Pradžia Savaitės apžvalga Teisės aktai Teismų praktika Mano
Prisijungimas
Šiandien portale
Kas ką veikia
Teisės aktai
Teismų praktika
Susipažinkite
 

android ios ios
DISKUSIJOS

Pradžia > Visos diskusijos (LT) > Civilinė teisė > Dėl turto dalybos skyr...


    


Brigacka 2021-07-01 23:03
Noriu skirtis su vyru. Turim prieš 1 metus nusipirkę butą su išsimokejimu per notarą 5 metams. Tuos vienerius metus visas įmokas mokejau aš, vyras visus metus bedarbis – jokių pajamų neturėjo. Turim vieną bendrą vaiką. Aš dar vieną vaiką iš pirmos santuokos ir vyras turi nesantuokinį vaiką. Kaip būtų skyrybų atveju su buto dalybomis? Ar yra įmanoma, kad tą mokėjimą paliktų man ir jis į butą nepretenduotų?

1. Laurynas 2021-07-02 08:27
Viskas yra įmanoma, jeigu skiriatės gražiuoju. Abiejų šalių sutarimu, tada pasirašote sutartį ir joje viską susitariate, teismas patvirtina. Bet jeigu vyras skirtis gražiuoju nenorės, tai tada eisite į mediaciją, gal ten rasite sprendimą. Geriau visada gražiuoju.

2. Alda 2021-07-04 12:09
Jūsų atveju darykite skyrybas bendru sutarimu.Turto padalijimo sutartyje parašykite,kad butas paliekamas jums.Bankas paprastai nesutinka,kad paskola būtų permesta vienam.Darykite taip.Jei bankas nesutiks,formaliai sprendime paskola tegu lieka abiems,o realiai-mokėkite jūs viena.Tada jis nepretenduos.
Jei sugalvotų kada pretenduoti,tada galėsite pateikti jam ieškinį dėl pusės jūsų padengtos paskolos sumos grąžinimo jums.Va taip.

Jūsų komentaras/atsakymas

DĖMESIO: Norėdami rašyti žinutę, prisijunkite prie sistemos. Užsiregistruoti galite nemokamai čia.