Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Dėl kardomu priemonių


    


Leonas 2017-08-02 19:25
Sveiki susiduriau su tokia problema, buvau apkaltintas smurtu artimoje aplinkoje, kaltino žmona ale aš ja sumušiau, bet ikiteisminis tyrimas nutrauktas, del mažareikšmiškumo, buvo paskirtos kardomosios priemonės neieškoti ryšiu su sutuoktine ir nesilankyti savo namuose kur gyvenu, kol vyksta ikiteisminis tyrimas. Gaunu teismo nutarti kad ikiteisminis nutrauktas, gryžtu namo po 6 dienu žmona apskundė nutartį, ir mane vėl iškrausto iš namu. Atseit nutartis apskusta ir kardomosios priemonės atnaujintos, kreipiuosi i prokurora kuris vedė byla, sako kad kardomosios priemones prieš mane nutrauktos , o policijoje to nemato, nes žmona iškviete policija, jie susieke su valdymu, ten pasake kad kardomosios priemones atnaujintos, nebesuprantu prokuroras sako kad galiu gryzti i namus o policija sako kad negaliu, teismo nutarti turiu bet ji apskusta, gal kas pagelbes atsakydamas

1. teisininkas 2017-08-02 22:35
ir mane vėl iškrausto iš namu - pararasykite kas ir kaip, nes parasyta taip, tartum kalbama apie sena lagamina.

2. Leonas 2017-08-02 22:52
tai juk parasiau kai gavau teismo nutarti, gryzau namo , po sesiu dienu nutarti apskunde, ir sekancia diena issikviete policija ir liepe man vaziuot lauk nes negaliu būti savo namuose, nes kardomosios priemones atsinaujino tai pareiske pareigunai

3. teisininkas 2017-08-03 00:11
jofana leonai is parasyto ir sekancia diena issikviete policija ir liepe man vaziuot lauk - net naaisku ar policija ar zmona liepe ir pati ispryre is namu. gal kastuvu ar plaktuku pats naudojiesi, bet rasai l. blogai/nerysliai - alkogoli vartojate matyt.


butu protinga gauti rastiska prokuroro atsakyma - prokuroras sako kad galiu gryzti - nes neturint tokio dokumento yra rizika kad policija gali teti vaikams ir visiems matant pakratyti elektrosoku ir vel isvilkti kaip sena lagamina.

taigi - paklausimas rastu prokurorui- prokuroro atsakymas- tada namo. jei policija vilks laukan ar kuls gumine lazda per makaule - nedelsiant rodykite prokuroro rasta.

4. Leonas 2017-08-03 07:24
Manau viskas aiškiai čia parašyta, o alkoholi gal pats teisininkas vartojat, gal ir nemoku rašinėlių rašyti kaip jus rašinėjat teisininkai :) bet esme suprasti galima, ką norėjau paklausti

Jei taip sunku suprasti ko klausiu , paklausiu kitaip , kai apskundžiama teismo nutartis del ikiteisminio tyrimo nutraukimo ar atsinaujina prieš tai skirtos kardomosios priemonės

5. teisininkas 2017-08-03 12:18
leonai gi jums prokuroras aiskiai pasake.

alkogolio negeriat bet vis tiek nesuprantate kuo tiketi ar prokuroru kuriam valstybe patikejo svarbu vaidmeni ar policijos virshyla, kuris prireikus gatves huliganams ar namu triuksmadariam vietoje gali sedyne atspardyti.

bet kada jus kai sena kilima is namu vilks ir kratys elektosoku, matot prokuroras su pacia ir su arbatos puodeliu jaukiai namuose ziures krepsini, tad ir siulau pasirupinti kokia rastishka nuomone, kuria galetumete gintis nuo gedimo isspyrimo is namu.


byla baigta

6. Tomas 2017-08-03 14:27
Na ir uzveleta sarkastiska diskusija....ikiteisminis tyrimas prokuroro nutarimu buvo nutrauktas del mazareiksmiskumo, siuo nutarimo panaikinta kardomoji priemone ir si nutarima nutartimi patvirtino teismas. Nutartis matyt nera isiteisejusi, nes ji apskusta, tai reiskia, kad oficialiai prokuroro nutraukimas nera isigaliojas, nera patvirtintas, tai reiskia, jog vyksta procesas ir kardomosios galioja...

7. teisininkas 2017-08-03 20:26
parasete rimtai ir dalykiskai, bet visiska nesamone.

216 straipsnis. Nutarimo nutraukti ikiteisminį tyrimą turinys

1. Nutarime nutraukti ikiteisminį tyrimą išdėstoma nusikalstamos veikos esmė, tyrimo nutraukimo pagrindai ir motyvai.

2. Nutarime turi būti šio Kodekso 94 straipsnyje nustatyta tvarka išspręstas daiktų, turinčių reikšmės nusikalstamai veikai ištirti, klausimas. Be to, nutarime nurodoma, kad panaikinama kardomoji priemonė, taip pat civilinio ieškinio, turto konfiskavimo ir išplėstinio turto konfiskavimo užtikrinimo priemonės.

Panaikinus arba pakeitus kardomąją priemonę, pakeitus ja nustatytas sąlygas, prokuroras ne vėliau kaip kitą dieną atitinkamą prokuroro nutarimą, ikiteisminio tyrimo teisėjo ar teismo nutartį perduoda įstaigai arba asmenims, kuriems pavesta kardomąja priemone nustatytų sąlygų laikymosi kontrolė, ir pats arba per ikiteisminio tyrimo įstaigą pasirašytinai informuoja asmenį, kuriam panaikinta, pakeista kardomoji priemonė arba pakeistos kardomosios priemonės sąlygos.

ne kada skunda kas nors paduos ir isnagrines, po pusmecio, kokio o o kita diena

8. teisininkas 2017-08-03 20:55
tiesa dar cia leonui.

suprantama kad norisi greiciau gryzti namo ir anai parodyti kas cia tikrasis seimininkas, bet kol skundas neisnagrinetas, primygtinai siulyciau dar pagyventi pas draugus sode ar kur pas tevukus kaime.

skundo patenkinimo atveju vel tektu spresti kardomosios priemones klausima ir gedingai krautis barono/tremtinio chemodanus.

gi skundziama apylinkes teismo nutartis - apygardos teismui, o jo sprendimas bus galutinis. tiesa dabar teismai biski atostogauja, bet jei skunda atmes, po bulviakasio galesit isdidziai gryzti namo.


p.s. 52. Įtariamasis, kuriam paskirtas įpareigojimas gyventi skyrium nuo nukentėjusiojo ir nesiartinti prie nukentėjusiojo arčiau nei nustatytu atstumu, turi teisę gauti iš policijos įstaigos ar prokuratūros informaciją apie įstaigas, teikiančias nakvynės paslaugas.

kadangi nutraukus ikiteismini tyrima pats netekote itariamojo statuso o institucijos - pareigos teikti informaciją apie įstaigas, teikiančias nakvynės paslaugas, noriu pranesti, kad palangoje maciau prie kazkokios vishtides prikabinta kartonini skelbima - nakvyne 6 eur. tiesa ar i tuos kashtus ieina pusryciai su shcieziai spaustomis sultimis nesu tikras.


dabar jau tikrai is savo puses byla laikau baigta.
Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.