Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Sąrašai


    


Nikelis 2019-07-16 20:04
Policijos tyrėja telefonu manęs klausinėjo ar mane reikia išbraukti iš universiteto sąrašų, pagal to universiteto reglamentą aišku. Pirma sakė, kad savanoriškai, antra sakė, kad dėl mbd. Man keista pasirodė, kad mane nori išbraukti iš kažkokių sąrašų, nes universitetą baigiau prieš 4 metus. Man sakė, kad reikės perrašyti mbd ir dėstytojai sako, kad man reikia kursą pakartoti. Dėl to, kad mane išbraukė iš sąrašų aš negalėsiu stoti į nemokamą doktorantūra, negalėsiu dirbti mokslinio darbo. Juokingiausia kad pats universitetas nieko nepranešė apie tai, nors abejoju ar jie ką mors praneša iš vis, ir labai suabejojau ta tyrėja ar čia tikrai taip yra? Tyrėja liepė man atvažiuoti, bet aš atsisakiau ir tyrėja man pasakė, jog vengiu atsakomybės ir darau dar blogiau. Juokingiausia, kad universitetą esu baigusi jau prieš netgi 5metus. Nevažiavau pas ją, nors mane aplanko abejonės, kaip čia ištikrųjų yra? Praėjo metai, o aš tebedirbu savo darbą, su savo diplomu. Nzn kas čia yra tiesa ir ar reiktų knistis po visu tuo ir ar reiktų važiuoti pastokią tyrėją? Gal čia tik gąsdinimai ar silpnų vietų ieškojimai?

1. Klaustukas 2019-07-17 08:47
Kažkoks šizofreninis kratinys čia. Iš universiteto gali šalinti tik universitetas, nes kiekvienas universistetas turi savo taisykles (reglamentą). Jeigu buvo įvykdyta kažkokia nusikalstama veika, kurios dėka pabaigėte universitetą, o dabar jums pradėtas ikiteisminis tyrimas, tai visko tada gali būti.

2. Nikelis 2019-07-17 10:54
Aciu tau ir uz sizofrenini kratini, nes tikra nesamone cia vyksta. Del sito universiteto as vos psichiatrineje neatsiduriau. Tyrimas nebuvo pradetas del apkalbu. Juos uzkabino mano mbd, kuris yra su trukumeliais, tai ir prasidejo visi tie braukymai, irasymai i juodus sarasus. Supratau, kad geriau su poli netureti reikalu. Sake, kad man laipsnis bus atimtas ir turesiu mbd rasyti is naujo. Sakau, vieni metai praejo, dirbu ir tiek.

3. Tiesiog 2019-07-17 12:04
Neaiskiai nupasakojot situacija. Paraset is serijos: koldunai skanus bet Onute atnese plaktuka nes vakar sviete saule. Aiskiai parasykit nuo A iki Z kada kas buvo kad butu galima pakomentuot kazka?. MBD pirkot? Ar pats raset ir kopijavot? Rasytoja prigavo policija? Is kur policija atsirado istorijoj?

4. Nikels 2019-07-19 05:40
Visu pirma as pasiskundziau policijai del apkalbu, kurias pradejo skleisti destytojai, bet tyrimas nebuvo pradetas. Apklausos metu tyreja pradejo klausineti apie mbd, tyreja aiskino,kad duomenys suklastoti, kad turesiu vel is naujo rasyti. Laipsni atims. I juodaji sarasa itrauks. Po to sako, kad destytojai mano, kad man reikia pakartoti kai kuriuos kursus nes destytoja pasiemus praktikos dienyna rode, kad ten ir parasai suklastoti, kad nurasyta. Cia vyko 2018, ji uzsirase i kortele viska. Nu prisikabino prie mano mbd. Liepe atvaziuiti, bet as nevaziavau niekur ir man pasake, kad geriau universitete nesirodyti. Sakau studijas as jau pries 5 metus pabaig.

5. Nikels 2019-07-31 12:33
Tai vis tiek tureciau gauti kazkoki popieriu, negi taip is niekur mane brauktu is sarasu.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.