Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Itariamojo advokato šmeižtas


    


me 2019-11-27 14:03
Situacija tokia, kad vykstant ikiteisminiam tyrimui įtariamuju advokatas emesi labai keistos taktikos, itariamiesiems inkriminuojamas 135 2d 8p. Tačiau situacija neeilinė, nes kuomet po įvikio patekau į ligoninę nebuvo nustatyta pilna deagnozė. Iš liudininkų sužinau kuomet jie domisi už ką mane "pasodino" ir kaip aš sededamas galiu naudotis internetu, paklausus iš kur tokia informacija sužinau jog tai sakė itariamjujų advokatas. Ne gana to vykstant posėdžiui pacientų žalos nustatymo komisijoje išgirstu kaip ligoninės atstovai mane įvardija kaip įtariamajį turi daug informacijos apie vykstanti ikiteisiminį tyrimą ir tai mažų mažiausiai stebina, ned galu gale iįgirdau tokia fraze " nukentėjusiujų advokatas prašo pabrėžti ir pasako smugių kiekį kuri nėra įrodytas , o tik kitos šalies pazicija" Visas šitas dalykas yra ne tik nemalonus, bet ir turintis įtakos komisijos sprendimams. Ar tai neprasilenkia su Advokato garbės kodeksu ir kur kreiptis dėl šmeižto į prokurorą ar ikiteisminio tyrimo pareigūną ?

1. Alda 2019-11-27 16:09
Na kiek sugebėjote nušviesti,tai advokatas eina už jus,o medikų tyrimui jis privalo teikti būtinąją informaciją,jis kovoja už tave dėl sužalojimų laipsnio,o tau jau paranoja,kad priešą įsitaisei.Įdomu,ką jis duotuoju atveju šmeižia.Nepamiršk,kad advokato pareiga viską aiškintis.Solidarizuokis su juo,o ne ieškok priešų.

2. me 2019-11-27 22:26
Alda, ne taip supratote. Tai ne mano advokatas, tai baudžiamojoje byloje itariamūjų ( mane sumušusių) asmenų advokatas. Kiek pavyko išsiaiškinti, tai įtariamieji mane kaltina savivaldžiavimų, nes po konflikto buvau susisiekęs su itariamaisiais ir prašiau jog atlygintų žalą. Po įvikio, kadangi telefonas buvo sudaužytas susisiekiau iš pažystamo telefono, dabar jį kvietė į apklausą ( tiesa sakant nesuprantu kodėl, nes aš neginčyjau fakto jog buvau susisiekęs iš to asmens telefono). Tačiau, apklausa vyko 2 valandas kitame mieste, joje dalyvavo advokatas ir sudarė tokį tokia nuomonė žmonėms jog aš esu kaltinamas. Nors jokie įtarimai man nepateikti, nesu net informuotas apie tai. Tik žmonės man skambina ir nustebę domisi kaip aš ikalinimo įstaigoje galiu naudotis telefonu...

3. Alda 2019-11-28 12:39
O tai leiskit paklausti,ką jūsų advokatas tada veikia?Jei jo neturit,prašykit kad skirtų,tai nemokama.Na susisiekti su įtariamaisiais jums nebuvo uždrausta jokiu aktu,o skambinti iš kt. asmens telefono taip pat galima.O jei kas pas tave ko klausia,,tai čia taip pat teisėti veiksmai,o ne šmeižtas,kaip kad tu manai.Galbūt kita pusė siekia kaltę suversti tau,pvz dėl poveikio liudytojui ar pan.,bet tarimasis su įtariamaisiais nėra joks poveikis,čia teisėti veiksmai,-juk tam ir daromi susitarimai nukentėjusiam ir kaltininkui susitaikius..

4. Alda 2019-11-28 13:09
Dar papildau.Jeigu policija kviečia į apklausą asmenį,iš kurio tel.jūs susisiekėte po įvykio,tai policija tiria viską išsamiai ir privalo šį asmenį įtraukti į procesą liudytoju.Kas jums čia negerai?Gerbiamasis,neturėdamas teisinių žinių,nesiimkit kažkam ieškot nebūtų kalčių,bet šįsįk gelbėkite savo kailį,nes prieš jus jau prasidėjęs procesas.O procese labai greit nukentėjusysis tampa įtariamuoju,jei tik nemoka sklandžiai ir nuosekliai dėstyti savo minčių.Nebraidykit po pievas,ieškodami kitos pusės advokatui kalčių,bet kreipkit energiją į savo gynybą dėl įvykusių muštynių,kuriose greit matau tapsit įtariamuoju..

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.