Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Kliudytas žmogus (bet nepar...


    


Toma 2019-04-18 12:31
Sveiki. Sukant į dešinę pusę, kai buvo raudonas šviesoforo signalas ir žalia strėlė (vairuotojas turi teisę važiuoti tik visus praleidęs), vairuotojas žiūrėdamas į kairę pusę nepastebėjo per žalią šviesoforo signalą moters (iš dešinės, kur buvo sukama). Spėjo sustoti, gal kažkiek prisilietė, bet moteris pati nenukentėjo, atsisakė greitosios, nes teigė, kad jokių sužalojimų neturi, net baltos spalvo paltas nebuvo išpurvintas, tad apskritai neaišku ar vairuotojas ją kliudė ar ne. Moteris nusiteikusi labai agresyviai. Atvykę pareigūnai užfiksavo įvykį ir pasakė, kad susisieks su vairuotoju ir pasakys, kada jam reikės atvykti į policiją. Kas tokiu atveju gresia vairuotojui?

1. Robertas 2019-04-19 18:31
Realiausias variantas numatytas ANK 417 str. 4 d. Važiavimas esant draudžiamam šviesoforo signalui arba reguliuotojo gestui, nesustojimas prieš pėsčiųjų perėją, kai to reikalaujama pagal taisykles,
užtraukia baudą vairuotojams nuo šešiasdešimt iki devyniasdešimt eurų.

Už šio straipsnio 4 dalyje numatytą administracinį nusižengimą gali būti skiriamas teisės vairuoti transporto priemones atėmimas nuo vieno iki šešių mėnesių.

Jei toks pažeidimas padarytas pirmą kartą, tai apie teisių atėmimo šnekėti nereikėtų, o jeigu pareigūnai skirs, tai būtinai skųsti jų sprendimą teismui.

Jei reikės pagalbos - kreipkitės. [email protected]

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.