Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Sklypas


    


Asmuo 2021-06-24 15:15
Sveiki, norėčiau susižinoti informacijos iš Jūsų bendraminčių. Trumpai apie situaciją: yra bendras kiemas padalytas į dvi dalis, kieme gyvena dvi šeimos, yra du atskiri pastatai (vienos ir kitos šeimos). Šalia pastatų, t. y. aplink juos, teismo sprendimu yra nustatytas bendras praėjimas (1 m). Kaimynas mano sodo dalyje kuri priklauso man, susidėjo kuoliukus būtent toje vietoje kur yra bendro naudojimo praėjimas (kadangi šalia mano sodo yra jo pastatas). Klausimas būtų toks ar jis tai galėjo padaryti neatsiklausęs manęs, susidėti tuos kuoliukus? Kaip supratau jis susidėjo tuos kuoliukus tiksliai atmatuodamas 1 m ribas nuo jo pastato. Ar aš juos galiu išimti? Nes galbūt jis planuoja statytis tvorą, tačiau suprantu, kad reiktų mano sutikimo norint tai padaryti.

1. Audrius 2021-06-24 16:42
Paklauskite kaimyno kam tie koliukai. Jei kiemui nenustatyta naudojimosi tvarka tada visi klausimai sprendžiami bendru susitarimu. Draugaukite su kaimynais.

2. :: 2021-06-24 19:00
Gal jis tiesiog nori žinoti savo paties ribas Jūsų sode ir taip pasižymėjo. Pritariu Audriui, kad reikia pirmiausiai ieškoti dialogo ir geranoriškumo su kaimynais. Viską spręsti tiesiogiai, o tik esant jau kritinei situacijai ieškoti pagalbos.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.