Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Numuštas žmogus ne persčiuj...


    


Robertas1 2020-06-18 11:53
Važiuojant tamsiuoju paros metu, neapšviestoje gatvėje, ne ant perėjos numuštas žmogus. Gavau įtarimą iš tyrėjos. Tamsu, neapšviesta, ne perėjoje ir žmogus be atšvaitų.
Toje vietoje yra ženklas: 128 - Pėstieji. Kelio ruožas, kurio važiuojamąja dalimi (kelkraščiu) skersai arba išilgai kelio vaikšto pėstieji
Ar šis ženklas duoda pėsčiajam pirmenybę? Su kuo nekalbėjau visi aplinkui sakė, kad nekaltas bus vairuotojas. Dabar tyrėja duoda įtarimą ir aiškina, kad šis ženklas viską lemia, kad vairuotojas kaltas.

1. Alda 2020-06-18 15:24
Gerbiamasis,KET sako,kad vairuotojas kelyje turi būti apdairus ir dėmesingas.Pamatęs kliūtį-imtis priemonių-arba apvažiuoti,arba pasukti į kelkraštįl.Tikrai esate kaltas.Kokiu greičiu lėkėt,kad galima užlėkt ant žmogaus...Bonkos draugams-jūs nekaltas,teisininkams-kaltas.
Geriau eikvokit energiją kaltę pripažinti,atlyginti žalą,-tai tada dar nuo baudž.atsakomybės atleisti galimybė būtų...Db gi jei kaip ožys užsispyręs neigsit savo kaltę-srėbsit maximaliausias pasekmes.Pasirinkit,galėsit po to parašyt ar aš ne teisi...

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.