Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Ar yra galimybė išvengti re...


    


Nukentėjusysis 2019-11-07 23:58
Sveiki, ieškojau informacijos, bet niekaip nerandu. Buvau patekęs į muštynes kuomet mane užpuolė. Man buvo sulaužytas kaktikaulis, o jam sutvarkyti atlikta, didele operacija atpjautas skalpas nuo ausies iki ausies ir liko randas kuris jau nebepranyks ( patvirtinta plastikos chirurgo ir teismo medicinos eksperto). Prokuroras iš pradžių inkriminavo BK 135 2d 8p dabar perkvalifikuoja į 138. Klausimas ar itariamieji teisme turi galimybių gauti ne su laisves atemimu susijusią bausme. Abu neteisti. Iš tikro truputėli net gaila, nes patyriau didelių nuostolių ir finansine prasme, jei teismas juos pasodins tai betkokias kompesacijas ir nuostolius galiu pamiršti. Geriau bučiau linkęs jog jie dirbtu ir atlygintų žala...

1. Alda 2019-11-08 13:20
Jeigu pirmąkart teisiami,gali gauti lygtinai.Bet ir juos pasodinus,yra areštuojamas jų turtas (žemė,mašinos,butai),be to,bet kokioms lėšoms kada nors įkritus į sąskaitą,jos bus nuskaičiuojamos.O atlikę bausmę,ji tikrai nebus ilga,jie kažkur gal dirbs..

2. A-n-d-r-i-u-s 2019-11-09 11:06
Priklauso nuo bylos faktų. Jeigu kaltins pagal BK 138 str., teismas gali skirti laisvės atėmimą su atidėjimu arba netgi atleisti nuo atsakomybės jeigu susitaikys su nukentėjusiuoju.

3. Soulsdestiny 2019-11-18 13:31
Kreipkites i NARA ir jums atlygins zala

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.