Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Administracinė teisė > Neteisingai surašytas admin...


    


VL 2021-04-15 19:31
Sveiki. Šiandien pareigūnas surašė protokolą už KET 14 ir 223 punktų pažeidimus. Svarbu ar ne nežinau, bet du pažeidimai surašyti viename protokole. Su 223 sutinku. Nesutinku su 14 KET punkto pažeidimu. Nes pareigūnas išrašė protokolą pagal šį (14) punktą, dėl to kad vairavau automobilį neturėdamas šios teisės. Bet aš ją (teisę vairuoti) turėjau ir turiu (vairuotojo pažymėjimą turiu, jis buvo ir yra galiojantis, apribojimų vairavimui neturiu). Apribojimus turėjau prieš metus, bet šiuo metu jie (apribojimai) yra panaikinti. Visus privalomus dokumentus apribojimų panaikinimui pateikiau Regitrai, už apribojimų "panaikinimą" sumokėjau (3,60 eur). Pats tikrinau, regitroje, "apribojimu nėra". Protokolas vis tiek buvo surašytas. Kai gavau protokolą "į rankas", eidamas namo pėsčiomis skambinau į regitra ir į vilniaus kelių policiją. Abiejuose įstaigose, telefonu, mane informavo, kad JOKIŲ APRIBOJIMŲ VAIRAVIMUI NETURIU. Paklausiau policijos telefonu ar aš turiu pateikti policijai kokius nors dokumentus apribojimų panaikinimui. Atsakymas buvo neigiamas (nuo 2017 m. visus dokumentus apribojimų panaikinimui reikia pateikti tik regitrai ir pati regitra panaikina apribojimus dalyvauti viešajame eisme) Gaunasi, kad pareigūnas surašė protokolą už tai ko aš nepadariau (neteisingai). Kaip toks poelgis kvalifikuojamas nežinau (neesu teisininkas). Keistai gaunasi, kad protokolas surašytas už tai, kad neturiu teisės vairuoti automobilį, nors tokia teisė man nėra panaikinta. Atsiprašau, bet WTF??????
Ar aš galiu prašyti/skųsti/pranešti, kad protokolą panaikintų iki bylos nagrinėjimo (iki nutarimo priėmimo), nes protokole 14 punkto iš esmės neturėjo būti (pagal šį punktą pažeidimo nepadariau)?
Ar visgi aš turiu laukti kol priims nutarimą ir tik tuomet skųsti (jei nesutinku su nutarimu)?
Iš anksto AČIŪ

1. Alda 2021-04-15 19:40
Nelaukti,tikrai,ką laimėsite laukdamas?Po to įrodinėsite,kad nesate dramblys.
Šiuo metu rašykite skundą dėl nepagrįstai surašyto administracinio pažeidimo,nesant administracinio nusižengimo sudėties.Prašykite panaikinti pažeidimą.Motyvuokit,kad pažeidimas pagal nurodytą normą nepadarytas,pareiškimo priede pridėkite įrodymą-panaikintą apribojimą vairuoti.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.