Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Trenkiau buteliu i galva


    


vaida1986 2019-09-25 13:50
Sveiki.sekmadienio nakti pas sugyventinio pazystama vesejom .isgertuviu metu pazystamas pradejio pulti ant sugiventinio ,mete ji nuo kedes. zmogus po dviejiu komu turi negale, instinktyvei puoliau ginti ciupau buteli nuo stalo ir trenkiau i galva. pazystamas ciupo kirvi uzsimojo ant manes bet kasko sustojo.iskviete pareigunus ,greitaja viska surase paleido namo.vakar is puolejo gavau sms parasiau pareiskima susitiksim teisme.kas man gresia pergyvenu nes turiu du vaikus mazus gyniau ju teti.praiti pries 7 metus esu teista.

1. A-n-d-r-i-u-s 2019-10-20 21:29
Daug priklausys nuo to, ar pavyks įrodyti būtinosios ginties situaciją. Jeigu buvo būtinoji gintis, tai asmuo neatsako už padarytus sužalojimus. Jeigu bus pripažinta, kad buvo peržengtos būtinosios ginties ribos, tai asmuo atsakys pagal Baudžiamąjį kodeksą priklausomai nuo padarytų sužalojimų sunkumo.
Šiuo atveju Jums būtina kvalifikuota advokato (advokato padėjėjo) teisinė pagalba.
Kaune (Kauno apskrityje) galite parašyti man adresu [email protected]

2. Andriui Kšanauskui 2019-10-20 21:58
Andriau Kšanauskai, kaip tu nori tapti advokatu, nuo 2010 metų iki pat šiol būdamas tik padėjėju, jeigu pažeisdamas Advokatūros įstatymą čia viešai ir tiesiogiai reklamuojiesi. Ar Povilas tavęs nepaprotino, jog už tokias tiesiogines reklamas gali realiai būti svarstomas advokatų Tarybos posėdyje ir sulaukti potencialių sankcijų?

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.