Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > "provokavimo" kla...


    


Stopvagiams 2018-01-02 16:26
Sveiki,
1.Jei as, kaip privatus asmuo, tycia netoli krumu pastatau koki nors blizganti bmw ar porsche, kurio lempose ir kituose vagiamuose daiktuose ideti sekimo siustuveliai, o tada, kai islupa, iskart 112-ar tai butu nusikalstamos veikos kurstymas? Ar mano veiksmai teiseti? Ar galima taip vagis prigauti?
2.jei garaze padedu kelis daiktus su siustuveliais, viena imontuoju rate (ant ratlankio siustuvas ir sumontuota padanga), o pries tai tycia pries kaimynus blizgancius ratus ant savo masinos pademonstruoju-ar tai butu nusikalstamos veikos kurstymas ir ar mano veiksmai teiseti? Ar galima taip vagis prigauti?
3.ar naudojant big data, dirbtini intelekta taip, kaip tai filmuose rodo (analizuojant kur ka kaip vagia, surenkant info ir sumodeliuojant), galima sekti, kur kas nusikaltima padarys ir, jei sistemos prognoze suveiktu tinkamai, suciupti vagi-ar tokie metodai butu teiseti? Ar tai nepazeistu vagio teisiu?

1. VP 2018-01-02 18:09
Jūsų nuogastavimai pagrįsti.
Jūsų išvardintos priemonės pažeis vagio teisę netrukdomai vogti ir būti nepagautam.

2. o 2018-01-02 20:55 Reitingas: -2 ( 1 ) 
ką veiks policija tokiu atveju, jiems neliks darbo :)

3. Mei 2018-01-03 07:57
Kurstymas būtų tada, jeigu jūs pastatytumėt blizgantį Porchą prie krūmų, tada nueitumėt pas tuose krūmuose geriančius bičus ir sakytume - koks gražus Porchas, va, jei lempą pavogtum, parduotum vietoje X ir gautum Y eurų, galėtum toliau čia krūmuose gerti savaitę, o ir tamsu čia, tikrai niekas nepamatys.
Gero daikto, kurio kiti neturi ir nori, turėjimas savaime nėra nusikalstamos veikos kurstymas :)

4. Temidė 2018-01-07 17:02
Patikslinkite - jums provokacija įdomi atliekant NVIM(n. veikos imitavimo modelį,KŽĮ), NVIV (n. veikos imitavimo veismus BPK) ar jums įdomu kurstymas kaip bendrininkavimo rūšis ?

5. wat 2018-01-08 22:26
Pagal tokią logiką, jeigu gatvėje pamatau merginą trumpu sijonu ir ją isprievartauju, būtų galima ją apkaltinti nusikaltimo kurstymu

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.