Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galėsite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
El. paštas
Prenumeruoti
Dėkojame. Jūsų registracija išsaugota.
Nemokamas naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Kadangi prenumeratorių yra daug, jeigu naudojatės Gmail paštu, patikrinkite katalogą Šlamštas (Spam) ir paspauskite Pranešti, kad tai ne šlamštas. Taip įtrauksite Infolex į patikimų siuntėjų sąrašą ir nepraleisite savaitinių teisės apžvalgų.
Ar tikrai norite pažymėti šį komentarą kaip netinkamą?
Pažymėkite patikrinimo varnelę:
Civiline byla
2016-06-12 14:06
Sveiki, mire mano mama, jos sugyventinis mane padave i teisma noredamas prisiteisti sau puse buto. Testamento, dovanojimo nebuvo, butas yra mamos vardu, su sugyventiniu nebuvo nei susirase nei susituoke, bet bendrai pragyvene apie 13metu. Ar yra galimybe man pralaimeti byloje?
1. Civiline byla
2016-06-12 17:56
Plius, bute keiciamos spynos, i buta patekti negaliu nors jau esu susitvarkes dok. registru centre jog esu 1/2 savininkas.
Rasomi pareiskimai del savivaldziavimo, bet tai nieko neitakoja, plius nauja gyventoja tenais jau gyvena...
I buta kaip suprantu prisideklaruoti siuo metu neverta, iki teismu gal ir butu naudos, nei siuo metu.
Viename teismo posedyje teisejos zodziai broliui: "gal tu nesveikas ar nepilno proto? Ar su sveikata gal negerai, gal pameni kada atminty praradai, i kokia mokykla ejai? Ir t.t. " . Ar teiseja gali sau leisti taip kalbeti? Kad zmogus nepamena tikslios datos kada tevai nutrauke santuoka
sugyventinis neturetų nieko laimeti, jei testamento tikrai nebuvo. O teisėja aišku negali taip elgtis, jei yra įrašas galima kreiptis į Navcionalinės teismų administracijos Teisėjų etikos ir drausmės komisiją
4. Civiline byla
2016-06-12 19:28
Bet bendro ukio vedimas bendrapartneryste. Ar itakoja tai kazka? Sugyventnis tik remonta padares, bet teismui pateikes ne saskaitas fakturas, o paprastus "senuku" cekius, ir kas blogiausia mano manymu, kad butas buvo pirktas su 9000 lt. isiskolinimu kuri apmokejo notariskai sugyventnis, bet notaro sutartyje rasoma, kad mama atsiskaite pilnai su pardaveju, o ne sugyventinis. Ir jos pajamos nebuvo pastovios, bei minimalios. O pagristi, irodyti likusius pinigus prie tu 9000 litu, galiu turiu bankinius israsus mamos. Teismo garso irasa turiu, tik jai pralaimiu byla turesiu dengti ieskovo advokato, bei teismo islaidas...
5. ..
2016-06-14 22:48
galbut tada siekia kad būtų pripažinta dalis buto jo nuosavybe, žiūrint kiek kainuoja pats butas, ar jam pavyks įrodyti savo indelį, o kada sumokėjo skolą?, gal jau kokie senaties terminai suėje (bendras terminas 10 metų), jei taip, prašykit taikyti senaties terminą.
6. Civile byla
2016-07-15 15:35
Byla pralaimeta.
7. xxx
2016-07-15 20:21
Pirma instatncija, tai dar ne viskas. Rašykite apeliacinį skundą. Iš to, ką parašėte, tai kažkaip nesitiki, kad turėjot pralaimėti. Sugyventinis daugiausiai galėjo pretenduoti į kompensaciją, o ne į butą.
8. Aldona
2016-07-24 13:52
Laba diena,
Klausimas: Mama padovanojo būtą su sąlyga gyventi iki gyvos galvos.
Ar aš turiu mokėti už butą ( visus mokesčius)? Tame bute gyvena ir yra registruota tik mama.
Ar aš turiu išlaikyti mama?
9. as
2016-07-25 10:00
Rentos sutartis ir yra sutartis, pagal kurią perduodamas turtas su sąlyga, kad asmuo, perduodantis turtą, bus išlaikomas iki gyvos galvos.
Rentos sutartyje turi būti nurodyta suma, kurią kas mėnesi turite mokėti mamai.
Jūsų komentaras/atsakymas
DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Prašome pasirinkti, kokius slapukus sutinkate priimti. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.