Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Draudimo regresas


    


Slafka 2020-05-16 12:12
Sveiki, deja prireikė ir man Jūsų pagalbos su negeru dalyku. Esme tame, jog mano tėvukas padarė  smulkią avariją (girtas ir pabėgo) 2018-03-16. Aišku pagavo, davė į kaulus, teismai... Atėmė teises, baudą uždėjo, na kaip ir pagal pilna baudų sistemą, jokiu priekaištų policijai ir teismams...

O dabar draudimas atsiunčia neuždarytą neregistruotą laišką 2020-05-15, jog reikalauja regreso dėl to įvykio. Na logiška, tik kad eismo įvykis įvyko su toyota valstybinis numeris pvz (NUM 123), o draudimo sąmata toyota valstybinis numeris pvz (KAS 739) sąmata sudaryta 2019-09-16 suma 507 euriukai, įdomu, jog kaltininkas (tėvas) ant mašinos liko tik mažas nubrozdinimą ant priekinio sparno, kurį net neverta taisyti, o va nukentėjęs turi sugadinta žibintą, sparną, posparnį, ratą, buferį, durys priekines, durys galines, veidrodį????

Kyla daug klausimų:

1.atidarytas vokas be įteikimo parašo, galioja? čia normalu? davė 14 dienų apmokėti, nuo kada skaičiuoja diena, kada nusiuntė iš ofiso laišką, o gal tėvas aplamai jo negavo? kas tuomet?

2. senaties terminas? 2018-03-16 avarija 2019-09-16 sąmata 2020-05-15 regresas?

3. sąmata kito valstybinio nr. automobilio negu avarija, neturėtu patvirtinti dokumentuose, jog tai tas pat automobilis? 

4. 14 dienų terminas apmokėti 100%.

Dėkoju.

1. Alda 2020-05-16 13:46
Manau, kad nereaguokit, nes reikalavimas išsiųstas netinkamam adresatui ir dėl netikslių įvykio aplinkybių. Čia draudimas– ne antstolis, kad duotų terminą apmokėti. Čia apsimetėliai reketuotojai.

2. barrister.lt 2020-05-18 07:33
Laba diena,
Kadangi Jums kyla klausimai, kurie gali būti pagrįsti - kreipkitės tiesiogiai į draudimo bendrovę ir paprašykite paaiškinimų.
Pilnai gali būti, kad įsivėlė kokia klaida, ir žala bus mažesnė.
Tikrai nepatariu nieko nedaryti, kadangi draudimo bendrovei kreipiantis į teismą išlaidos bus didesnės, o prievolės ilgai ir nuobodžiai susirašinėti draudimo bendrovė neturi.

3. :: 2020-05-18 13:01
Nemokėkit nieko nepatikrinęs visos informacijos. Čia turbūt klaida, kaip barrister.lt ir rašo. Bus supainioję ką nors draudikai ir laiškas visai gal ne Jums skirtas.

4. Slafka 2020-06-10 18:18
info papildymas. (06,10) prieš kreipdamas į draudimo kompanija norėjau turėti info iš policijos, per epolicija ir info policija pakėliau archiva (šaunuoliai, greitai dirba)  susipažinau su tam tikrais dalykais. suformavus visus klausymus kaip ir buvo siūlyta iš draudimo kompanijos nusiunčiau elaiška tam žmogui kuris kuruoja regresu, ir gavau, nieko. Gerai galvoju, nebeda, laiko dar yra bet jau ne per daugiausia, palaukiau dar 48 val, maža gi žmogus užsiėmęs ir renka man atsakymus, kaip ne kaip 8 punktai nesutapimo ir pretenzijų surašiau. Praeina laikas irrrrr,,,, nieko, negerai nusiunčiau pakartotine žinute jam plius oficialiai per [email protected]  iš info@ gavau automatini atsakymą kad žinute gauta artimiausiu metu susisieksime. Ir ką gi vėl nieko.
Laiške iš draudimo kompanijos kur gavau buvo parašyta jog jeigu nesumokėsite pinigu per 14 dienu (iki05,28) bus kreiptasi į antstolius, kadangi to nenoriu nusiunčiau trečia karta laišką su prierašu jog kol nebus atsakymu į mano klausymą pinigu nepervesiu ir matau iš Jūsų puses sukčiavimo elementu, (kažka tokio)

Kaip galite suprasti jokio atsakymo negaunu. Nežinia kas toliau bus, bet nuojauta negera turiu. 

5. Alda 2020-06-11 11:05
Nekreipkite dėmesio,sakau.Visų pirma-neregistruotas laiškas..Gal skaitėte,kad čia visokios "Turtuvos"išieško tariamas skolas tokiais būdais.Dabar ši firma teisiama..

6. slafka 2021-04-16 17:53
informacijos papildymas.

Sveiki, na tai istorija dar neturi pabaigos, 2021.04.12 tėvas gavo registruotą laišką (atsiėmė 2021,04,16) iš Musu visu mylimo teismo rymų, kuriame buvo pranešimas jog 2021,04,07 vykusiame teisme buvo nagrinėtas draudimo įmones skundas ir teismas nutarė pilnai patenkinti draudėjo reikalavimus, ir 2021,04,07 įteikė teismo įsakymu išieškoti 1000euriuku pinigėliu + 8 euro uz bylinėjimosi išlaidu ir papildomai 5%  metiniu palūkanų nuo teismo iki įvykdymo, o kaip sukasi aferistai. maža to jog teismas vyko vienpusiškai ti dar negerbiama teisėja Diana B. paraše jog "Priimdamas teismo įsakymą teismas netikrino kreditoriaus pareikšto reikalavimo pagrįstumo"

 tai reikalinga vėl pagalba, su patarimu, su geru advokato kontaktais kas apsiims šita jovalą tvarkyti, nes aš taip palikti nenoriu, draudimo kompanija nei atsiuntė registruota laišką nei atsake į užduotus klausymus nei kvietimas į teismą buvo, jokios galimybes gintys o čia bac ir jau 2x skolingas be galimybes apsiginti teisme, kietai.

7. Alda 2021-04-16 19:45
Teismo įsakymas-tai dar ne įvykęs teismo posėdis,kaip jūs galvojate.Teismo įsakymas turėtų iš jūsų prašyti per 20 dienų nuo laiško tėvui įteikimo dienos arba:1)sumokėti įsakyme reikalaujamą sumą, arba: 2) pareikšti prieštaravimą,kad nesutinkate sumokėti,nes reikalavimas neteisėtas,t.y.visiškai duomenys neatitinka įvykusios avarijos aplinkybių ir reikalavimas yra nukreiptas ne tam asmeniui.Be to,senaties terminas dėl draudiminių reikalavimų jau yra pasibaigęs.Visą šitą 2)-ro varianto dalį surašykite tėvo vardu ir adresuokite teismui,raštą pavadinę : Prieštaravimai dėl pareikšto draudimo įmonės reikalavimo. Viršuje būtinai-civilinės bylos Nr. toks ir toks.Tėvas pasirašo,nuskenuojat pasirašytą raštą ir el.paštu išsiunčiat teismui,nepraleidę 20 dienų šį Prieštaravimą.Kol kas iš jūsų pusės viskas,ką jums reikia padaryti.Nesugebėsite-jūsų problema.Ar supratote?

8. VP legal.lt 6. slafka 2021-04-17 10:55
Draudimas kreipėsi į teismą su pareiškimu dėl teismo įsakymo išdavimo.
Kaip teisingai teismas ir paminėjo, tai teismas netikrina faktų pagrįstumo, tačiau ir skolininkui pakanka parašyti tik vieną sakinį, kad su pareiškimu nesutinkate.
Vėliau, draudimo bendrovei pateikus ieškinį, jau teks parengti normalų atsiliepimą, todėl sekančiam etapui rekomenduočiau susirasti advokatą.

Jei reikės pagalbos - kreipkitės.

9.  2024-01-31 22:43
Labas vakaras,
2023-01 pradžioje buvo padarytas auto įvykis, kurio tyrimas baigėsi šalių susitaikymu,
. Žinoma to pasėkoje iš draudimo sulaukta regreso tvarka reikalaujama 50 procentų sumoketos sumos. Bet tyrimas jau senokai baigtas, draudimo reikalautas regresas sėkmingai mokamas ir čia štai vėl staigmenele jei tai taip galima pavadinti, iš draudimo gaunamas raštas, kad jie vėl reikalauja regreso papildomai, negana to suma dar didesnė nei pirmą kartą. Ar gali draudimas dėl to paties įvykio reikalauti kelių regresų?

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.