Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Ar dar galiu kreiptis į pol...


    


artikrai 2020-10-16 14:33
Sveiki,
turiu tokią situaciją: vakar ryte porai valandų palikęs automobilį daugiabučio aikšteleje radau jį su ryškiu įbrežimu ir pilkos spalvos likučiais ant įbrėžimo. Kai mašiną palikau šalia jos stovėjo kaimyno pilkos spalvos automobilis. Kai atėjau pasiimti automobilį kaimyno nė kvapo, o ir lapelio su "atsiprašau ar telefono numeriu" jokio. Kadangi visgi kaimynas nepuoliau iškart kviesti policijos, galvoju kaimynai gal ir gražiuoju susitarsim (p.s. prieš mėnesį pats tokią bėdą kitam padariau, pats susiradau savininką ir draugiškai viską išsprendėme, todėl ir šiuo atveju tikėjausi panašios įvykių eigos). Grįžęs vakare randu kaimyno automobilį toje pačioje vietoje (automobilio visi kampai nubraižyti, tai matomai ir pats kaimynas galbūt to jau nebesureikšmina,o ir tas kampas kuris galima kliuvo matosi patrintas taip, kad galimas įbrėžimas kiek įmanoma išsilygintų, bet mano automobilis tai apynaujis), ir prie lango palieku savo telefono numerį su prašymu susisiekti. Kitos dienos ryte sulaukiu pikto skambučio, esą kas čia per nesąmones, jis 30 metų vairuoja ir taip tikrai jam nebuna. Visa esmė, kad savo kaltę neigia ir net gali surasti liudininkų (kaimyną - galbūt savo draugą, kurie paliudys, kad jau tikrai jis neužkliuvo. Ar tokiu atveju kai praėjo beveik dvi dienos dar galiu kreiptis į policija dėl įvykio, kai neturiu užfiksuotos nei vaizdinės medžiagos, o ir kaimynas viską neigia? Ir ar realu kažkokį žalos atlyginimą gauti, kai kita pusė viską neigia?

1. Alda 2020-10-16 14:45
realu,policija vaizdo medziagą išsireikalaus,nepergyvenkit.praneškit ir draudimui,nes ten atrodo 3 dienos.skubekit i policija formint ivyki.

2. artikrai 2020-10-16 14:54
esmė, kad vaizdo medžiaga neegzistuoja. Tai realiai įrodymas tik toks, kad dviejų valandų bėgyje kiek mačiau tik jo mašina šalia stovejo. Kitaip tariant, tik mano žodis prieš jo žodį. Ir pilkos spalvos dažai ant mano balto automobilio.

3. Alda 2020-10-16 15:02
Pilnai užtenka tokių įrodymų,tik įtikinamai šnekėkit.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.