Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Pareigūno prašymui reikia p...


    


Pateikti dokumentus 2019-02-24 01:41
Pareigūno prašymui reikia parodyti tam tikrus dokumentus KET
Paprašius pareigūno, transporto priemonės vairuotojas turi pateikti visus reikiamus dokumentus (vairuotojo pažymėjimą, transporto priemonės registravimo bei privalomosios techninės apžiūros dokumentus, transporto priemonių valdytojų civilinės atsakomybės privalomojo draudimo liudijimą).


Sakykite ar yra numatyta, per kiek laiko turiu pateikti dokumentus? galiu po valandos, po paros, ar po metu pateikti? Ar galite isaiskinti kada turiu juos pateikti? rastu ar dokumentais ar kaip?
Kokios sankcijos tam ir kaip viskas atrodo teisiskai?

1. Papildymas 2019-02-24 01:51
Ar si prievarta galioja pateikiant dokumentus? Nes KET taisykles nera nurodytas terminas kada galiu pateikti dokumentus. Kaip manote?

Policijos veiklos įstatyme parašyta, jog pareigūnas turi teisę duoti sau nepavaldiems asmenims teisėtus nurodymus ar pateikti reikalavimus, o jeigu asmenys jų nevykdo ar priešinasi, panaudoti prievartą. Pareigūno reikalavimai ir nurodymai turi būti vykdomi nedelsiant.

2. patikslinimas 2019-02-28 22:17
Tai ar galite kas atsakyti?

3. mirtisee 2020-04-06 16:16
jums užtenka parodyti savo asmens dokumentą ir viskas.. juk visi kiti dokumentai el sistemoje ;) ir viskas jei pareigūnas prašo jūs turite parodyte savo asmens dokumnetą, teises .

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.