Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Gavau bauda


    


Neteisininke 2017-03-10 09:14
Sveiki, be jokio įspėjimo lapkritį radau lapelį ant automobilio, jog man išrašyta bauda.
Vakar atėjo laiškas, jog gavau 14€ baudą(ne dideli pinigai, tačiau ar aš kvaila ar mane kvaila laiko?)
Pažeidimo esmė ir nustatytos aplinkybės: paliko transporto priemonę stovėti Kelių eismo taisyklių draudžiamoje vietoje: kampu į važiuojamosios dalies kraštą. - daugybę metų visi taip statė ir dabar gauname baudas, nors netgi nėra jokio ženklo, kuris uždraustų taip statyti, automobilis tinkamu atstumu nuo įvažiuojamosios dalies.
Teisės akto, kurio reikalavimai pažeisti pavadinimas, straipsnis, dalis, punktas: kelių eismo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos Valstybės 2002-12-11 nutarimu Nr. 1950, 146 punktas
Tačiau butent šis punktas teigia: Įvažiuodamas į kelią iš esančių šalia jo teritorijų, vairuotojas privalo duoti kelią juo važiuojančioms transporto priemonėms.
Man tylėti ir mokėti ar rašyti prašymą ir aiškintis..?

1. Rim1s 2017-03-10 11:13
Atsiverskit naujausią kelių eismo taisyklių redakciją ir pamatysite kas 146 punkte nurodyta ir suprasit ką pažeidėte. (146. Statyti transporto priemonę kampu į važiuojamosios dalies kraštą, o ne lygiagrečiai su važiuojamosios dalies kraštu galima tik ten, kur tai leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai ir (arba) horizontalusis ženklinimas.)
Tad susimokėkite baudą ir viskas, nes pati minėjote,kad kelio ženklų nėra, o pagal padarytą pažeidimą jie turėtų būti, kad galėtumėte taip statyti automobilį kaip buvote pastačius.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.