Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Ar buna baudziamuju bylu be...


    


Baudziakas 2020-07-20 18:01
Sveiki,

man yra pareikstas itarimas ir vyksta ikiteisminis tyrimas pagal BK 300str (teoriskai apysunkis nusikaltimas, nors aplinkybes yra viska lengvinancios). Skirta kardomoji priemone: pasizadejimas neisvykti ir periodinis registravimasis (o pagrindas: veikos sunkumas, gresiancios bausmes dydis ir prokurores zodinis nurodymas).
Mano klausimas toks: ar butu galeje man neskirti JOKIOS kardomosios priemones, ar cia yra privaloma proceduros dalis? Nes man toks vaizdas, kad jeigu jau skyre, tai reiskia prokurore neigiamai nusiteikusi mano atzvilgiu ir nieko gero is jos nelauk.

Aciu uz atsakymus.

1. Alda 2020-07-20 19:31
Na man neteko ikiteisminio matyt be kardomųjų...

2. Edgaras 2020-07-21 08:40
Teoriškai galėjo neskirti jokios kardomosios, tačiau dažniausiai bent rašytinį pasižadėjimą neišvykti tai skiria, bet tai nereiškia jokio negatyvaus nusiteikimo Jūsų atžvilgiu

3. Baudziakas 2020-07-21 22:18
Na ka, aciu uz atsakymus. Kaip galvojate, jeigu as paprasiau atleisti nuo atsakomybes pagal laidavima, ir mano tas nusikaltimas nesunkus, ar verta prasyti tyrejo kad isleistu savaitei? Mano gyv. vieta uzsienis, o ir niekur nepabegsiu. Man jau bloga darosi.

4. Edgaras 2020-07-22 08:57
Na, jeigu jūsų gyvenamoji vieta yra užsienyje ir Jūs norite prašyti išvažiuoti į užsienį savaitei.. nežinau nežinau, nesu tikras, kad leis. BET prašyti vis tiek galite, blogiau nuo to nebus.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.