Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Baudžiamoji teisė > Bk 259 Antrą kartą ?


    


Bembis 2021-04-11 12:32
Sveiki . Ko galima tikėtis jau antrą kartą papuolant su nedideliu kiekiu narkotinių medžiagų ? Už pirmąjį buvo gauta 9men probacijos. Tačiau tuo metu nebuvo pilnametystės.. kokia reali bausmė gali grėsti. Skaičiau jog kaip kam duoda rinktis tarp baudos lygtinumo ir t.t . Jei renkamasi bauda ar ją yra galimybė mokėti dalimis ?

1. Alda 2021-04-11 16:19
Siekiant palengvinti savo padėtį,jūs galite rašyti prokurorui (tyrėjai)prašymą Dėl proceso užbaigimo baudžiamuoju įsakymu.Tam reikia-kaltę nuoširdžiai pripažinti,gailėtis ir pan.Bauda tokiu atveju būna skiriama mažesnė.
Kai jau skirs baudą,vėl naujas prašymas-Dėl baudos išdėstymo dalimis.Tai tiek.

2. Bembis 2021-04-11 17:14
Ateinančią sav vyksiu pas tyrėja pirmai apklausai . Galbut tuomet turėčiau paklausti/prašyti užbaigti baudžiamuoju įsakymu?
Dėkui už atsakymą !

3. Bembis 2021-04-11 17:20
Bėja . Ar tai, kad nusikaltimas pasikartoja antrą kartą neapsunkina padėties ? Bus skiriama tik bauda ar turėjus probacija ir vėl ją priskiria ? Jei priskiria ar išeitų skųsti nuosprendį ir prašyti jog galima būtų mokėti baudą . Yra planų vykti dirbti į užsienį todėl probacija būtų nieko gero.

4. Alda 2021-04-11 17:30
Dažniausiai teismo įsakymo būdu,jeigu tenkins prašymą,skiria baudą.Sekančiam vykimui pas tyrėją,jau vežkitės šį prašymą.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.