Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Dėl šmeižto


    


Gintee 2021-03-03 15:31
Sveiki, situacija tokia kad namo įgaliotas asmuo visaip žmeižia mane prieš kaimynus, tai trukdau renovacijai, nors netrukdau tai patvirtina namo administruojanti imone, tai prigalvoja kad śiluma vagiu nors tikrino nepasitvirtino, tai dabar grasina kad paduos i teisma bet kokiu pagrindu nesako... kalbejau ir su nama administruojanciu vadovu... tai sake kad namo igaliotas asmuo neturi tokiu teisiu...
Pastovus terorizavimas ir tikroves faktu neatitikimu jis eina ir kalba per kaimynus...
Ka tokiu atveju daryti?? Rašyt policijai pareiškima del šmeižto?
Būsiu dėkinga už jūsu nuomenes.

1. Alda 2021-03-03 16:08
Matomai yra kažkokios ir jūsų komunikavimo,galbūt netinkamo,problemos.Nemanykit,kad va taip iš nieko tas puolimas atsiranda...Kviečiu pasižiūrėt savikritiškai,gal kur nors tam namo įgaliotam asmeniui kelią perėjote,gal kokių asmeninių ryšių nepalankių turėję ar pan.Teisiškai šmeižtas,kad taptų pavojinga veika,dėl ko būtų keliamas tyrimas,tai lb plačiai ir viešai turi būti paskleistas,sukėlęs jums žalą,ypač skaudžias pasekmes.Praktiškai-ikiteisminio nekels,galite pasitikrint...Geriau tvarkykite santykius su žmonėmis,nes tą,kur visi puola,paprastai turi vidinių problemų..Nepykit,bet aš nesu mačiusi tinkamai komunikuojančio asmens,kurį visi pultų..Be to,mažiau klausykit paskalų,akcentuokitės į svarbesnius dalykus.

2. Gintee 1. Alda 2021-03-03 16:20
Tai kad ne vien aš nuo jo kenčiu..savikritiškai Gerb. Alda galima žiūrėti iki tam tikros ribos. Taip išeina kad vienas neadekvatus žmogus gali kalbet ka nori (tikrovės neatitinkančius faktus) o visi kiti turi žiūrėt saviktitiškai ir duot "durniui" kelia?
Mano santykiai su kaimynais puikūs ir visi mane palaiko tiek ir nama administruojančios imones vadovas. Tas asmuo kuris yra išrinktas atstovu namo jau laukia atšaukimas iš jo pareigu...

3. Alda 2021-03-03 16:32
A,jeigu ir kiti kenčia,tada teikite skundą jo administracijai dėl netinkamo pareigų vykdymo gyventojų atžvilgiu.Būtų naudingiau,jeigu pasirašytų keletas žmonių.Aprašykite jo netinkamo pareigų vykdymo atvejus,kad šis asmuo užsiima nepagrįstų paskalų skleidimu,įtarinėjimais,kad neadekvačiai vertina įvairius veiksmus ir situacijas.Skundo gale paprašykite įvertinti šio darbuotojo tinkamumą vykdomoms pareigoms ir pritaikyti jo atžvilgiu kuo griežtesnę drausminę nuobaudą.

4. Gintee 3. Alda 2021-03-03 16:39
Ačiū Alda, dabar jau aišku viskas 😊

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.