Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > dėl mažareikšmiškumo


    


Joana 2017-03-28 20:34
Buvo pareikšti įtarimai, del LR BK 300 str. Tada sugalvojo, kad dar reikia pareikšti už 167str. Suklastojant dokumentą buvo užklausta ar naudojamas numeris. Gautas atsakymas, kam priklauso numeris ir to asmens adresas. Jis ten negyvena, jam žalos nėra. Jokios naudos nebuvo gauta. Ar galima nutraukti už mažareikšmiškumą?

1. teisininkas 2017-03-29 00:14
Manau galima*

Klausimas pateiktas neisamiai, mazdaug - shaudziau. Jokios naudos nebuvo gauta. Ar galima nutraukti už mažareikšmiškumą? Jei shaudymo metu isguldytas visas kaimas, matyt negalima, jei shaudyta i alaus skardines, biski kitaip.

Taigi, dokumento klastojimas ir informacijos rinkimas. Leidimo patekti i atomine elektrine suklastojimas arba informacijos apie elektrines vadovo privatu gyvenima rinkimas savaine mazareiksmiu nelaikytinas.

Taciau is parasyto - teksto, minciu destymo, klausimo naivaus formulavimo ir kitos temos pasirodymo, tuo paciu laiku, kurioje rasoma Laurita
2017.03.28 20:41
Mano vaikinas įrašinėdamo mūsų asmeninius pokalbius diktofonu... Ar taip galima elgtis? juk ką kalbu namuose, neturi teisės įrašynėti ir skelbti kitiems asmenims? ar nėra LR BK 167 ir 168? .... seka kad cia reikalai tarp merginos ir vaikino, persipyne, kurie gali tureti mazareiksiskumo pozymiu.
Pries keleta metu teko stebeti reiskini, kada moteriske, noredama atrodyti pries vaikina jaunesne, issitaise gimimo data darbo pazymejime pasijaunino berods 7 metais - atvejis kada galima kalbeti apie mazareiksmiskuma ir mazaprotiskuma.

*nuomone gali nesutapti su byla vedancio tyrejo ir kontroliuojancio prokuroro nuomone.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.