Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Nuobauda už neteisingai pas...


    


rimukxas 2021-01-18 19:36
Sveiki, man buvo surasytas protokolas ir paskirta bauda uz neteisingai pastatyta automobili mieste. Protokole nebuvo nurodyti asmens surasusio protokola kontaktai, taip pat atsiustose nuotraukose nesimato kelio zenklo draudziancio statyti automobili.
Noreciau paklausti, ar toks protokolo surasymas yra teisingas?

1. Alda 2021-01-18 20:39
Jeigu bauda, (tikiuosi, sumažinta) yra paskirta administracinio nurodymo būdu,tai tik nuleiskit nosį, susimokėkit per nurodytą terminą ir byla užsidaro.
Jei eisite kitu keliu, bandysit ginčyt, sveikatos jums ir akvatos, tada prarasite kur kas daugiau pinigų ir ramybę. Galiausiai, viską pralaimėjęs vėl šitame pačiame forume klausite, kaip dar galima, gerb.teisininkai, išgelbėti jūsų, dažniausiai jau beviltišką situaciją.. Taip, kad jūsų valia rinktis variantą. Jūsų argumentacija, kad ženklo nematyti, neįtikinama, nes draudžiančios statyti vietos dažnai yra nustatomos ir be ženklų, pvz. veja mieste ar pan... Policininkas atstovauja valstybę, todėl kontaktų gali ir dažniausiai nenurodo, ką jūs, į pasimatymą su juo eisit, ar pasibart norite? Bus tam laiko, kaip matau, esate suinteresuotas baudelės nemokėti, tokiu atveju tęsiasi jūsų atžvilgiu administracinė teisena su visais policijų pakalbinimais ir teismais... Na,sėkmės..
P. S. kalbu taip todėl, kad šiomis dienomis traukiu iš bėdos panašiai mąstantį protokolų ekspertą, kuris, kaip ir jūs, ignoravo minimalią baudelę, jos nemokėdamas, tai dabar skęsta tolesniame procese...

2. :: 2021-01-19 12:55
Prisijunkit per el. vartus, susiraskit priskirtą baudą ir apmokėkite. Matosi nuotraukoje ženklas, ar ne, nieko nekeičia. Jeigu nebuvo galima ten statyt, o pastatėt, mokėkit baudą. Ar galima ten buvo pastatyt ir dabar galit patikrinti, be nuotraukos.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.