Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Ekspertize


    


Vaiva 2020-12-07 18:18
Sveiki .situacija tokia. Esu uzsienyje. Mano auto po eismo ivykio paliko stovėti pas mano tecio kieme tokia kokia ir buvo po eismo ivykio. Bet ja stovinčia abgadino zmogus kuris visa kalte neige. Tiesiog praejo su stanga per sona norejo atidaryt kapota sulankste sparna kapota ir kai kurias viduj detales. Auto ekspertize dar neatlikta tai masinai turi bet kada atvaziuot daryt.gal kas esat susidure ?ar man tvarkyt tai ka jis sugadino ar palikti taip viska ir sakyt jog kazkas abgadino? Ar man pačiai blogiau nuo to nebus jei atvaziave ras visai kitaip atrodancia masina nei kad yra fotkese?

1. Alda 2020-12-07 20:19
Jeigu esate nukentėjusioji,nieko nedarykite,tegu fiksuoja kiek yra apgadinimų.

2. Alda 2020-12-07 21:16
Žinoma,dėl naujo apgadinimo reikėjo kviest policiją,nurodant asmenį ir fiksuojant žalą dėl jo veiksmų.Rašykite pranešimą per e-policiją.Kodėl tėvas nekvietė į įvykio vietą iškart?Ko gero jūsų koks sugyventinis siautėjo...Na,sėdint užsienyje kitų rankomis nieko čia nepadarysit..

3.  2020-12-08 17:02
Nukentejusiuosi pakolkas esu, kaip veliau nezinia, nes tie zmones dave skunda jog nesutinka su savo kaltę.todel teismas skyrė.eksperėize. abagdino sesers draugas. Todel ir nekvietė turbut

4. Alda 2020-12-08 17:55
Na varykit von tokį sesers draugą ,jeigu jau dabar tokius cirkus krečia...
O fiksuoti šio asmens naujai padarytus defektus reikėtų.Negailėkite šito žalotojo.Na dabar laukite ekspertizės ir jai praneškite apie suniokojimą.Bet atminkit,labai komplikavosi jūsų žalos įrodinėjimas dėl šito jūsų švogerėlio cirkų.Galima sakyti-beviltiška.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.