Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Baudos sumkėjimo termino pr...


    


Pablo 2018-05-28 21:29
Paskirta piniginė bauda (pagrindinė bausmė), kurią privalu sumokėti per pusę metų. Ar yra kokie nors teisniai pagrindai, suteikiantys teisę pratęsti baudos sumokėjimo terminą ilgesnim laikotarpiui?

1. . 2018-05-30 11:44
Baudž kodekso 47 straipsnis 7 dalis- Jeigu asmuo neturi lėšų sumokėti teismo paskirtą baudą, teismas, vadovaudamasis šio kodekso 65 straipsnyje nustatytomis taisyklėmis, nuteistojo sutikimu šią bausmę gali pakeisti viešaisiais darbais.
Tai pat galite manau, prašyti išdėstyti baudos sumokėjimą per tam tikrą laikotarpį, pagal Baudžiamojo proceso kodekso 362 straipsnį, nors tiesiai šviesiai nenurodyta, manau tokia galimybe yra, reiketų prideti dokumentus apie materialinę padetį

2. Ka 2018-05-30 16:28
Nera galimybes, pilna teismu praktikos tuo klausimu. Tik priimdamas nuosprendi teismas gali nustatyti ilgesni termina, kas jusu atzvilgiu ir buvo padaryta. Kai nuosprensis isiteiseja, pratesti nebegalima.

3. .. 2018-05-31 12:20
taip iš tikrųjų niekas nebepratęs. Nors aš buvau radusi nutartį kur išdestyta bauda, bet ten gal nuosprendis dar nebuvo įsiteisėjęs. O pagal BK 47 straipsnį gal tik antstolis teikia teikimą kad teismas pakeistų baudą, nežinau.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.