Kas savaitę gausite koncentruotą svarbiausių pokyčių teisėje ir teismų praktikoje apžvalgą, parengtą teisės ekspertų. Atsisakyti galėsite bet kada. Susipažinkite su Infolex privatumo politika.
El. paštas
Prenumeruoti
Dėkojame. Jūsų registracija išsaugota.
Nemokamas naujienlaiškis siunčiamas pirmadieniais. Kadangi prenumeratorių yra daug, jeigu naudojatės Gmail paštu, patikrinkite katalogą Šlamštas (Spam) ir paspauskite Pranešti, kad tai ne šlamštas. Taip įtrauksite Infolex į patikimų siuntėjų sąrašą ir nepraleisite savaitinių teisės apžvalgų.
Tėvas testamentu A.S. paliko savo nekilnojamąjį turtą. A.S turi neįgalų pilnametį brolį D.S., kuris gyvena su šeima ir turi savo nekilnojamojo turto. Po tėvo mirties D.S. užginčijo testamentą, motyvuodamas, kad turi teisę į privalomąją palikimo dalį, nes jam yra reikalingas išlaikymas.
Ar galėjo tėvas sudaryti tokių testamentą ir /ar į šį turtą gali pretenduoti brolis? Ar šiuo atveju notaras galėjo patvirtinti tokią testatoriaus valią, žinodamas, kad D.S. yra neįgalus ir jam reikalingas išlaikymas?
1. parampampam
2017-05-11 11:02
 
3. Alda
2020-01-16 16:02
Tėvas turi teisę surašyti tokį testamentą.Tik brolis,turįs teisę į privalomą palikimo dalį,rašo notarui pareiškimą dėl privalomos palikimo dalies paveldėjimo.Viskas tuo išspręsta...
Jūsų komentaras/atsakymas
DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.
Siekdami užtikrinti geriausią Jūsų naršymo patirtį ir svetainės funkcionalumą, šioje svetainėje naudojame slapukus (ang. cookies). Prašome pasirinkti, kokius slapukus sutinkate priimti. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus.