Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Šališka tyrėja, keistas tyr...


    


Dio 2021-03-05 11:44
Sveiki,
Taigi, esu įtariamoji byloje. Darbovietėje dingo pinigai, ir esu įtariamoji. Byla mano akimis yra niekinė, nes visi įtarimai grysti prielaidomis.
Gavau kvietima apklausai, parašyta, kad įtariamoni, tačiau tik atvykusi sužinojau, kad pekeitė i spec. liudytoja. Paliudyjau. Tyrėja viso tyrimo metu, darė man spaudimą, sakė, kad kalbu nesamones, kad niekas manim nepatikės ir geriau jau tarčiausi su kaltintoju. Buvo momentas kai leido sau ant manęs pakelti toną, nes pasakiau, jog akivaizdu, kad ji šališka ir nebekalbėsiu su ja daugiau :D turiu visos apklausos garso įrašą.
Namuose atlikta krata, nieko nerado, pagrystumas kratos taip pagrystas tik prielaidomis, be ikalčių. Vėl kvietė duot parodymus, nuvykau ir pasakiau kad jau viską pasakiau pirmos apklausos metu ir neturiu ka pasakyt.
Žodžiu tyrimas jau kokius 8mėn trunka. Akivaizdu, kad nepagrystas. Kaip turėčiau elgtis?
Beje esu susilaukusi grąsinimų, kad tąsys mane po policijas per pažystamus

1. Alda 2021-03-05 12:12
Nebijokit,miela Dio ,jūs tų pažįstamų,nebe tie laikai.Jūs tik susidūrėte su tuo,su kuo susiduria kiekvienas mūsų pilietis,patekęs į tyrimo įstaigas.Apie tai aš dažnai čia pktinuosi.Lb jus suprantu,nes per savo klientus juntu,ką jie skaudžiai patiria,patekę į tyrimą.
Ką jum patarčiau?
Matau,kad jūs pagal aprašymą esate patekę į lb neprofesionalios tyrėjos rankas.Tai lb sunku,bet įveikiama,jeigu turėsite drąsos.
Tik nebijokite spaudimo.Jis tyrėjos naudojamas,kad jus palaužti ir priversti prisipažinti.Laikykitės,nes spec.liudytojo statusas jau suka jūsų naudai.Bus nutrauktas tyrimas,jei laikysitės kaip lig šiol.Nebijokite.

3. Alda 2021-03-05 17:15
Kiek esu dalyvavusi,visada metai laiko ir daugiau trunka.
Pernelyg lb nekovokit tyrimo metu,tai nėra lb naudinga taktika,nes sukelia nusistatymą jūsų atžvilgiu.Elkitės ramiai,taktiškai,nemokykit pareigūnų dirbt netgi tada,kai matote,kad dirba ne visai taip.Tik protingi,teisiškai motyvuoti skundai pasiekia rezultatą.Labiausiai-nesikarščiuokite.Matau jūsų taktikoje nekantrumą ir kenkimą sau.Pvz.,toks atsakymas,kad aš jau viską pasakiau,yra ėjimas prieš save.
Daug nekritikuokit pačios bylos.Vyksta tiriamasis procesas,o jūs jau puolat primesti,kaip byla turi pasibaigt.Tik argumentų kalba apgins jus .Pavyzdžiui, įrodymų visuma,esanti byloje,kaip antai,vaizdo kamera įvykio vietoje,krata,įrodo,kad esate nekalta.Nepradėkit ten nurodinėt dėl savo ambicijų.
Dėl moralinės žalos.
Tai ką vykdo prieš jus,yra normalūs tiriamieji procesiniai veiksmai,dėl kurių vykdymo skųstis ne visai protinga.Dažniausiai tokie skundai atmetami,bet galėsite bandyti.
Dėl įrašo.Žiūrint ką juo norėsite įrodyti.Jeigu varysite,kaip neteisingai dirbo tyrėja,tai nelabai tas paeis.Esmė-jūsų uždavinys-kuo lb įrodyti savo nekaltumą,o ne kabinėtis,kaip kas dirba.Tokiu atveju užsitraukiate dar ir prokuroro nemalonę,nes jis vadovauja tyrimui.Čia tokie mano patarimai,sėkmės.

5. Alda 2021-03-06 10:02
Nieko,tyrėjos beveik visada bjaurios.Nepamirškit vieno-nuo jos surašytų formuluočių priklauso jūsų likimas.Stenkitės su ja gerai sutarti.Sėkmės jum.

6. osra 2021-03-09 10:26
ar tik ne L. D. iš 5 PK

8. Dio 6. osra 2021-03-12 00:16
Ne, tai ne L.D.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.