Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Daugebutyje po remonto užl...


    


Taigeris 2020-06-08 13:19
Laba diena. Sakykit kaip elgltis ir ar verta kažkaip elgtis tokioi situacijoj. Apie teisinius dalykus išmanau labai mažai, todėl kreipiuosi patarimo pas Jus čia.
Gyvenu keturaukščiame name viršutiniame aukšte, vakar po smarkaus lietaus užliejo kambarius per kelias vietas ir pasirdod nemania viena. Namo stogo kažkokie darbai komunalinis aiškina jok buvo padaryti neseniai. Bet darbininkai girdisi jok šneka kad kiek medžiagų dare taip ir sutvarkė. Sakykit kaip elktis tokioi situacijoų nes mano visos lubos, sienos , tapetai tai jau sugadinti o išremontuotas buvo neperseniai.?
Kas turėtų atsakyti už tokius chaosus. Ar čia tik draudimai gali padėt tokiose situacijose. Kominalines paslaugas tai juk mokame kas mėnesÄÆ, tai ir prižiÅ«rėt manau priklauso kaip turi būt.
Dėkingas būsiu jeigu kas išsaiškins kas tokioi sitacijoi kaltas ir kaip elgtis su esamo buto katastrofa.

1. Alda 2020-06-08 13:33
Iš karto rašote prašymą administruojančiam butų ūkiui dėl stogo remonto darbų atlikimo skubos tvarka.Būtų gerai,jei kelių kaimynų vardu parašysite.Prašymo priede pridėkite nuotraukas.
Dėl žalos-skubiai kvieskite draudimo bendrovę,nevėluokite.Aplygins pilnai.

2. Taigeris 2020-06-08 13:46
Bet kad butas buvo nespetas apdrausti jokiam draudime ir kaip elktis tokioje situacijose? Ar komunalinis dėl to gali būt atsakingas

3. Alda 2020-06-08 13:57
Taip,rašykite Pretenziją būsto adminožistratoriui dėl žalos atlyginimo,kartu su tuo prašymu,t.y. teikite du prašymus.Privalo atlyginti .

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.