Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Turto prievartavimas, netei...


    


prfct 2020-10-27 14:50
Sveiki. Yra tokia situacija, neteisėtai atėmus žmogaus laisvę ir prievartaujant turtą žmogus buvo priverstas paimti vartojimo kreditus savo vardu. Buvo parašytas pareiškimas, pradėtas ikiteisminis tyrimas. Po kurio laiko ikiteisminis tyrimas buvo užbaigtas, keliems žmonės yra pareikšti įtarimai. Kuriuo momentu kredito bendrovė turi anuliuoti kreditą ir nereikalauti įmokų iš žmogaus, kurio vardu buvo paimti kreditai? Pasibaigus tyrimui ar tik isitesėjus teismo nuosprendžiui? Ar tas žmogus gali reikalauti laikinai sustabdyti kredito grąžinimą, kol vyks bylos nagrinėjimai teisme?

1. Alda 2020-10-27 15:09
Gali. Čia pasinaudokite Prokuratūros įstatymo 19 str. 4 d. 2 punktu – teikite prašymą ikiteisminį tyrimą kuruojančiam prokurorui priimti nutarimą sustabdyti jūsų teises pažeidžiantį įmokų skaičiavimą dėl jūsų vardu neteisėtai paimto kredito bylos nagrinėjimo laikotarpiu.

2. prfct 1. Alda 2020-10-28 09:06
Ikiteisminis tyrimas yra baigtas, ir terminai, kada galėjau teikti papildymus praėjo. Ar galiu teikti toki pati prašymą teismui pasinaudodamas tuo pačiu straipsniu?

3. Alda 2020-10-28 10:35
Teisme jau formuluojama kitaip. Paklausus teisėjui, ar turite prašymų – teikiate prašymą pavesti prokurorui sustabdyti nukentėjusiojo teises pažeidžiantį įmokų skaičiavimą dėl jūsų vardu neteisėtai paimto kredito bylos nagrinėjimo laikotarpiu.

4. prfct 2021-02-03 13:33
O prašymas turi būti laisvos formos, ar yra patvirtintas šablonas? e.teismas portale kažkokio panašaus šablono nerandu.

5. Alda 2021-02-03 19:07
Trafareto tokio nėra,čia originalus atvejis.Viršuje-ikiteisminio tyrimo numeris,žemiau -kam skirta-ikiteisminį tyrimą kuruojančiam prokurorui,dar žemiau- tokio ir tokio proceso dalyvio Prašymas,dar žemiau-dėl neteisėtų veiksmų sustabdymo prokuroro nutarimu ,dar žemiau -data,toliau dėstote prašymo turinį
Vadovaujantis LR Prokuratūros įstatymo 19 str.4d.2p.,prokurorą prašau priimti nutarimą sustabdyti kreditinių įmokų skaičiavimą iš pareiškėjo,kadangi jo vardu neteisėtai paimto kredito vykdymas (neteisėti veiksmai)negali būti tęsiami,nes ypač pažeidžia nukentėjusio asmens (pareiškėjo) teisėtus interesus.Pasirašote ir siunčiate.

6. Alda 2021-02-03 19:18
Oi,teikiama ne prokurorui,o teismui,viršuje-baudžiamosios bylos numeris.toliau-dėl neteisėtų kaltinamojo veiksmų sustabdymo,žemiau-teismą prašau priimti nutartį sustabdyti kreditinių įmokų.....toliau kaip aname tęskite...

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.