Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > patarkit


    


Aidas 2017-08-30 00:31
sveiki susiduriau su tokia problema , trumpai papasakosiu , buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl smurto artimoje aplinkoje , prokuroras ikiteismini tyrima nutraukė dėl mažareikšmingumo, tai patvirtino ikiteisminio tyrimo teisėjas, nutarti nukentėsioji apskundė ir teisėjas nutartį nutraukti ikiteisminį tyrima atšaukė motyvuodamas tuo kad tik teismas gali dėl mažareikšmiškumo atleisti nuo atsakomybės. Byla gražinta atgal i prokuratūra , bet jau mėnesis laiko niekas nevyksta. Nesuprantu dėl ko vilkinama byla, gal parašyti skunda dėl vilkinimo. Nuvykus i prokuratūra ir paklausus kokie veiksmai toliau su manim niekas nekalba. Kiek domėjausi ikiteisminis tyrimas atnaujinamas kai atsiranda kažkokiu aplinkybiu nauju irodymu, ar yra kokie terminai prokuroram ar jie gali kiek nori vilkinti byla

1. H 2017-08-30 08:28
Jei manote, kad tyrimas vyksta per ilgai, o per ta menesi nebuvo atlikta veiksmu-kreipkites i teisma su skundu del tyrimo nutraukimo del per ilgos jo trukmes. Teismas tuomet ipareigos prokurora per nustatyta termina tyrima pabaigti arba tyrima nutrauks.

2. Aurimas 2017-08-30 08:43
Kiek laiko jau trunka tyrimas?

3. Aidas 2017-08-30 11:29
tyrimas trunka 3 mėnesius 17 dienu

4. teisininkas 2017-08-30 12:32
laikoma, kad yra per ilgo tyrimo poz\ymiu, kada tyrimasa vyksta ilgiau kaip 6 men.

matyt tas prokuroras, kuris mano kad sutuoktiniu apsistumdymuose nera kazko tokio ir byla nutrauktina dėl mažareikšmingumo - atostogauja. logiska butu kantriai palaukti kol anas gris is atostogu ir viskas issispres.

Bet gi nervai nelaiko. tuomet galima skundus rasineti ir nuvykus i prokuratūra kelti triuksma. gal kita paskirs prokurora. jei tas kitas nematys mazareiksmiskumo ar dar ko, byla su kaltinamuoju aktu nusius i teisma, kad itariamasis dėl smurto artimoje aplinkoje butu nubaustas.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.