Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Lygtinis paleidimas


    


Klausimas 2020-06-30 20:49
Laba diena. Nuo š. m. liepos 1 d. įsigalioja bausmių vykdymo kodekso pakeitimai, su kuriais nuteistiesiems turėtų būti lengviau išeiti lygtinai. Norėjau paklausti, ar kas žinote, ar lygtiniam paleidimui turi įtakos tai, kad nuteistasis nėra sumokėjęs baudų už administracinius nusižengimus? Ar gali būti, kad dėl šios priežasties nuteistasis nėra statomas paleidimo komisijai? Ačiū visiems pasisakiusiems.

1. Alda 2020-07-01 17:16
O tai jūs bent prašymą esat pateikę tai komisijai dėl jūsų lygtinio paleidimo?Pirmiausia-prašymas,o tik atsakyme į šį prašymą sužinosit kodėl jūsų nestato.

2. Alda 2020-07-01 17:20
O dėl nesumokėtų baudų,jei matot,kad nepavešit susimokėt,visada būna galimybė teikti prašymą dėl baudos išdėstymo dalimis.To matyt nepadarėte,o baudai būna duotas terminas.Nesumokėta bauda-ne jūsų naudai.

3. Klausimas 1. Alda 2020-07-01 20:21
Alda, aciu, kad atsiliepete. Matote, si situacija kamuoja dekui Dievui ne mane, o mano artima drauga. Jo teigimu, jam prasant ikalinimo istaigoje ji statyti komisijai - jam atsakoma,jog jis negali buti net statomas komisijai del tu administraciniu baudu. Pazadejau pabandyti issiaiskinti ar taip tikrai gali buti. Mano nuomone is kur jie gali zinoti apie egzistuojancias baudas, jei net nestate komisijai asmens, turetu juk buti oficialus atsakymas, o cia aukletojas pasako, kad nestatys nes turi nesumoketu admn.baudu.
O del isdestymo ir dydzio-atsakyti negaliu, nes nezinau nei sumu nei ar jos antstoliuose jau.

4. Alda 2020-07-01 20:42
Oi,neklyskit,kalėjimo administracijai tikrai yra pateikiama informacija apie nesumokėtas baudas.Taip,kad nesivarginkit to aiškintis,bet stengtis kuo greičiau jas padengti,nes procentai negailestingai didėja ir jūsų vaikinukui užtveriamas kelias lygtinumui.Skubėkite.Kalėjimo administracijos lai jis paprašo duomenų kur db jo baudos vykdymas nukeliavęs ir skubėt padengt.

5. Klausimas 4. Alda 2020-07-01 20:59
Alda, o tai vadinasi tiesa, kad kol nera sumoketos administracines baudos - lygtinis paleidimas neimanomas?
Gaila, bet suprantate, is ko jis sumokes tas baudas, jei atlieka bausme, gal jau ir procentu prisikaupe,to man nezinoti.
Na sitoje situacijoje tikriausiai nepavyks pagelbeti.

6. Alda 2020-07-01 22:59
Tai gal jis kalėjime gali dirbti.Tegu prašo įdarbint,tada apmokėtų.O šiaip apie lygtinį tada nesvajoti.Tai negi iš artimųjų nėra kam padengti blogiausiu atveju,ar jis pats aplamai žino kiek jis skolingas.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.