Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Svogerių kraštas. Help...


    


zyga 2021-02-19 01:05
Situacija tokia,Kelyje dideliu greiciu atsimusa man i automobilio gala audi vairuotojas kuris girtutelis.(pries atsimusant i mane kliude dar kita transporto priemone) Iskvieciu policija jisai ipucia sunku girtuma.Po kazkiek laiko ateina laiskas kad jis uz sita epizoda gavo 200euru baudos ir 5 menesems atimtos teises bei pradetas iki teisminis tyrimas.Cia adikvati bauda kai as vaziavau su 2metuku sunumi kuris sedejo gale keduteje.Galejo baigtis tragiskai o jam tik 200e baudos mano masina draudimas nurase...Kur galeciau kreiptis kad viskas butu pagal istatymus nes cia aiskiai matosi kad pareigunas surases administracini yra korumpuotas,Veiksmas Jonavoje.Aciu uz info

1. Alda 2021-02-19 12:30
Skųskite policijos nutarimą kur nurodyta, atrodo-teismui. Nepraleiskite skundimo termino. Jūs, kaip nukentėjusioji turite teisę prašyti ir didesnės baudos ir būtinai tokiu atveju-automobilio konfiskavimo. Ir dar žalos paprašykite.

2. vplegal.lt 1. Alda 2021-02-28 00:06
Miela kolege,
Nežinau kodėl, bet jūsų daugumą komentarų norisi taisyti, nes eilinį kartą klaidinate paklausėją.
Nelabai suprantu, ką jūs siūlėte skųsti?
Yra paskirta bauda už eismo įvykį, o budžiamoji atsakomybė už vairavimą tp neblaiviam, bus paskirta išnagrinėjus baudžiamąją bylą.


3. Xes 2. vplegal.lt 2021-02-28 09:00
Labai taikliai. Jau ne vieną kartą mačiau, kaip gerbiamoji teisinasi, jog čia tik forumas, čia visi dalijasi savo įžvalgomis, nežinome visų situacijos detalių, todėl nežinome, kieno patarimas duotų geriausią rezultatą, tačiau blogiausia tai, kad tie patarimai duodami paviršutiniškai, akivaizdžiai neprofesionaliai, neįsigilinus į situaciją. Paprastas žmogus tą situaciją pateikia taip, kaip jis ją mato, tačiau jis ją mato ne kaip teisininkas. Todėl teisininko pareiga prieš duodant vienokį ar kitokį teisės patarimą išsiaiškinti bent kertines aplinkybes, turinčias teisinę reikšmę. Dažnai tokie forumų patarimai tampa ydingi pačiam žmogui. Taip, tai žmogaus asmeninė problema, bet jis atėjęs čia, tikisi pagalbos, situacijos išaiškinimo, kaip teisingiau pasielgti, o ne pasibloginti sau situaciją.

4. Alda 2021-02-28 11:50
Apie nuobaudos apskundimą nesate girdėję,gerb.teisininkai? Man tiesiog jūsų gaila.Pasirodo,nuobauda neskundžiama,na tiesiog atradimas,sveikinu.O jūs,gerb.zyga,dirstelkit į jums atsiųstą policijos laišką,kurio gale-apskundimo tvarka ir čia pat parašykite šitiems gerbiamiems teisininkams,ar ta nuobauda neskundžiama...Kaip jau minėta,ji gali patikėti ir jumis ir pasirinkti neskųsti ir gali manimi-skųsti.Bet pirmiausia,gerb.zyga,-perskaitykite apskundimo tvarką ir čia parašykite.

5.  3. Xes 2021-02-28 12:26
O Xes pasakyčiau,kad aš jūsų pateikiamu mano komentaru užtariau kolegą,po kurio komentaro buvo nedėkingai pasišaipyta ir pamokiau etikos, kad būtų dėkingi ir atsakyme įžvelgtų ką asmuo nori pasakyti,nes dažnai nemato,o ne pati save teisinau.Manau pastebėjote,kad mano asmeninių kontaktų prašo daugybė žmonių,man to visai nenorint...Ką tai sako?

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.