Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Kazimiero Simonaviciaus uni...


    


orintaite 2017-06-16 19:37
Labas vakaras,noriu pasiteirauti ar esate girdeje apie Kazimiero Simonaviciaus universiteta? Gal kas esate ji baige ar turite kokiu atsiliepimu apie ji? Ar verta ten stoti? Kokia studiju kokybe?

1. M. 2017-06-17 15:24
Nesimokiau ten pats, nežinau apie studijų kokybę. Bet žinau porą žmonių, kurios baigė šį universitetą, dabar dirba teismuose padėjėjom ir normaliai dirba. Dabar viena iš jų lyg ir galvoja pereiti į Mokesčių inspekciją, kiek žinau.

Aišku, senesnių universitetų studentai kartais iš aukšto į šio universiteto absolventus pažiūri. Bet kai pradedi dirbti ir įsidirbi, tai nelabai aktualu..

Iki šiol prisimenu, kai susipažinau su viena iš tų draugių, ji paklausė, ką aš baigiau. Pasakiau, VU. Tada ji taip nedrąsiai sako, kad baigė tokį Kazimiero Simonavičiaus universitetą, "turbūt tokio net negirdėjai". Iš to supratau, kad turbūt jai teko susidurti su neigiamu požiūriu. Bet kaip sakiau, su darbu ji susitvarko labai gerai.

Šiaip kokį univerą bebaigsi, atėjusi į darbą turėsi daug išmokti.

Labai priklauso, kur matai savo ateitį. Jei Vilniuj ar Kaune, tai gal nelabai apsimoka, nesu tikras. Kadangi tie miestai pilni aukštas pareigas užimančių VU ir Riomerio studentų, kurie linkę (per)vertinti savo univerus ir priimti į darbą žmones iš tų univerų, tai geriau tada kaip nors stot į tuos univerus. Bet jei tave traukia dirbti Klaipėdoj, Šiauliuose ar mažesniuose miestukuose, tai man atrodo, tikrai nėra blogai.

Priklauso ir nuo to, ko tu nori. Jei nori palyginti ramaus, nors dažnai nelengvo ir ne super pelningo darbo, tai ok. Tikėtina, kad rasi vietą kokioj valstybės institucijoj ar kur kitur ir ramiai gyvensi. Jei nori aukso kalno, tai teisė to daugeliui žmonių neatneša.

2. Studentė 2018-01-13 14:52
Sveiki, gal kas studijuojate magistrantūroje KSU? Ne teisę :) pvz. Organizacinės inovacijos ir vadyba arba Integruota kūrybos komunikacija. Domina viskas :)

3. susidomejes 2018-05-21 23:05
Nera priemimo? Visos programos uzdarytos???

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.