Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Lygtinumas


    


Mantas123 2020-08-21 16:21
Sveiki. Taigi turiu įsipareigojimą būti namuose nuo 23h iki 6h. Kažkurią dieną ryte atsikėlęs radau praleistus 2 skambučius apie puse 4 ryto. Bandžiau perskambinti į tą numerį , bet niekas nekėlė. Po savaitės laiko gavau skambuti iš probacijos, kad jie gavo pranešima iš policojos , jog tą kartą nerado manęs namuose. Nors faktiškai jie net nebuvo atėją į namus tiesiog skambino telefonu, kuriu skambučių aš negirdėjau ir pažymėjo kaip nerado manęs. Mano įsipareigojimas yra būti namuose, bet nebudėti prie telefono naktimis. Taigi norėčiau paklausti ar jau galiu tikėtis probacijoje, kaip nusižengimo ar įsipareigojių nevygdimo?

1. Alda 2020-08-21 20:43
Motyvuotai paaiškinkit,kad tuo laiku miegojote ir negirdėjote skambučio.Žinot,valandinis įpareigojimas yra lb svarbu sekti.
Teigti,kad nerado,tvirtinti negalima.Bet manau,kad jūs čia gal ką pražiūrėjot,kad jie buvo apsilankę,nes du policininkai paprastai eina tikrint ir paprastai netvirtina to,ko nėra.Na,bandykit įrodyt,kad buvot,liudininkas (kuris nors iš namiškių) lai patvirtina,kad tąkart buvot.Rašykit motyvuotą prašymą dėl nustatytų aplinkybių patikslinimo su liudytojo patvirtinimais,kitaip bus nekaip.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.