Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Nuosavo namo sklypas kasdie...


    


j.vanagas 2017-05-08 22:36
Turime bėdą - turime sklypą neblogoje miesto vietoje, bet kasdieninė darbo dienos bėda - apstatytas sklypas aplink automobiliais, kurie gadina šaligatvį, išvažinėjo valstybinę veją, ant kurios stovintys automobiliai palieka skysčių dėmes ir t.t.

Kreipėmės į savivaldybę - pasakė, kad šiuo metu galimybės įrengti ženklą "stovėti draudžiama" nėra galimybės, kur tuo tarpu priešingoje gatvės pusėje jis įrengtas, o po ta puse kur mūsų sklypas yra įmonės pastatytas su ribotu atstumo galiojimu, savivaldybė tik pasiūlė ant įvažiavimo užsikabinti lentelę "NEUŽSTATYTI ĮVAŽIAVIMO", žadame tai padaryti artimiausiu laiku, bet turiu klausimą - yra kažkokie atstumų nurodymai ar tiesiog galima patiems užrašyti, kad NEUŽSTATYTI ĮVAŽIAVIMO ir nurodyti rodykles į šonus pvz. "po 2 metrus"?

Toliau klausimas, šalia sklypo yra įrengtas hidrantas (ant šaligatvio), aiškiai visur parašyta, kad "Draudžiama užstatyti privažiavimą prie hidrantų", bet niekur nerandu koks tarpas turi būti paliekamas, kad ugnegiasiai galėtų prie jų privažiuoti. Gal yra žinančių? Taipogi ar teisėta uždėti lygiai tokį pat ženklą, kad jį draudžiama užstatyti?

Trečias klausimas: iš tos pačios pusės sklypo kur yra hidrantas yra mažieji varteliai patekti į sklypą - ar teisėta reikalauti neužstatyti jų, kad kaip pvz. galėčiau pats sustoti iš tos pusės kaip pvz. išleisti žmones ar išsikrauti daiktus/krovinį iš transporto priemonės?

Būsiu labai dėkingas už atsakymus ar patarimus.

1. ... 2017-05-08 23:02
Ženklus "Neužstatyti įvažiavimo" galite kabinti, tačiau jų nepaisantiems nieko negalėsite padaryti nei jūs, nei policija, kadangi šis užrašas nėra kelio ženklas ir jo paisyti nėra privaloma. Čia labiau apeliavimas į vairuotojų sąžinę.
Dėl užstatyto pravažiavimo galite kviesti policiją nepaisant to, ar yra tas Jūsų ženklas ar ne.


2. j.vanagas 2017-05-09 00:21
O norit kad būtų įrengtas stovėjimą draudžiantis ženklas arba atliktas borteliu ženklinimas geltonai kur turėčiau dėl to kreiptis?

3. wm 2017-05-09 09:22
bortelius dažyti neuždrausta

4. teisininkas 2017-05-09 12:29
apie kelio zenklus ir horizontalius zenklinimus - geltona ištisinė linija žymi vietas, kur uždrausta sustoti (stovėti), skaitykite cia

http://lzinios.lt/lzinios/trasa/nelegalus-zenklai-neverti-vairuotoju-demesio/172913


5. barrister.lt 2017-05-09 16:25
KET
Sustoti draudžiama:
150.5. ant vejos, šaligatvio <...>.
150.10. ten, kur sustojusi transporto priemonė <...>, trukdytų įvažiuoti (išvažiuoti) į (iš) stovėjimo aikštelę (-ės), stovėjimo vietą (-os), garažą (-o), kiemą (-o), teritoriją (-os), <...>;

Tad kiekvieną kartą kvieskite policiją, per porą savaičių padėtis pasitaisys.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.