Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Pavedė advokatas


    


Zilvinasjak 2020-11-21 12:20
Laba diena. Atsitiko tokia problema. Buvau nuteistas 4 metų laisvės atėmimo bausme už tai jog, metalo ieškikliu prikasiau karo laikų šovinių. Apeliacinis teismas paliko ta patį nuosprendį, nutariau skųsti kasacine tvarka, kadangi už tokius "nusikaltimus" teismų praktikoje esu pirmas taip stipriai nubaustas. Sumokėjau advokatui 800e už surašymą skundo padavimą į teismą, praėjo trys mėnesiai pasukau advokatui pasakė, kad atmetė, ir niekaip negaunu nutarimo advokatas naglai sako, kad jo neturi. Vienintelė išvada, kad buvau apgautas. To pasekmės kaip suprantu apskundimo terminas jau pasibaigęs, turėjau viltį prašyt 75 str. Pritaikyti ir po pusmečio išeiti, bet dabar kadangi buvau pavestas teismo procesas nevyksta tai ir 85 str. Netaikys... ar įmanoma kažkaip pratęst apskundimo termina, nes ne dėl mano kaltės viskaas taip gavoai?

1. Alda 2020-11-21 16:47
Sveiki,gerb.Zilvinaijak,
Jeigu dėl objektyvių,nuo jūsų nepriklausančių aplinkybių,t.y.dėl advokato netinkamo bendradarbiavimo su kientu,buvo praleistas skundo padavimo terminas,jūs turite teisę prašyti pratęsti kasacinio skundo pateikimo terminą.
Aš nežinau kaip ten įkalinimo įstaigose jums teikiama nemokama teisinė pagalba,pas administraciją prašykite jos,jum surašys.Sėkmės.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.