktinį pokalbį, tik nežinia, ar administracine tvarka nubaustų.

4. ollga 2008-12-05 10:26
Labai Jums aciu uz issamu atsakyma.
Tik dar norejau paklausti,ar galeciau pareiskima parasyti name? Nes del savo ,,idomios,, padetes, man taip butu patogiau. Ir paskui su visa pokste turimu dokumentu prisistaticiau... Sutaupiciau ir savo laika, ir teisetvarkos pareigunu.

5. lbar 2008-12-07 16:50
galima parašyti ir namuose: išsikviesti į namus policiją, paaiškinus, kad pati nelabai galit atvykti, arba išsiųsti paprasta forma surašytą pareiškimą paštu policijai( pareiškime nurodykit tikslius duomenis, telefoną, kad susisiektų greičiau).

6. ollga 2008-12-08 12:01
Dar karta labai Jums aciu....

1. Anonymous 2008-12-18 08:18
..rastiskai kreipkites i policija.kad grasina,vaikus gasdina.Nelaukite kol liksite be pastoges.Butu gerai irasyti i diktafona  grasinimus.

7. ollga 2008-12-18 15:48
... taip,pagal mano apskaičiavimus turretume ir vel gauti grasinimus. Tai jau pasiruošiau ir laukiu... Nemalonu, bet kas belieka.
Ačiu už palaikima ir patarima...

2. yoyo 1. Anonymous 2008-12-27 00:49
Policija realiai nieko nepadarys ir po to teks kreiptis i teisma, jeigu jus pati noresite. Rasant ieskini del grasinimo butinai reikia pamineti, jog jus manote, kad grasinanciojo grasinimai yra realus ir jis juos tikrai gali ivykdyti. Pridekite ir kodel taip manote. Ar ji nuteis, ar nenuteis del grasinimo priklausys nuo to, kaip graziai advokatas surasys skunda.

1. inter alia 2008-12-29 10:02
...gal pradekite nuo pagrobto ("keleta vertingu daiktu") jums priklausancio turto inkriminavimo...?

2. Dianulka 1. inter alia 2009-01-05 12:56
Policija i nieka  neziuri pro pirstus, tiesiog  ji nera  visagale, be to jos  veikla  grieztai reglamentuota  istatymais. Pagalvokit  pati,  kiek  ji  gauna per  para desimciu ar  simtu skambuciu del to kad  girtas  vyras pasake  zmonai, kad  tuoj ja  uzmuus, o ta  del prigimtinio jautrumo prieme  tai kaip tiesa. Todel Teisingai, jums  patare, kad  grasinimas  turi buti realus  ir  tuoj  pat atrodantis  buti ivykdomas, o tai reiskia, kad  ne  patartina, o butina irasyti si  brieda  i diktafona - cia  geras ir svarus  irodymas, greiciausiai  krreiptis  i pati teisma,  jauciu vis  vien  ten byla  bus  nusiusta  del  savo reiksmes.  cia  nusizengimas, o ne nusikaltimas  tiesiog, juk faktiskai nieko nepadaryta..

8. > yoyo, > inter ali 2009-01-05 19:01
nusišnekat

9. > Dianulka 2009-01-05 19:02
nusišnekat

10. Gintautas 2018-07-02 18:17
Laba diena iskilo viena problema siuo metu sulaukiu grasinimu is savo buvusios del elementu ir skolos. Elementus visada moku laiku tik pats bankas veluoja atlikti pavedimus. Del skolos sutareme graziuoju kad mokesiu bet siuo metu taip susikloste kad pora menesiu negalejau sumoket skolos. Tai pradejo grasinti anstoliais ir kad atims is mano vaiko mokamus pinigus. Kur galeiau kreiptis del grasinimu mano seimai.

11. Mei 2018-07-03 08:16
Jei tikrai turite skolą žmoną, jos "grasinimai" atiduoti išieškojimą antstoliui yra ne grasinimai, o turimos teisės pasinaudoti išieškojimu įgyvendinimas. Dėl alimentų mokėjimų - darykite pavedimus anksčiau, nes svarbu, kada žmona gauna pinigus, o ne kada jūs padarote mokėjimą. Mažai tikėtina, kad bankas vėluoja atlikti pavedimus - mokėjimo sistemos turi aiškias darbo valandas, kada pavedimai atliekami. Pasidomėkite.
Šiuo atveju niekur nesiūlyčiau kreiptis.

13. ligonei 2019-05-23 21:05
Ar teisininkų saito atstovams reikės iškviesti psichiatrus ar dar pati atsitokėjusi spėsi pasiprašyti, jog tau būtų operatyviai paskirtos priverčiamosios medicinos priemonės, kol dar neįvyko kriminalinis deliktas ....

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.