Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > dėl smurto


    


Nukentėjusioji 2017-04-24 20:22
2016 metų liepos mėnesį mane sumušė draugas. Nrgyvenome kartu, tai nėra smurtas artimoje aplinkoje. Atvyko policija, mes neisileidome, jis man grasino. As paskambinau pagalbos centrui paskiau, kad viskas gerai, nera smurto. Ta pacia diena nuvaziavau issiemiau apdukcija ir nurodziau kaip viskas buvo. Nustatytas nezymus kuno suzalojimas. Siuo metu noriu kreiptis i teisma privataus kaltinimo tvarka. Visi skatina, kad jis turi atsakyti uz savo veiksmus. kokios perspektyvos?

1. teisininkas 2017-04-24 21:12
Perspektyvos neblogos, tokios pusiau su velniu.

Perspektyvu problematija biski sudaro nelogiskas nukentejusiosios elgesys - As paskambinau pagalbos centrui paskiau, kad viskas gerai, nera smurto. ir aplinkybe kad 2016 metų liepos mėnesį sumušė draugas dabar gi 2017-04-27.

Perspektyvas didina specialisto isvada("abdukcija").


2. [email protected] 2017-04-25 11:07
Svarbiausia yra įrodymai. Tik gaila, kad atšaukėte savo skambutį. Bet yra abdukcija, todėl tai jau neblogai. Galima paprašyti ir simbolinės žalos atlyginimo. Manau siekiate, kad kaltininkas būtų nubaustas, nesvarbu kaip, tačiau neišvengtų bausmės. Galiu pamėginti pagelbėti šiuo klausimu, jeigu parašytumėte man [email protected] Jei ne, linkiu didelės sėkmės kreipiantis į teismą ir tikiuosi, kad laimėsite šią bylą.

3. teisininkas 2017-04-25 17:48
Ar cia ne tas pats Osvaldas, kuris kitoje diskusijoje mane, kad imoka i nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą skiriama civiliniame procese, kur su kreditoriais?

Kazi ar siekiama, kad kaltininkas neišvengtų bausmės, antraip skundas privataus kaltinimo tvarka butu pateiktas 2016 rugpjuti.

Matyt tada nukentejusioji su ateinanciu draugu susitaike ir skundo neteike. Dabar matyt vel susipyko, gal anas nebenori draugauti, gal dar kita drauge atsirado, bala zino, bet su bausmes neisviangiamumu tai mazai susije.

Ir dar Osvaldai, jei pamėginsite pagelbėti šiuo klausimu, suzinokite ka reiskia in dubio pro reo, ir zinokite, kad mustynes tarp ateinanciu draugu vyksta panasiai kaip tarp sugyventiniu/sutuoktiniu, prie bonkes ir prie 4 akiu, abdukcija gi atsako i klausima kas sumusta, bet neatsako i klausima kas muse. Anas kertu lazybu sakys kad nemuse, kad ana grizo iz baro jau sumusta ir visa girta.

Ir dar Osvaldai atskleisiu pagrindine paslapti, kurios nedalyvave pvivataus kaltinimo procese nezino. Istatymo leidejas privataus kaltinimo procesa sugalvojo, kad zmones aceit butu paprasciau ispresti visokius barnius ir pestynes tarp kaimynu, ateinanciu draugu ir pan.
Bet gavosi viskas siek tiek ne taip. Skundas turi buti surasytas tokiu lygiu kaip kaltinamasis akta, o kadangi prokuroro tokiame procese nera, skunda raso pats zmogus su savo atstovu. Pats procesas gaunasi gana klampus ir ilgas, kadangi zmogus ir jo advokatas/advokato padejejas nera profesionalus tyrejai, o ikiteisminis tyrimas tokiose bylose neatliekamas, reiskia irodymus reikia surinkti patiems.

Ir pabaigai Osvaldai - privatushkese galioja civilistikos taisykle - pralaimejas apmoka laimejusiojo advokato islaidas, tad reikia ivertinti ar rusiskas biznis nesigaus.

Ir dar linkiu didelės sėkmės kreipiantis į teismą ir tikiuosi, kad laimėsite šią bylą, o jusu kaltinamieji bus nubausti ir mokes dideles imokas i nukentėjusių nuo nusikaltimų asmenų fondą.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.