Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Narkotiku disponavimas ir p...


    


Faustas 2018-06-16 10:58
Sveiki,

Klostes sitaip; ejome gatve ir policija mus sustabde. Itartinai pradejo klausineti apie medziagas ir panasiai ir po to mane apieskojus rado nedideli (2g) kieki marijuanos. Po to paklause ar esu apsvaiges, visvien nusiveze testui, ir garantuoju bus teigiamas nes testas nepasako kada ir is kur tai.

Viskas rodes kaip ir aisku bet nezinau kaip abu nusizengimai kartu veikia? Kaip suprantu uz nedideli kieki gresia bausme viešaisiais darbais arba laisvės apribojimu, arba bauda, arba areštu. Ar slapimo tyrimas pasunkins sia BA 259, ar tiesiog bus kaip atskira administracine bauda?

Tai man pirmas kartas sukliuvus su teisesauga, kokia bausme galima tiketis? Beje ko reiketu tiketis apklausoje? Ir taip pat ar gali buti daroma krata mano namuose nors disponavimas buvo be platinimo tikslo?

Del to noriu pasiteirauti apie situacija, as pats uzaugau uzsienyje, cia ne per seniausiai atvykau studijom ir dar pilnai nesu spejes susipazinti su sia sistema ir taisyklemis. pvz buvo sokas kad be preteksto(?) tiesiog stabdo piliecius vidury dienos paprastai ramiai einant gatve, bei isvis kad egzistuoja bausme uz aptiktas medziagu daleles slapime kurios gal isvis ten jau kaip 30 dienu ar net gi vartotos kur legalu.

1. barrister.lt 2018-06-17 12:59
Laba diena,
Tai, kad atlikus tyrimus bus nustatytas vartojimo faktas, jūsų padėties neapsunkins.
Advokato pagalba yra galimybė bylą baigti ir be teistumo. Į visas apklausas siūlyčiau eiti tik su advokatu, išvengsite nereikalingų interpretavimų, ar netikslių atsakymų.

Dėl pareigūnų veiksmų. Kaip matote, pareigūnų įtarimai buvo pagrįsti, per ilgametę praktiką pareigūnai jau žino požymius išduodančius potencialius pažeidėjus.

Jei kils klausimų galite rašyti tiesiogiai.

2. Rasa 2018-06-17 14:00
Nesvaistykite pinigu advokatams, apklausos metu prisipazinkite ir gailekites. Nedidelis kiekis be tikslo platinti nieko baisaus. Teigiama Specialisto isvada is narkologinio tik patvirtins jusu parodymus, kad narkotines medziagas turejote savo reikmems. Jei anksciau nebuvote teistas susiraskite laiduotoja ir rasykite prasyma prokurorui atleisti nuo atsakomybes pagal laidavima.

3. Tf 2018-06-17 19:12
Rasa, kaip zmogui pirma karta su tuo susidurianciam zinot ko reiikia laidavimui? Jus manot jis pats viska sutvarkys taip kaip reikia? Paskui tokie saviveiklininkai ateina pas advokata su baudziamuoju isakymu ir verkia kas cia tokio?

4. Barrister.lt 2. Rasa 2018-06-18 22:33
Jei žmogus žino, kas yra laidavimas audžiamajame procese, kas yra laiduotojas, kaip tinkamai parengti prašymą - žinoma, advokatas nereikalingas. Visais kitais atvejais klaidų taisymas būna sunkesnis bei brangesnis

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.