Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Ar gali taip buti?


    


Nesvarbu 2020-11-06 19:24
Sveiki. Pries pora men buvo avarija, buvome pripazinti nukenteje, kaltininkai kreipesi i teisma su skundu, dabar vyksta skundo isnagrinejimas. Mes esame uzsienyje ir zodziu nezinom kaip ten kas vyksta. Turejau ir liudininka kartu, pasake ji irgi apklaus. Paskambino jam pasake kas atvyktu tada ir tada, atvyko prisiregistravo ir poto atejo pasake jog nebeapklaus, nes posedis baigiasi. Kaip cia suprast gal kam nors taip buvo? Kazkaip nebesitikiu jog viskas bus mano naudai.

1. Nesvarbu 2020-11-06 19:25
Sveiki. Pries pora men buvo avarija, buvome pripazinti nukenteje, kaltininkai kreipesi i teisma su skundu, dabar vyksta skundo isnagrinejimas. Mes esame uzsienyje ir zodziu nezinom kaip ten kas vyksta. Turejau ir liudininka kartu, pasake ji irgi apklaus. Paskambino jam pasake kas atvyktu tada ir tada, atvyko prisiregistravo ir poto atejo pasake jog nebeapklaus, nes posedis baigiasi ir jo nebeapklaus, . Kaip cia suprast gal kam nors taip buvo? Kazkaip nebesitikiu jog viskas bus mano naudai,nes cia kazkokios nesamones vyksta.

2. Alda 2020-11-06 19:48
Visgi norime aiškumo.Ar patys suprantate,ką klausiate?Jei baudžiamoji byla vyksta,jūs privalote dalyvauti posėdyje,arba jūsų advokatas.Labai abejoju ar čia vyks jūsų naudai,jeigu šitaip.

3.  2020-11-06 19:52
Bet as tai negaliu jame dalyvauti, nes as gyvenu uzsienyje, man vaikai darbas viskas. Dabar mesiu ir leksiu tampytis su jais? Jie tuom ir naudojasi, nes zinojo jog mes uzsienyje.As ta prasme sakau apie tai jog mano liudininko jie neapklause, nors patys ji issikviete,. Tai kam kviestis, dar vaziavo o poto pasake kad posedis baigesi ir jo niekas neapklaus.

5.  2020-11-06 20:21
Jūs privalote teikti prašymą,kad bylą nagrinėtų jum nedalyvaujant,kitaip gali atmesti ieškinį.Liudytojas turėjo prisistatyti posėdžio pradžioje,gal tik gale prisistatė.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.