Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Dėl draudimo vairuoti


    


Donatas 2019-12-09 11:11
Laba diena,
Man uz atsisakyma tikrintis blaivuma atimta teise vairuoti 15 menesiu(su apeliacija) pagal bk 68, baudziamoji byla nutraukta pagal laidavima. Ar yra kokia galimybe vairuoti transporto priemones, kuriose būtų įdiegti antialkoholiniai variklio užraktai? Ar Pvz pakeisti bk 68 draudima vairuoti transporto priemone i draudima vairuoti transporto priemone be alkobloko.
Aciu

1. BK 2019-12-09 13:38
=Tas pats tavo minimas straipsnis nurodo: 3. Teismas, uždrausdamas asmeniui naudotis specialiomis teisėmis, konkrečiai nurodo, kokia teise ar teisėmis naudotis uždrausta, ir šio draudimo terminą.

Tai reikia ziureti sprendima kas konkreciai yra uzdrausta. Bet draudimas vairuoti transporto priemone ir reiskia draudima vairuoti transporto priemone, o isimciu tam nera jokiu.


2. Geras 2019-12-09 15:13
Man labai įdomu, kaip išgėręs žmogus sugalvoja sėst prie vairo? Kaip? Kokios mintys tada žmogų aplanko, kai jis, girtas būdamas, sėdasi važiuot? Ką jis tuo metu galvoja? Grynai smalsu. Atsakykit, Donatai, įdomu būtų suprast.

3. Donatas 2019-12-09 17:14
To 1 BK. uztrausta vairuoti transporto priemones, bet nuo 2020-01-01 isigalioja alkobloko istatymas, reiskia pagal BK-68 gali skirti toki draudima naudotis specialia teise vairuoti transporto priemone be alkobloko, ko iki tol negalejo, nes nebuvo iteisintas alkobloko naudojimas. Tai ir klausimas ar gali pakeisti bausme i kita?

To Geras, Visko gyvenime ir nesuprasit ir nesistenkit suprast. Kartais atsitinka ivykiai ir ivairus dalykai, kuriu nepaaiskinsi. O jei taip smalsu pasidarykit eksperimenta(geriau viena karta pabandyti, nei isgirsti) juokauju. Klaidas darome visi ir teisiamas gali buti kiekvienas, tik skirtumas vieni pasimoko kiti ne.
Technologiju amziuje toks atkoblokas kaip ir ABS, SRS, automatines stabdimo sistemos ar kitos saugos sistemos turetu buti privalomos automobiliuose. Suklysta buvo, bet manau, kad turi buti duota galimybe ir pasitaisyti.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.