Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Kiti klausimai > Sklypo pirkimas


    


Rokas 2021-01-14 08:32
Sveiki, norėjau paklausti, pasirašėme preliminarią sutartį dėl sklypo pirkimo, sumokėjome užstatą. Kada turime sumokėti likusią sumą? Pardavėjas prašo tai padaryti iki notaro vizito. Ar tai normalu? Kaip vyksta toks procesas?

1. .. 2021-01-14 09:55
Terminas turėtų būti preliminarioje sutartyje numatytas.

2. Laurynas 2021-01-14 10:06
Jeigu mokėsite pavedimu, galite tai puikiai padaryti notaro kontoroje. Grynus galite ten paduoti taip pat. Notaras prieš tvirtindamas sutartį paklausia, ar yra atsiskaityta, jeigu turtas perkamas be paskolos.

3. Alda 2021-01-14 13:02
Labai nepergyvenkit,svarbiausia-pinigų mokėjimo paskirtis,kai mokate-pvz.:įmoka pagal 2021-01-10 Preliminariąją sutartį.
Tada ateity iškilus neaiškumams,bus aišku.Na bet pritarčiau ir visai prieš pat sandorio pasirašymą tempti dienas,o gal dar kas išnirs,kokie trūkumai,kad pavyzdžiui žemė neatidalinta,ar kokios ribos neaiškios...Neskubėkit įmokėti,nes paskui jau susigrąžinti sunku.Lb dažnai tik pas notarą išnyra daikto trūkumai,-tai 10 metų neišlaikę,tada neaiškūs mokesčiai prisideda,tai keli savininkai,tai kokia nuomos sutartis nenutraukta...Todėl visiškai pritariu Laurynui,kad tik kai notaras savo vanago akim ištikrins turtą,tik tada mokėkit.Opardavėjai visada spaudžia..Jeigu spaudžia,kiek patyriau,turtas turi trūkumėlį kokį dažniausiai..

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.