Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Teisėjas, Advokatas, Antsto...


    


Apolonas 2017-07-05 22:48
Sveiki mieli kolegos, kaip manote kurią iš šių elitinių teisinių profesijų lengviausia pasiekti? Kuri yra pelningiausia ir teikia daugiausia pasitenkinimo, bei kuri jūsų nuomone reikalauja daugiausia įdirbio ir atsidavimo?

1. Justinianas 2017-07-06 08:46
Kolega, kiek uždirba teisėjai ir prokurorai galite nesunkiai sužinoti pats. O dėl advokatūros. Advokatu tapti iš jūsų išvardytų - lengviausia. Tačiau viskas priklauso nuo to, ar turėsite klientų. Tai, kad tapsite advokatu, nereiškia, kad prie jūsų kontoros rikiuosis žmonės. O koks darbas teiks jums pasitenkinimą, priklauso nuo jūsų paties. Kaip suprantu, studijuojate dar, tai patarsiu - protingai pasirinkite kur atlikti profesinę praktiką - ar teisme ar advokatų kontoroje ir pan. - susipažinsite su darbu iš arti ir matysite.

2. Ys 2017-07-06 09:39
Advokatu tapti lengviausia? Idomu, kodel, ar ten egzamino nera, o ki kitas pareigas yra? Ar paciam teko asmeniskainkaikyt i visas sias pareigas egzamina, kad tokios isvados?

3. Apolonas 2017-07-06 12:08
galbut kolega turėjo omenyje, kad kelias iki advokato priesaikos trumpiausias jei po studijų atlieki advokato padėjėjo praktiką. Tačiau advokato egzaminas tikrai ne iš lengvųjų

4. Justinianas 2017-07-06 14:54
Egzamino išlaikymas negarantuoja teisėjo ar prokuroro darbo. Tik patenki į "eilę". Gali niekada ir nebūti paskirtas. Advokato egzaminas nelengvas, bet išlaikomas. Advokatų skaičius neribojamas, ne taip, kaip kitų išvardytų pareigybių. Į visas pareigas neteko, pagal programą žinoma prokuroro egzaminas lengvesnis. Bet ar žinote kaip retai prokurorai nauji priimami?

Kai padirbėsite bet kurioje iš sistemų ar rimčiau pasigilinsite, tokių klausimų nebekils.

5. Ys 2017-07-06 15:08
Nu vat jums laikyt neteko, o man teko ir laikyt ir islaikyt ir dirbti. Ir tas pasakymas, kad advokatu tapti lengviausia neatitinka tikroves. Man asmeniskai advokato egzaminas pasirode sunkesnis nei i teisejus.

6. Apolonas 2017-07-06 23:24
"Egzamino išlaikymas negarantuoja teisėjo ar prokuroro darbo. Tik patenki į "eilę". Gali niekada ir nebūti paskirtas. Advokato egzaminas nelengvas, bet išlaikomas. Advokatų skaičius neribojamas, ne taip, kaip kitų išvardytų pareigybių. Į visas pareigas neteko, pagal programą žinoma prokuroro egzaminas lengvesnis. Bet ar žinote kaip retai prokurorai nauji priimami?

Kai padirbėsite bet kurioje iš sistemų ar rimčiau pasigilinsite, tokių klausimų nebekils."


na jo tai perspektyvos isties blankios ;(

7. Justinianas 2017-07-07 07:41
Padirbėsit kurioje nors įstaigoje ir matysit. Man praktika ikiteisminio tyrimo įstaigoje atskleidė didelį norą būti advokatu, nes mačiau ir jų darbą iš arti (nors tik ikiteisminėje srityje). O jei gerai sekasi civilinė teisė, tai žiniai ir antstolio padėjėjas gali po 2 metų praktikos tapti antstoliu. Šia karjera asmeniškai domėjausi mažiausiai, pasidomėkit jei dar renkatės tarp teisės šakų apskritai...

8. Apolonas 7. Justinianas 2017-07-07 09:44
Na taip, bet antstolių skaičius ribotas ir labai retai konkursai vyksta, tačiau kiek žinau antstolio padėjėjai irgi gali visai padoriai užsidirbti

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.