Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Turto konfiskavimas-antstoliai


    


Terese 2018-02-05 15:35
B/Byloje nuosprendziu buvo paskirtas turto konfiskavimas uz 1800doleriu.Turtas jau 18 m.arestuotas(butas 2k.,garazas,aukso dirbiniai-randasi pas antstoli).Apygardos Teismas sprendimu uzdraude antstoliui nuimti aresta.Aisku tai didelis pazeidimas.Neadekvati turto aresto verte.palygint su 1800doleriu.Antstoliai auksiniu dirbiniu irgi nerealizuoja.Turtas-garazas-baigia sunykti nors jo verte dabar butu 5-6 tukst euru.Ka patartumet daryt,kaip islyst is tos nesamones.Pinigu neturiu tik lietuviska pensija.Tiesa ar gali arestuot po 18 m.mano pensija?Ir, ar yra senaties terminas turto konfiskavimui valstybes naudai.

1. Laurynas 2018-02-05 16:19
Paimkit paskolą su įkeitimu, atsiskaitote, ir visa bėda. Arba gal kas nors paskolinti galėtų pinigų

2. Terese 2018-02-06 16:53
Paimt paskola ar uzstatyt arestuota turta(jo uzstatyt pirmoj eilej negalima)neleis.O lyst i skolas -vadinasi dar ant sprando bedos uzsikraut.Laurynai jei tu teisininkas tai pas tave geriau neiti konsultuotis.Skola reiks atiduot.As isvykt jau pagal amziu negaliu.Kol sutvarkysi dokumentus kol parduosi pvz buta uz kapeikas ,kad greiciau gaut pinigu..Ar isivaizduoji kaip % auga?.nesamne pataret.

3. Laurynas 2018-02-07 08:59
Ponia Terese, kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį, jeigu pažeidėte įstatymą, teks atsakyti. Tik man keista kad tokia sąlyginai juokinga suma, o problemos didelės daromos. Paimat greitąjį kreditą, kurį per du mėnesius pagal įstatymą galima grąžinti nemokamai be palūkanų, per tą laiką susitvarkote, grąžinate pinigus, ir likusiu turtu galite laisvai disponuoti. Sėkmės

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.