Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > del vairavimo


    


vaida 2017-11-22 11:13
sveiki labai turiu mum rupima klausima busiu dekinga uz atsakyma. pries 2 savaites buvo toks yvikis vesejom pas tevu ir ivyko konfliktas tarp mano tecio ir sugyventinio tevas mazameciu vaiku akivaizdoi prakirto vyrui zanda su metaliniu strypu man norint isskirt galva prakirto kadangi buvom ne savo mieste reikejo kaskaip gryst nes tevas isvare su dviem vaikais masinos pas ju palikt kieme negalejom teko vyrui isgerusem nuvairuot iki misko ir palikt nes gryzom su taksi .dabar tevam yra bila uz suzalojimus mazameciu vaiku akivaizdoi jie griebesi siaudo sake isskus mus policijai kad vyras vairavo ar atims mum teises nes tai vienintelis paiemu saltinis vairavimas o vyras neigalus.dekoju uz atsakyma

1. Jonas 2017-11-22 11:47
Sakykit, kad nevairavot girti ir viskas. Irodymu nera. Cia nieko jum nebus, jeigu patys neprisipazinsit.

2.  2017-11-22 13:30
Žinoma sakykit, kad nevairavot ir viskas. Ir šiaip čia norint nubaust, kad asmuo vairavo neblaivus reikia nustatyt girtumą, o kaip jie nustatys, kiek jūs buvot apgirtęs Pagal kurį straipsnį jus baust, lengvas, vidutinis, sunkūs, o galbūt iki 0,4 buvo ?

3. M. 2017-11-26 21:58
Tai nebūtina čia tiek ir meluoti, šiaip jau žmogui atsakomybė nekyla, jei yra būtinasis reikalingumas. Šiuo atveju tarkim Jūs buvot persigandę, sužaloti, bijojot ir dėl automobilio. Nu sėdot ir pavažiavot neblaivūs iki miško. Kai pavojaus nebebuvo, išsikvietėt taksi. Jokios žalos irgi neatsirado. Čia nėra nusikaltimas ar administracinis nusižengimas, toks elgesys yra teisėtas. Tiesiog drąsiai taip ir sakykit, nėra čia ko meluot.

Net jei nebūtų rimtos priežasties pavažiuoti girtam kaip šiuo atveju, sunkiai Jus kas patrauktų atsakomybėn, jei nėra nustatytos promilės.


4. teisininkas 2017-11-27 21:28
opelio saugumas vs vairavimas neblaiviam.

butinasis reikalingumas leidzia pazeisti istatyma vardan didesniu vertybiu.

is parasyto seka, kad gyventojai buvo apkulti ir ismesti, o tada kad tevas opelio neaospardytu, sedo vairuoti. nei policijos nei greitosios nekviete, patys iki misko isvaziavo.

taigi kolizija gaunasi - opelio saugumas vs vairavimas neblaiviam.

as vyrui siuvant prakirsta zanda su metaliniu strypu, ligonineje buvo paimtas kraujas neblaivumui nustatyti, neapsunkinsiu saves pasakyti, bet speju kad buvo.

kada pilieciai atvyksta i ligonine su taksi ar patys su opeliu girti atvairuoja, su sautinemis/kirstinemis/durtinemis zaizdomis, ligonine ima krauja ir apie tokius ivykius pranesa policijai.

5. vaida 2018-01-29 17:41
sendien vel buvo apklausa sake prokurore kabinas del to kas vairavo automobili o mes bijom sakom draugas tai sake atras ta drauga nes reik isiaiskinti o ligoninei tik pust dave ipute 1.20 o policijoi 0.90 kazi kaip bus

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.