Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > del teismo nutarties skundo


    


vaida 2017-04-24 10:54
Sveiki norejau paklausti jusu,ar galiu skusti teismo sprendima, kur gavau susimoketi bauda i nukentejusiuju fonda, buvo parasytas ieskinys nukentejusiosios 500e, as ta suma jai moku. dar plius gavau is teismo lapa,kad turiu per keturis menesius susimoketi 376,60 euru. ar galiu as apskusti si teismo sprendima? blogiau nebus nieko? ar reiks poto susimoketi daugiau?

1. [email protected] 2017-04-24 15:28
Sveiki, taip, turite teisę skųsti. Bet jeigu pralaimėsite, tiesiog gali išaugti Jūsų bylinėjimosi išlaidos, kurias teks sumokėti kreditorei. Kita vertus, jeigu laimėsite, tai kreditorė turės padengti Jūsų bylinėjimosi išlaidas.

2. teisininkas 2017-04-24 18:26
Gerb Osvaldai, turiu cia jums tokia naujiena - baudziamajame procese nera kreditoriu, nebent kreditoriumi vadinti ta jaunuoli, kuris buvo primustas ar apvogtas.

Ir jau visiskai ne kreditorius yra nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondas - tokia imoka yra baudziamojo poveikio priemone, o ne kreditas. Prokuroras, kuris bus priesinga proceso salis ir oponuos skundui taip pat nevadintinas kreditoriumi.

Nuosprendis skundziamas ir skundas dalyje nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondo imokoje negali nieko pabloginti. Pralaimejus prokuroro islaidu nereiks atlyginti.

Baudziamasis isakymas neskundziamas, bet gali buti su juo nesutinkama, nepagristas nesutikimas gali padaryti rusiska bizni - gali tekti moketi daugiau.

3. [email protected] 2017-04-24 19:00
Pakankamai neįsiskaičiau, gerb. teisininke, gal nepakarsite ant šakos.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.