Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Baudą už pasišalinima iš av...


    


Lukas 2021-02-01 22:51
Žodžiu trumpai buvo taip,į mane atsirėmė kitos auto vairuotojas (pazystamas) išprovokavo gaudynės aš jį vyjausi per miestą 7km ties sankryža (didelė sankryža filmuojama) sustojau ir nieko nedariau jisai privaziuodamas prie manęs apšaudė iš orinio pistoleto dužo du stiklai ir nuvažiavo aš jį tada vėl vytis ir besivydamas bakstelejau jam į galą, jis važiavo toliau aš pamačiau pareigūnus ir greitai privažiavau prie jų paprašiau pagalbos per tą laiką jis nuvažiavo kažkur policija nuvažiavo jo ieškoti,o aš tvarkytis auto stiklus siurbliotis ir ttt...Pasirodo jis per tą laiką pasislėpė visus ginklus sušaudė sau duris pasiėmė iš kazkur kita vairuotoją (jis be teisių) ir iškvietė policiją parašė pareiškimą kad aš ji gaudžiau saudziau atsitrenkiau pabėgiai.pasake kur gyvenu mane uždarė nieko neklausdami tik po 2paru išklausė mano versijos ir pradėjo iki teismyni tyrimą per kurį aš esu įsitikinęs kad atsuks kameras ir pamatys kas šaudė ir kas vairavo.Bet atskirai mane iškvietė kelių policija ir davė administracinė bauda už pabėgimą iš įvykio vietos ,o jam nieko nes jis pirmas kreipėsi į policiją.Baudai sumokėti turiu porą dienų nes ji paskui didės 300e. Čia įstatymiškai normalu be jokių apklausų ir kitų dalykų mane pripažino kaltu ir išrase baudą.Ka daryti?Sumokėti ar galiu kažką skųsti bet bijau kad paskui dvigubai nebūtų padėkite ačiū 🙂

1. Alda 2021-02-02 00:51
Jeigu tai – administracinis nurodymas sumokėti baudą, tai tokiu atveju, jos nesumokėjus per nurodytas dienas, šis nurodymas netenka galios.
Tada tyrimas vyksta bendra tvarka, su visomis apklausomis ir paaiškinimais. Tyrimas užsibaigia nutarimu, kurį bus dar galima skųsti.

2. .. 2021-02-02 01:18
Po tokio "Šou" su apšaudymais gerai būtų turėti advokatą :)

3. :: 2021-02-02 14:04
Nenormalu, kad Jūs elgėtės, kaip vaikas. Nei vaikytis reikėjo, nei gaudyt. Kokia tvarka įvykus autoįvykiui? Nagi. Neišvažiuoti iš įvykio vietos ir pranešti apie įvykį policijai. Tas vaikymasis, kokia jo buvo prasmė? Filmų įtaka? Ko tikėjotės pasivyjęs? Gal jis nė nematė, kad bakstelėjo, gal teigs, kad persekiojot. Ką dabar įrodysit? Bus pamoka. Ieškokit advokato.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.