Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Ar gali prokuroras skirti t...


    


Rusla 2017-11-08 21:09
yra pradetas ikiteisminis tyrimas del smurto artimoje aplinkoje pagal 140 str 2 dali, ikiteisminio tyrimo tyrejas skyre kardomas priemones neieskoti rysiu su sutuoktine ir nesilankyti namuose, zodziu isvare is namu :) nu tiek to issinuomavau laikinai buta,visas tai vyksta jau 6 menesius . Siandien bandydamas apsipirkti , negalejau susimoketi banko kortele, prisijungus prie elektronines bankininkystes pastebejau kas mano saskaitose minusas po 3000 eurus ir prierasas Lietuvos Respublikos baudziamojo proceso kodekso 116, 151 ir 152 staripsniai; Kauno apygardos prokuratura.Tureta kreditine kortele ir su minusu tai kaip suprantu bus pradeti skaiciuoti procentai uz pinigupaemima nes korteleja minusas, Jokio turto neturiu apart pervedamos algos, is algos moku lizingus mokescius draudimus, busto nuoma mokescius , alementus . Dabar ka man daryti toliau kaip man gyventi eiti vogti ar i gatve nes jei nesumokesiu nuomos mokesciu busiu isvarytas , galu gale kaip i darba vaziuoti . Ar musu prokurorai tokie visagaliai kad gali zmogu isvaryti is jo namu i gatve, ir dar arestuoti saskaitas.kaip dabar gyventi reikia. Ps : smurtas tik is zmonos parodymu, buvo atseit vienas pastumimas ir tiek , jokiu dokumentu negavau , kur man kreiptis

1. M. 2017-11-08 22:47
Išvarymas iš namų yra normalu. Nuosavybės apribojimas į sąskaitą yra normalu, jei sutuoktinė pareiškė civilinį ieškinį - prokuroras privalo tokiu atveju apriboti.

Matyt, sutuoktinė pareiškė ieškinį 3000 eurų neturtinei žalai. Nerealu, kad teismas tokią sumą ar panašią priteistų, jei čia tikrai buvo tik pastūmimas, be jokio sužalojimo, kaip Jūs sakote. Bet apribojimą turėjo skirti.

Procentų niekas neskaičiuos, tiesiog Jūsų pinigai užšaldyti. Jūs negalite paimti 3000 eurų iš sąskaitos, kol baigsis byla (arba prokuroras pamirš pratęsti sąskaitos apribojimą). Jei sąskaitoje susikaups pinigų virš 3000 eurų, tada tą viršų galėsite išimti.

Keista, kad negavote prokuroro nutarimo skirti nuosavybės apribojimą. Nors paprastai jie siunčia neregistruotu paštu, tai gal ir nieko keisto.

Ar tyrėjas / prokuroras žino, kur Jūs dabar gyvenate? Dirbate legaliai? Pasirūpinkite, kad žmonės žinotų, kaip su Jumis susisiekti, kad nebūtų taip, jog esate ieškomas.

Galite skųsti prokuroro nutarimą ikiteisminio tyrimo teisėjui (t. y. teismui to miesto / rajono, kur vyksta tyrimas).
Laikino nuosavybės apribojimo Jums nepanaikins, bet realu, kad jo sąlygas pakeis ir leis kas mėnesį kažkiek pinigų paimti pragyvenimui.

Tiesiog skunde pasakykite, kad visi Jūsų uždirbti pinigai eina į tą sąskaitą, kitų pragyvenimo šaltinių neturite ir Jums reikia kas mėnesį bent po tarkim 300 € išsiimti nuomai ir pragyvenimui.

Teisėjai dažnai leidžia žmogui išsiimti kelis šimtus eurų pragyvenimui per mėnesį. Prokurorai nesivargina, tiesiog apriboja visai ieškinio sumai, ir daryk, ką nori. Paprastai žmonės didžiąją dalį uždarbio gauna vokeliuose, todėl nesivargina skųsti.

2. Rusla 2017-11-08 23:17
Taip ir prokuroras ir tyrejas zino kur gyvenu adresa esu nurodes , dirbu legaliai valdiskoje istaigoje, visos pajamos pervedamos i saskaita, jokiu mokesciu neslepiu, buvo pastumimas su kelio nubrozdinimu ir be to vyksta skirybu procesas. Mano visa alga praktiskai eina mokesciam , lizongam , draudimam

3. Rusla 2017-11-08 23:19
Bandysiu rytoj kreiptis i prokurora

4. Rusla 2017-11-09 09:25
Nu va prokuroro nutarima gavau :) Laikinai apribotinuosavybes teise siekiama uztikrinti nukentejusiosios L.M pareiksta civilini ieskonti 3000 e cia motyvai ir pagrindai :) Byla i teisma neperduota dar , prokuroras spres , bet manau jei tokias priekones imtos tai perduos

5. barrister.lt 2017-11-11 10:46
Prokuroras gavęs civilinį ieškinį galėjo pritaikyti ir turto areštą.
Svarbus klausimas, ar jūs turite kito turto kurį galima areštuoti?
Galbūt butas yra bendras, ar pan. Piniginės lėšos turi būti areštuojamos tik kraštutiniu atveju.

6. Rusla 2017-11-11 21:26
Yra ir butas ir sodas or dvi masinos

7. barrister.lt 6. Rusla 2017-11-13 19:46
Tokiu atveju galima yra įmanoma nuimti areštą nuo sąskaitos.
Parašykite el. paštu paspaudę ant nuorodos.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.